Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 873
  • 2 805
# 990
на нас не са ни искали такава бележка,че е здраво детето от нашия педиатър,затова се учудих.Искаха заключението само на болничния педиатър.Явно във всяка болница е различно Peace
Виж целия пост
# 991
И моето детенце е с големи проблеми от тази трета , че и другите две сливици ! Искам да попитам , понеже ние сме сме се насочили към Плевен - имате ли мнение , отзиви за Доц. Вълков от Авис Медика ?
 Благодаря Ви предаврително !  bouquet
Виж целия пост
# 992
Здравейте, отдавна чета проблемите за третата сливица - сега и наш проблем.
Благодарение на този форум и на всички Вас научих за д-р Френгов и сега ни предстои операция и макарички.Досега не е имал болки в ушите, а днес преди обяд изведнъж каза , че го боли ушето и едва заспа.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ СЛАГАЛИ ЛИ СТЕ КАПКИ В УХОТО КОЕТО БОЛИ, ИЛИ ВЪОБЩЕ КАКВО СТЕ ДАВАЛИ, НЯМА ТЕМПЕРАТУРА???
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Виж целия пост
# 993
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ СЛАГАЛИ ЛИ СТЕ КАПКИ В УХОТО КОЕТО БОЛИ, ИЛИ ВЪОБЩЕ КАКВО СТЕ ДАВАЛИ, НЯМА ТЕМПЕРАТУРА???
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Слагала съм й Отипакс /обезболяващи капки с лидокаин/, но при нея не обезболяват и нещо няма ефект  Rolling Eyes Все пак, можеш да пробваш.
Виж целия пост
# 994
И ние сме слагали Отипакс, но ни предупредиха, че се слага ако няма перфорация. Панадола и Нурофена също са обезболяващи.
Виж целия пост
# 995
Благодаря,аз му капнах ФУРОТАЛГИН /това ми каза педиатъра по телефона/и от 1 капане му мина и днес нищо не го боли.Дори още снощи не ми даде да му сложа 2-ри път капки, казва че не го боли.Не кашля често, но като се изкашля му е много дълбока кашлицата , а и сополите не спират вече 20 дни.Питам се до 22.05, когато сме на операция дали ще спрат?
Н А Т И , аз чета за вашия случай редовно и се радвам, че всичко е наред вече - надявам се.
Сподели тази кашлица как може да спре, в такъв случай антибиотик давалили сте или само отхрачващ сироп и един куп хомеопатични давам и нищо.Утре пак ще го водя да му чуят гърдите, че на Френгов не ми се звъни, той какво може да каже освен пак да го заведа, но бяхме миналата седмица и мисля че няма смисъл , а съм и от Самоков и не мога да пътувам през ден.
Много ме притесняват тези макарички, но няма да се разминем, само се надявам да е здрав поне в деня на операцията.Като чета ,че по няколко пъти са слагали на други деца макарички си мисля, че проблемите няма да свършат, въпреки, че по изчерпателен в отговорите си специалист УНГ не съм срещала и му имам доверие.НАТИ Вие как сте, усеща ли нещо детето в ушите или вече забрави и неможеш да я спреш.Пиши за успокоение и благодаря.
Виж целия пост
# 996
Н А Т И , аз чета за вашия случай редовно и се радвам, че всичко е наред вече - надявам се.
Сподели тази кашлица как може да спре, в такъв случай антибиотик давалили сте или само отхрачващ сироп и един куп хомеопатични давам и нищо.Утре пак ще го водя да му чуят гърдите, че на Френгов не ми се звъни, той какво може да каже освен пак да го заведа, но бяхме миналата седмица и мисля че няма смисъл , а съм и от Самоков и не мога да пътувам през ден.
Много ме притесняват тези макарички, но няма да се разминем, само се надявам да е здрав поне в деня на операцията.Като чета ,че по няколко пъти са слагали на други деца макарички си мисля, че проблемите няма да свършат, въпреки, че по изчерпателен в отговорите си специалист УНГ не съм срещала и му имам доверие.НАТИ Вие как сте, усеща ли нещо детето в ушите или вече забрави и неможеш да я спреш.Пиши за успокоение и благодаря.

Кашлицата на Калина сама намаля преди операцията и слава Богу. Кашляше съвсем малко. Давах й само сироп Муколизин за отхрачване. Виж със сополите не можах да се преборя до края и нищо чудно - сливицата е била толкова възпалена и гнойна, че навсякъде е имало гной и са я чистили  Sick До вашата операция има доста време, тъй че не се тревожи - все ще намалее кашлицата до тогава. Не знам дали ходи на градина, но ако ходи го спрете поне 20 дни преди операцията, за да си го пазите в къщи здрав.

Калина не усеща нищо в ушите. В началото след операцията само изтичаха повечко секрети и тя казваше, че има сополи в ушите  hahaha Иначе вече е съвсем добре и не спира да дивее. Не мога да я удържа и доста често й напомням какво е казал Френгов  Wink Не мога да й се нарадвам - няма сополи, няма кашлица, гласчето й се промени и все едно е друго дете  Crazy Резултатът е невероятен, разликата е огромна и то толкова скоро след операцията  Grinning
Виж целия пост
# 997
НАТИ,
Благодаря за съветите, малкия от нова година до сега е ходил само 1 седмица и сополите почнаха, няма да ходи, отказах предложение за работа за да го гледам, дано да е за добро.
Та значи са започнали да изтичат гадостите през ушите, дано да се оправят децата, да са по здрави, да ходят на градина и всички да сме спокойни.
Желая ти приятен ден
Виж целия пост
# 998
deradi  аз не изчетох всичките ти постове - но според мен заведи си детето на лекар УНГ. Той най точно ще прецени има или не проблем, доколко е възпалено ушето и с какво трябва да се лекува. Давам ти запример моята дъщеря, която миналата годиня 2м след махането на третата сливица направи пневмония. Започна да пие силен АБ и на 4 ден започна да реве от ухо. Личната ме успокои че АБ покривал и този вид възпаления. Но аз си я заведох на УНГ - беше с много възпалено ухо и вода в средното ухо. Затова според мен консултирай се с УНГ специалист.
Виж целия пост
# 999
Личната ме успокои че АБ покривал и този вид възпаления. Но аз си я заведох на УНГ - беше с много възпалено ухо и вода в средното ухо. Затова според мен консултирай се с УНГ специалист.
Оле ужас .И аз пуснах вчера една тема че сме с проблем в ушите.А когато има течност в ухото винаги ли има болка newsm78
.
Виж целия пост
# 1 000
Според мен не винаги има болка. Последният път, преди 3м Мария пак беше с течност в средното ухо. Не се е оплаквала от болка, а само от леко, буквално няколко минутно неразположение в ушето. И после спомена че ухото и било,,заглушено,, и това е. През останалото време не е имала никакви симтоми. Аз като я заведох на лекар предупредих доктора че си имам едно наум, че може и да слъгва, но се оказа че не е така. И добре че я заведох, имаше и намаление в слуха.
Виж целия пост
# 1 001
Мойта щерка имаше гной в ушите и намален слух без въобще да са я боляли ушите или да е карала ангина или отит Peace дойде ми като гръм от ясно небе Crazy
Виж целия пост
# 1 002
Мойта щерка имаше гной в ушите и намален слух без въобще да са я боляли ушите или да е карала ангина или отит Peace дойде ми като гръм от ясно небе Crazy
Как разбирате ,че им е намален слуха тогава ooooh!
Виж целия пост
# 1 003
заведох я на УНг за една упорита и хрема и й направиха тимпанограма.Иначе постоянно ми викаше какво казваш,а аз си мислех,че се прави на луда  Embarassed
Виж целия пост
# 1 004
А когато има течност в ухото винаги ли има болка newsm78

Не винаги. Понякога не се оплакват от болка. Тя течността си стои там зад тъпанчето и с течение на времето се втърдява. Тя не изчезва и не се появява и затова да има болка. Болка има, когато се възпали. При нас всичко ставаше като скачени съдове - тръгват сополи, оттам кашлица и на финала - отит, обикновено със силна болка  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия