Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 893
  • 2 805
# 675
Сега ще ви върна в темата с една питанка  Wink Може ли да се появим в деня на операцията със сополи? Френгов май спомена, че сополите не са проблем и не се имат предвид като болестно състояние  newsm78 Не мога да се справя със сополите на Калина и това е  Rolling Eyes Вече напълно се отчаях и не знам дали в оставащото време ще успея по някакъв начин да я опазя и да бъде без сополи  Tired
Калоян беше перманентно със сополи и кашлица преди операцията.
Важното е да минете прегледа при детската лекарка предния ден, понеже тя е много стриктна и може да ви направи проблем.
После, след педиатърката, има консултация с анестезиоложката. Тя като видя Калоян с тея сополи и тая кашлица каза: "О, това дете не може да бъде оперирано". Аз й казах, че това му състояние НИКОГА не минава, но тя се запъна. В същото време случайно влезе Френгов и каза: Няма проблем, оперираме  Peace
Така че ако анестезиоложката се запъне, говори и с Френгов. Peace
Успех!  Hug
Виж целия пост
# 676
Здравейте момичета!
Бях писала в началото за темата за моя син и проблемната трета сливица.От 3 месеца не се е разболявал сериозно-освен една лека настинка ,която оправихме без антибиотик,но всъщност през цялото това време(откакто открихме уголемената трета сливица през декември) е с кашлица -като се събуди от сън винаги,когато бяга(скача) и понякога вечер по време на сън.В началото пихме Зиртек около месец и половина-ефект никакъв.Когато кашлицата зачести пием Микосилван-сега преди няколко дена го спряхме и пак си кашляме.Това нещо нормално ли за децата с трета сливица?И аз си мислех че може да е алергия-но педиатъра е категоричен че е от третата сливица.Но и каза че е рано за операция все още.В момента сме само на Назонкес вече повече от 3 месеца.
Виж целия пост
# 677
Калоян беше перманентно със сополи и кашлица преди операцията.
Важното е да минете прегледа при детската лекарка предния ден, понеже тя е много стриктна и може да ви направи проблем.
После, след педиатърката, има консултация с анестезиоложката. Тя като видя Калоян с тея сополи и тая кашлица каза: "О, това дете не може да бъде оперирано". Аз й казах, че това му състояние НИКОГА не минава, но тя се запъна. В същото време случайно влезе Френгов и каза: Няма проблем, оперираме  Peace
Така че ако анестезиоложката се запъне, говори и с Френгов. Peace
Успех!  Hug

Благодаря ти за ценната информация  Hug Ако ни върнат, сигурно ще превъртя. Човек се настройва психически, а и отпуски и болнични гласи...

Сега се връщаме от преглед при Френгов за съжаление сме за операция Tired 3-та ограмна хронично възпалена сливица,алергичен ринит и серозен отит Crazy Иска да отложим с 40 дни да пробваме с лекарства,но процента който дава е твърде малък 20%.така,че в сряда си отиваме на операция Sad

Сега ли в сряда? Ще стискаме палци всичко да бъде о,к!
И ние отложихме с 40 дни, но сякаш съжалявам, че не настоях за по-ранно махане. Калина вече страшно се мъчи. Нощем не хърка, тя направо щрака с гърло /не знам как да го опиша/. Толкова й е изсушена лигавицата от дишането през устата, че се буди на няколко минути нощем и плаче  Tired



Виж целия пост
# 678
Здравейте момичета!
Бях писала в началото за темата за моя син и проблемната трета сливица.От 3 месеца не се е разболявал сериозно-освен една лека настинка ,която оправихме без антибиотик,но всъщност през цялото това време(откакто открихме уголемената трета сливица през декември) е с кашлица -като се събуди от сън винаги,когато бяга(скача) и понякога вечер по време на сън.В началото пихме Зиртек около месец и половина-ефект никакъв.Когато кашлицата зачести пием Микосилван-сега преди няколко дена го спряхме и пак си кашляме.Това нещо нормално ли за децата с трета сливица?И аз си мислех че може да е алергия-но педиатъра е категоричен че е от третата сливица.Но и каза че е рано за операция все още.В момента сме само на Назонкес вече повече от 3 месеца.
И при нас е същото - безпричинна кашлица, особено вечер. При нас сякаш се повлиява леко от Ериус, но не изчезва напълно. Опитвам се да установя, дали има някакъв алерген в леглото - сменям завивки и т.н. Но, явно може и от 3та сливица да е. На нас също ни казаха ,че е рано за операция.
Виж целия пост
# 679
и аз да се включа  първо стискам палци  операциите на всички малчовци да минат без проблеми Praynig Peace
и аз да кажа че при нас непрекъснато почти има такава кашлица ту отшумява ту пак се появява , но това си е от третата сливица, това поне вече май го установихме, последно и още едно лекарско мнение беше в тази насока. Снощи обаче макия вдигна 37.8 е не е толкова висока температура но моя мъж лекичко се панира /мъже/ , да не забравя да кажа че предната вечер го гледа лекар и му нямаше абсолютно нищо, е днес го водим при личната лекарка  с около 37 температура и тя не можа да каже какво е дали вирус newsm78 видяха и се странни сливиците уж като ангина ама без налепи,  много странно ни се стори, утре пак ще ходим да видим какво ще каже, иначе ни изписа вентолин и едни хомеопатични хапченца, които не намерихме в аптеката, разбира се и сиропите за температура.
Виж целия пост
# 680

Благодаря ти за ценната информация  Hug Ако ни върнат, сигурно ще превъртя. Човек се настройва психически, а и отпуски и болнични гласи...

ние 3 пъти я отлагахме  Confused Rolling Eyes Имам си малък кичур бели косми по случая. И мнооооого добре ти влизам в положението  Hug
1вия път се разболя.
2рия път отиваме и на прегледа при педиатърката термометъра показва 37,7 градуса  Shocked Щях да падна. Вечерта нямаше нищо, явно от притеснение, но не ни пуснаха  Rolling Eyes
3тия път му откри шум на сърцето, за който не знаехме  Rolling Eyes Оттам по болници, изследвания, 3та грдска...да се установи дали е нещо нормално и може ли да бъде опериран  ooooh!

Последният път, когато анестезиоложката ми сервира, че не може с тея сополи, щях за малко да се разрева  Sick #Crazy Добре, че беше Френгов  Peace
Виж целия пост
# 681
Сега ли в сряда? Ще стискаме палци всичко да бъде о,к!
в сряда на 26.03
днес започнахме с изследванията,утре ще продължиме.Те са толкова много,че ме заболя главата от ходене по кабинети ooooh! Вики издържа героиски взимането на кръв Laughing
И аз съм се настроила за операция вече и дано не ни отложат Praynig В градината има карантина от шарка и малката е била контактна с тези деца.Периода бил 21дни.Ще видиме утре кръвта и урината какво ще кажат
Виж целия пост
# 682
ние 3 пъти я отлагахме  Confused Rolling Eyes Имам си малък кичур бели косми по случая. И мнооооого добре ти влизам в положението  Hug
1вия път се разболя.
2рия път отиваме и на прегледа при педиатърката термометъра показва 37,7 градуса  Shocked Щях да падна. Вечерта нямаше нищо, явно от притеснение, но не ни пуснаха  Rolling Eyes
3тия път му откри шум на сърцето, за който не знаехме  Rolling Eyes Оттам по болници, изследвания, 3та грдска...да се установи дали е нещо нормално и може ли да бъде опериран  ooooh!

Последният път, когато анестезиоложката ми сервира, че не може с тея сополи, щях за малко да се разрева  Sick #Crazy Добре, че беше Френгов  Peace

Ужас  ooooh!

kalli, малко офф, но от лентичката ти виждам, че скоро и на теб трябва да стискаме палци всичко да е о,к  Wink Grinning
Виж целия пост
# 683

kalli, малко офф, но от лентичката ти виждам, че скоро и на теб трябва да стискаме палци всичко да е о,к  Wink Grinning

Благодаря!  Hug
Съвсем съвсем скоро  Laughing
Виж целия пост
# 684
И нас педиатърката ни върна. Тя още от вратата като чу и двамата как кашлят, и каза, аа не вие не сте за операция, няма смисъл да се гледаме днес. Елате след 10 дена. Та така и нас ни отлагаха. А за белиет кичури, и аз след операцоията на Минко, уж все съм силна, и не се тревожа, ама косата ми се прошари.
Виж целия пост
# 685
И нас педиатърката ни върна. Тя още от вратата като чу и двамата как кашлят, и каза, аа не вие не сте за операция, няма смисъл да се гледаме днес. Елате след 10 дена. Та така и нас ни отлагаха. А за белиет кичури, и аз след операцоията на Минко, уж все съм силна, и не се тревожа, ама косата ми се прошари.

Добре, че ги казвате тези неща. Няма смисъл да пускам отпуска тогава. Чак като мине успешно всичко и ми свърши болничният  Thinking
Виж целия пост
# 686
И ние сме с проблемна трета сливица. Не можем да се задържи на градина и на третия ден сме с отит. И сега след поредния и курс на лечение ни насрочиха операция за трети април ако сме здрави. Дотогава сме 14 дни на капки за нос Бивацин и Ериус. Можете ли да ми кажете вие имахте ли интервал между последния прием на Ериус и теста за упойка. Защото при предишния отит ни дадоха направление за алерголг, който каза, че трябва да минат десет дни от последния прием на Ериуса за да се тестува въобще за алергени. Това важи ли за упойките? 
Виж целия пост
# 687
Има ли някой който е лекувал проблемни уши с хомеопатия?
Виж целия пост
# 688
Да. Ние. Писала съм вече, не ми се пише пак, сори.
Виж назад в темата. Успех!
Ако нещо те интересува, пиши ми на лични. Peace
Виж целия пост
# 689
Eй, момичета...уплашихте ме с тия отлагания на операцията... Rolling Eyes Ние сме планувани за 17.04 и аз вече съм си подредила нещата, Али няма да ходи на градина от 01.04, ще си я гледам, ама знае ли човек.... И ние сме с почти постоянни сополи, ако педиатърката вземе да се хване за това... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия