Вече не е сън - към нас във легиончета бодро крачат НОЕМВРИЙСКИ Скорпиончета!

  • 9 870
  • 302
# 240
Сладурке, ще ти дойде реда   bouquet

Честито бебче и на Ани, да е живо и здраво детенцето!
Виж целия пост
# 241
Честито бебче на Ани да са живи и здрави и малкия много да ги слушка а на мама бързо възстановяване.
Мими съжалявам че така е станало но все пак засега със бебчо всичко е наред каквото са ти казали лекарите го спазвай и съм сигурна че няма да имате проблеми.
Капките които ползваме се казват ЕНТЕРОКИНД и се дават половин час преди или след хранене при нас имат страхотен ефект да се надявам и при вас да помогнат.
Виж целия пост
# 242
Дес, какви конци бре? На мен този път и възелчета не ми махнаха...Миналият път само кръцната две възелчета в двата края, а този път била още по-напредлана технологията
Ами възелчетата ще ми резнат,неправилно се изразих като казах че ще махат конци.

Мими,незнам какво да кажа,каквото и да е то ще звучи тъпо.Вярвам че всичко в живота на малкото човече ще бъде наред и ви пожелавам само положителни емоции от сърце Praynig Heart Eyes

Честито бебче на Стела! Hug

Мерси за хубавите думи към моята мишка  bouquet
Виж целия пост
# 243
renyto-значи,ако бебо се роди след термин,наблюдаващия бремеността ти АГ ти издава болничен за дните от терминда до реалната дата за раждане,нарича се междинен болничен,след това този междинен болничен заедно с болничния от самата болница,който е в размер на 42 дни се пращат в НОИ,оттам нататък вече болнични издава май личния лекар..за там не съм сигурна,дано съм била полезна
ма съм една кукувица...взех на азаде да отговярам ooooh!
Виж целия пост
# 244
Сладурка мерси много за инфото, в моя случай значи трябва да си търся наблюдаващия АГ, ако не стане и утре ............ пак ще има каша с тези болнични еййййй, още парите за първия нямам, а сега и междинен
Виж целия пост
# 245
Сладурка, балгодаря от името на Рени ( не че ми е дала пълномощно)  smile3525

Сладурке, са трябва да се редактирам  Party
Виж целия пост
# 246
Честито на новите мами! Да са им живи и здрави дечицата, само да ги радват!

Мими, трудно е да не се тревожиш. Но вярвай, че Боян ще си порасне здрав и силен мъж! Какво казва доцентката, левият бъбрек си функционира нормално, нали?
А всичко друго е божа работа. Каква е гаранцията, че ако имаш два, всичко ще нормално?
Както и има хора, които никога не страдат от бъбречни проблеми. Пожелавам му да е от вторите!
Ще го пазите, ще спазвате лекарските предписания, ще вземате незабавни мерки, ако недай боже има уроинфекция, за да не се стига до усложнения и всичко ще е наред!
Кураж и ще се справите!
Виж целия пост
# 247
Често бебче на ani2. Много да е здраво и послушно, а на мама бързо възстановяване  bouquet newsm68 newsm44 smile3525 smile3525
mimi незнам какво да кажа, но ще се справите. Не че е успокоение, но доста хора живеят с един бъбрек без никакви проблеми и последствия, кураж Praynig
Виж целия пост
# 248
Честито на новите мами vasiaqs, Stella B  и ani2!!!

Здрави и спокойни бебчета им пожелавам!!!

Мими,незнам какво да ти кажа!Спокойно!Вчрвам,че ще се справите и всичко ще бъде наред! Hug

А за това колко време преди термин се прави секцио и аз се обърках вече Thinking
Моят е на 20.11,а още нямам дата дори? newsm78 Може би този петък ,кати отида на преглед ще се реши и дано е така , защото иначе не знам как ще го дочакам.... Crossing ArmsПък така като знаеш поне датата си е по-друго. Naughty
А колко ви се радвам ,особено като гледам снимките на малките сладури....ама наистина са мнго хубавички ВСИЧКИТЕ!!!  love001
Искам и аз вече да си сложа албумче със снимки.... Blush

Виж целия пост
# 249
Искам и аз вече да си сложа албумче със снимки.... Blush

И аз!!! smile3516
Виж целия пост
# 250
Мими,всичко ще е наред с малкия ще се пазите повече и ще видиш че няма да имате проблеми.Една от октомврийките мами е с едно бъбрече и не е имала проблеми да износи и роди едно голямо хубаво бебе,при положение че при бременност бъбреците се натоварват повече,така че не се тревожи радвай се на малкия сладур.
Виж целия пост
# 251
Здравейте мами.Днес ни изписаха.Много сме добре.
Виж целия пост
# 252
билба1 добре дошла при нас  newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 smile3541
честито ти бебче да вие живо и здраво малкото съкровище.
Виж целия пост
# 253
Bilba добре дошла,как е бебчо качи някоя снимка да му се порадваме.
честит бебок на Ани да е жив и здрав и много послушен
Виж целия пост
# 254
Колко много нови бебчета са наваляли за няколко дни!

Да са честити на родителите им, от здраве и радост да не се отърват!

Мими, надявам се и вярвам, че всичко при вас ще бъде наред Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия