Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 883
  • 2 805
# 1 635
щерка ми почти веднага спря да хърка
Виж целия пост
# 1 636
официално - здравна каса, каза френгов днес
обаче ни отложи операцията на сливицата, остави само тази, за слагане на макарички
Запознах се с Нати и една прекрасна малка Калина
Нати, на живо и двете сте по - хубави Hug
Виж целия пост
# 1 637
Запознах се с Нати и една прекрасна малка Калина
Нати, на живо и двете сте по - хубави Hug

Мерси  Simple Smile
И аз се радвам, че се запознахме, макар и пред кабинета на Френгов  Wink

При нас всичко с ушите е наред, даже няма да ходим вече всеки месец на контролен преглед, а чак септември и ще насрочим дата за махане на макаричките тогава. Като му споменах за честите сополи, той махна с ръка, сякаш не ги брои изобщо. Каза само физиологичен разтвор да ползвам в такива случаи.
Виж целия пост
# 1 638
Чут Чут   съжалявам 4е детенцето ти е болно. Дано скоро да се оправи. Френгов насро4и ли ви нова дата?
Нати супер 4е Калина е добре. newsm10 Това е едно успокоени за да изкарате спокойно лято.
Виж целия пост
# 1 639
Нати, радвам се, че всичко с Калина е ОК! newsm10 Дано все така да е! HugИ ние другата седмица сме на контролен преглед.
Ти смяташ ли да водиш Калина на море? При нас са ограничени възможностите с оглед състоянието ми и смятаме към 23.06 да отскочим за седмица, но май само за да го видим... newsm78........
А говорихте ли за свалянето на макаричките? С каква анестезия е? Краткотрайна венозна или с интубация?
Виж целия пост
# 1 640
Нати супер 4е Калина е добре. newsm10 Това е едно успокоени за да изкарате спокойно лято.

Мерси, мила, но Френгов каза, че ще е по-важно като махнем имплантите ушите да останат добре и без тях.

Нати, радвам се, че всичко с Калина е ОК! newsm10 Дано все така да е! HugИ ние другата седмица сме на контролен преглед.
Ти смяташ ли да водиш Калина на море? При нас са ограничени възможностите с оглед състоянието ми и смятаме към 23.06 да отскочим за седмица, но май само за да го видим... newsm78........
А говорихте ли за свалянето на макаричките? С каква анестезия е? Краткотрайна венозна или с интубация?

Ще ходим на море, да, но чак август. Френгов ме пита и като му казах, напомни да пазим ушите с тапи и допълнително плувна шапка с наушници, но не забрани море. Забрани само гмуркане и каза да я пазим от вълните - да не я събарят и т.н.
За свалянето на макаричките не говорихме, освен, че ще е октомври /живот и здраве/, но мисля, че ще е с пълна анестезия, но не венозна, а само с маската. Някой, който е по-запознат или е минал по този път да пише.
sunshine3, благодаря за пожеланията  Hug Желая ви и вие да споделите добри новини  thumbsup
Виж целия пост
# 1 641
Нати, а какви тапи каза да слагате или не е уточнил? Има ли детски тапи за уши? ooooh! newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 1 642
Нати, а какви тапи каза да слагате или не е уточнил? Има ли детски тапи за уши? ooooh! newsm78 Thinking

Тапи за плуване, но не даде подробности.
От тази тема научих за едни силиконови тапи, които са като пластелин, но от силикон - розови на цвят, струват 2 и нещо лв. Забравих обаче как се казват точно  Thinking Били много добри и добре уплътнявали. Аз ги търсих, но не намерих. Всъщност, не съм търсила активно, защото с къпането се справяме и с памучни тампони с вазелин, но ще ги потърся отново заради морето. Ако някой припомни как точно се казваха, ще съм много благодарна  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 643
Ще питам майка ми/фармацевт е/ и ще ти кажа. Дано има такива...сега се сещам, че ги коментирахме по-назад, че създават голям вакуум.
Оххх...и ние се справяме с памука и вазелина, ама последните 2 пъти памуците бяха влажни/да не кажа мокри.... Rolling Eyes/Ама няма начин, ще се премъчиме още няколко месеца.
Виж целия пост
# 1 644
Вижте това http://www.esport.bg/rw/items/300650-silicone-ear-plugs-silikono … tapi-za-ushi.html  може и да е в полза за някой  Hug
Виж целия пост
# 1 645
Ще питам майка ми/фармацевт е/ и ще ти кажа. Дано има такива...сега се сещам, че ги коментирахме по-назад, че създават голям вакуум.
Оххх...и ние се справяме с памука и вазелина, ама последните 2 пъти памуците бяха влажни/да не кажа мокри.... Rolling Eyes/Ама няма начин, ще се премъчиме още няколко месеца.

Ние я къпем цялото семейство  Laughing Всички сме в банята  Mr. Green Баща й й държи ушите с длани /въпреки памуците/, а аз мия косата. И въпреки това понякога памуците са леко влажни сякаш  Thinking

nnaadeto, мерси  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 646
Днес ходихме до Монтана, аз с Вики и още едно дете, колкото него.
Дърпаха им ушите Rolling Eyes
след 10-15 дена ще ви кажа резултат.
Човека твърди, че напълно ще се оправят, а аз от прекалено много места чух, че помага
да видим Peace
Виж целия пост
# 1 647
Днес ходихме до Монтана, аз с Вики и още едно дете, колкото него.
Дърпаха им ушите Rolling Eyes
след 10-15 дена ще ви кажа резултат.
Човека твърди, че напълно ще се оправят, а аз от прекалено много места чух, че помага
да видим Peace
Как се извършва процедурата -буквално ли?
Виж целия пост
# 1 648
да буквално
чува се едно пукване
не искам да говоря, ще изчакам всичките 15 дни докато ви споделя резултат, и излседвания ще пусна
но детето от обед е без температура, след акто му дръпна ухото му потекоха реки от сополи - гадни, зелени, ужас, сега носа му е сух от 2 часа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 649
ЧУТ ЧУТ на мен като малка също са ми опъвали ушите,много  е болезнено ,а ефекта е нулев.Наскоро един професор УНГ точно по този повод показваше напречен разрез на главата,за да обясни,че ухото по никакъв начин не е свързано със сливиците,т.е това пукване е от самото ухо и може да докара много бели.Та призива му беше да не се правят такива манипулации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия