Леви,десни,към НОЕМВРИ смело крачим,в очакване на нашето юначе!

  • 10 354
  • 288
# 120
Коригирах се-болничният почва от 02.10.
пак си добре....
Виж целия пост
# 121
Катеринке, болничния ти още не е занесен в НОИ ти пари чакаш...

Нали знаеш че болничен се носи след като се платят осигуровките, но не преди края на месеца за който се отнася. След като го занесат, чакаш 30 дена и тогава...

Моя е то 05.10, осигуровките си внесох на 25-ти, болничния ще нося утре (лично с корема, защото опашката е огромна), а пари ще чакам началото на декември... Така че няма какво да звъниш в НОИ Sad

Сори мацка, ама тва е положението Sad


Виж целия пост
# 122
m_face ми аз при това положение като ми е от 25.09 кога да чакам...декември?
Виж целия пост
# 123
Без да искам го постнах предишното.

Та Катеринке, съжалявам наистина - представям си какво ти е - и на мен ми се доревава като си помисля, че ноември няма да искарам и един лев, ама какво да се прави...Милото бачка като гламав, очите не мога да му вида, а като легне не ме и чува като пъшкам и охкам, щото се е научил да спи бързо - 3-4 часа и айде...

А за секс - ко беше това?!?  newsm78 Не смее и да си помисли да ме пипне...
Виж целия пост
# 124
Здравейте, днес се престраших да пиша.
Искам да честитя на всички майчета- да са им живи и здрави бебоците, които са много сладки  Heart Eyes
Искам също да ви кажа че въпреки случката продължавам да ви чета, защото толкова дълго бяхме заедно че сега ми е някак странно ако не ви прочета.Аз за сега се държа и единствено ме крепи мисълта че догодина ще се похваля пак с линийка. Гледам че ПростоАз вече трябва да се е обебила ама нещо не пише, на някой не е ли звъняла?
Пожелавам на всички скоро да се радват на бебчовците си и да ни радват само с хубави новини. Heart Eyes
Виж целия пост
# 125
m_face ми аз при това положение като ми е от 25.09 кога да чакам...декември?

Ами ако това не е същия ти болничен на който вади дубликат /имаше някаква такава история с един твой болничен и катастрофирала кола, нали?/ и си е представен в НОИ както си трябва, средата на ноември трябва да получиш някакви парички . . .
Виж целия пост
# 126
Exo zdraveite mai4eta!Izvinqvaite 4e pi6a taka no ne6to mazo e razbazikal ezika.Nie sme dobre papkame si dobre no mama nqma karma i edvam izkarvam po 20-30grama ot dvete gardi.Iskam da popitam ve4e rodilite mami padnaha li vi pap4etata na moita gospozica o6te i stoi i zapo4vam da se pritesnqvam dali e normalno pitah doktorkata i tq mi kaza 4e ima vreme no neznam.
Виж целия пост
# 127
m_face ми аз при това положение като ми е от 25.09 кога да чакам...декември?

Ами ако това не е същия ти болничен на който вади дубликат /имаше някаква такава история с един твой болничен и катастрофирала кола, нали?/ и си е представен в НОИ както си трябва, средата на ноември трябва да получиш някакви парички . . .

същия е...аз изкарах дубликат и трябва да е пратен вече...а дали от фирмата са го пратили в НОИ..надявам се(много си паметлива Mr. Green)
Виж целия пост
# 128
Exo zdraveite mai4eta!Izvinqvaite 4e pi6a taka no ne6to mazo e razbazikal ezika.Nie sme dobre papkame si dobre no mama nqma karma i edvam izkarvam po 20-30grama ot dvete gardi.Iskam da popitam ve4e rodilite mami padnaha li vi pap4etata na moita gospozica o6te i stoi i zapo4vam da se pritesnqvam dali e normalno pitah doktorkata i tq mi kaza 4e ima vreme no neznam.
Данче,радвам се,че пишеш Flutterна Jenna от октомврийките това и беше основното притеснение-пъпчето на Ноли падна май след точно месец,така,че всичко пак си опира до индивидуалността-не се тревожи Peace
Виж целия пост
# 129
ladybebi , радвам се че се обаждаш и благодаря за пожеланията към нас неродилите още мами, че сама знаеш докато не мине всичко както трябва и не си гушнеш здраво бебче притесненията са големи.

Добре е че мислиш позитивно, а до някой друг месец ще чакаме да се похвалиш с лентичка и заредена с много положителни емоции и отпимизъм.

Разписвай се по-честичко, макар че сигурно ти е много трудно...  bouquet
Виж целия пост
# 130
Оффф,аз пак я надробих една...ама пусто любопитство.
Преди да се хакна в банята,възхищавайки се в огледалото на огромните си памела-андерсовски цици,се сетих за урока на доки от вчера за изцеждане на гърдите.Реших да направя суха тренировка.С пръсти натиснах от края на гърдата в посока към зърното,посло го хванах с два пръста,натиснах леко и го стиснах и....взе,че избиха капчици бледобяла течност.Ама не от дупчицата в средата а от някакви бели връхчета около нея,които не съм ги имала преди.
Това кърма ли е или направих някоя поразия?
Чувала съм,че не трябва да се стиска преди раждането,ама глава-шамандура. ooooh!
Виж целия пост
# 131
Оффф,аз пак я надробих една...ама пусто любопитство.
Преди да се хакна в банята,възхищавайки се в огледалото на огромните си памела-андерсовски цици,се сетих за урока на доки от вчера за изцеждане на гърдите.Реших да направя суха тренировка.С пръсти натиснах от края на гърдата в посока към зърното,посло го хванах с два пръста,натиснах леко и го стиснах и....взе,че избиха капчици бледобяла течност.Ама не от дупчицата в средата а от някакви бели връхчета около нея,които не съм ги имала преди.
Това кърма ли е или направих някоя поразия?
Чувала съм,че не трябва да се стиска преди раждането,ама глава-шамандура. ooooh!
И аз правих същото преди малко Laughing, само че нищо не ми изби, дано поне след раждането текне. Според мен може и да е било кърма - и аз имам разни бели неща около дупчицата в средата, само че така си стоят. newsm78 Но си мисля, че кърмата ще тече не само от средната дупчица, а от цялата горна повърхност на зърното, т.е. от много дупчици Laughing
Виж целия пост
# 132
Ха, ха, Катеринке, голям си майтап Mr. Green. Няма страшно, нищо не си направила, нормално си е това. Ако цедиш някой ден ще имаш възможност да видиш как се лее кърма от многобройни дупки в различни посоки. Като шандраван ще си Mr. Green. И аз винаги съм си мислила на времето че си излиза от тази в средата докато не прочетох и после уверих, че са много дупки и се лее от къде ли не.
Виж целия пост
# 133
sladurka и аз така като теб нито лев а боничния ми е от 23.09 кога ли ще има парици един бог знае

Мома Катерина какви идеи ти идват само то и аз да не съм поназад и аз го пробвах ................ и имах подобен резултат само че не е бледобяла а прозрачна течност  newsm78 малко е болезнено и не ще се пробвам пак че туко виж .................
Виж целия пост
# 134
Здравейте Grinning
Умрях от смях с четенето на постове от 3та страница насам.Катерино,страшна си hahaha Joy

Краси,към теб първо - искам най-искрено да те поздравя за решението ти да родиш нормално,наистина по-добър личен избор от това няма,вярвай ми.Всичко ще бъде наред и после ще се радваш ,че си решила именно така Hug
Цеци,чуден подарък.Браво на татито!Извинявай,че не съм те заличила от списъка-много съм разсеяна напоследък.
И аз си получих подаръка,още миналата седмица (въпреки че не съм родила още)-телефон.

Сутринта бях в болницата - кръв,урина,бумащини и тонове.Останах впечатлена от отношение и обстановка,дано ми се затвърдят впечатленията утре Praynig Утре сутрин в ранни зори влизам да ме режат Tired
Ядохме с татито китайско,после една яка разходка - купих подарък на каката,милата така ми липсва вечеееее Confused,ще си я видя чак в събота живот и здраве(тази вечер ще спим у свеки)
Накупих козметика за беби-олио на Бюбхен,миещо блокче и шампоан на Себа мед-похвалиха ми ги.особено блокчето било много икономично,много добро и не съдържа сапун и тем подобни неща в себе си.Сега се чудя дали един зехтинец да грабна,ако харесам някой.... Thinking

Моля ви кажете ако знете нещо за тия свещички EVA Q Praynig Kазаха ми да с сложа една довечера в 22ч,и след този час ни ядене ни пиене ни дъвка да дъвча Mr. Green Аз мисля по-рано да преустановя с яденето де.Та за тая свещ,някой ако е слагал,моля споделете.....има ли ефект и тем подобни.Аз се чудя с тия обли размери дали ще супея да си стигна до онова място да я натикам,не ми се смейте Naughty hahaha Joy

Ох,ами това е засега.Гушки на всички Hug

Тоя пост го пиша за втори път,щото първият го изтрих незнайно как и бях ей така #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия