Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 897
  • 2 805
# 630
    love001
Виж целия пост
# 631

Точно това се чудя  Thinking Колко време ще е най-добре да я задържа вкъщи след операцията? Трябва да си планирам отпуска след болничния, може би  Thinking
2 седмици е добре поне  Peace
Виж целия пост
# 632
Само в София ли има апарат ,с който да се измери степента на чуваемост Thinking.
Виж целия пост
# 633
а и малко раничко, след операцията  си я дала на градина... newsm78

Точно това се чудя  Thinking Колко време ще е най-добре да я задържа вкъщи след операцията? Трябва да си планирам отпуска след болничния, може би  Thinking
Ако можеш месец да я задържиш , ще е най добре  Peace иначе минимум 2 седмици.
Виж целия пост
# 634
Здравейте момичета, изчетох доста неща  от написаните по проблема - трета сливица, защото и ние сме с такава и вече много се зачудвам дали да не я оперираме. Но не ми е ясно вашите операции по безкръвен метод ли са? И някой може ли да ми напише по-подробно за това. Защото можело да си избираш операцията - по безкръвен или по стандартния начин. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 635
Защото можело да си избираш операцията - по безкръвен или по стандартния начин. Благодаря предварително!
Би ли конкретизирала, къде е този избор или просто си чула?
Виж целия пост
# 636
Доктор Ламбов УНГ, ми обясни, че в клиника Оксиком в Бургас от 3 год.  прави безкръвни операции на трета сливица, но не се поемала операцията от здравната каса, а  в други болници по стандартния начин се поемала от здравната каса. Естествено той ми препоръчва безкръвна операция. Със сигурност преди да предприема нещо ще се консултирам и друг УНГ, но тук в Бургас е ужасно трудно да се срещнеш със специалист, те просто липсват. Естествено и приемам предложения за добри УНГ.
Виж целия пост
# 637
Здравейте!  Понеже свекърва ми ме натиска да водя детето на нагревки преди да предприема крайната мярка - вадене, да попитам - знаете ли или чували ли сте помагат ли тези процедури и въобще има ли смисъл ? Малкия го водих при Френгов, не ми се звъни на него да го притеснявам. Сигурна съм , че тук ще намеря отговор  Hug.
Виж целия пост
# 638
Вече трета седмица не успявам да заведа детето при Френгов ,за стерилен гърлен секрет,болен е.Тъкмо се закрепи и се наканихме да ходим и снощи започна пак да кашля и вдигна температура/преди 10 дни беше така/.Направиха му снимка и има трахеален бронхит,който е тръгнах и към дробовете.Да го водя ли болен или да изчакам?Ако няма температура сутринта и е спал спокойно,мислех да го водя.
Виж целия пост
# 639
Деси, обади се на Френгов и го попитай. Той винаги си вдига телефона и ще ти отговори най точно да или не.Аз лично избягвам да се обаждам само сутрин м/у 8 до към 10, от опит. Тогава са операциите. През останалото време няма да имаш проблем да му се обадиш и да питаш.
Миши, нагревките няма да навредят, щом зора е толкова голям опитай. Аз преди няколко дена говорих с познта която ми обясняваше, че при нейното дете са се отразили благоприятно. Е сливицата не е станала по малка, но и проблемите им са понамаляли. Аз моите съм ги водила на нагревки по други поводи, на тях дори им харесваше.
Виж целия пост
# 640
И аз да кажа Фанита беше писала за лимфомиозот и ние сме на тези капки но май никакъв ефект не виждам от тях пък и трябвало да продължи лечението по -дълго  та май няма да имаме време да разберем дали са ефикасни newsm78
Виж целия пост
# 641
  Виждам ,че пишете за нагревки  и аз съм си мислела, но никой доктор досега не ми е говорил за такива и заради това си мисля, че ги отричат. Моля ви пишете ако знаете нещо повече и ако сте водили децата си, какво влияние оказват.
Виж целия пост
# 642
И аз да кажа Фанита беше писала за лимфомиозот и ние сме на тези капки но май никакъв ефект не виждам от тях пък и трябвало да продължи лечението по -дълго  та май няма да имаме време да разберем дали са ефикасни newsm78

Лимфомиозот и аз давах на Калина повече от 2 месеца, но без ефект. Нашата УНГ, при която ходехме каза, че ако до два месеца не даде ефект е безсмислено да се продължава приемът му.

И Калина кашля и пак тръгнаха сополите  Rolling Eyes И температура ниска има - около 37,4. Не мога да разбера от градината ли ги лепи тези вирусчета или е от сливицата  Thinking
Виж целия пост
# 643
Нати сигурно е от градината но сливицата предразполага да се развият, и ние сме  долу горе в такава ситуация, сега има пак плъпнал някакъв вирус -няколко  от моите колеги  са с вирусна бронхопневмония, дано бързо се опрвите
Виж целия пост
# 644
Нати сигурно е от градината но сливицата предразполага да се развият, и ние сме  долу горе в такава ситуация, сега има пак плъпнал някакъв вирус -няколко  от моите колеги  са с вирусна бронхопневмония, дано бързо се опрвите

Благодаря  Simple Smile Дано, че вече направо се отчаях с тези болести  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия