НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 10 219
  • 284
# 105
Дес все още имат ефект засега е спокоина свива се от време на време но се търпи не е както беше в началото.
Сега ви пожелавам лека вечер и утре дано да има бебешка новина.
Виж целия пост
# 106
а така Моме всеки според заслугите му я, аз толкова много съм дала от себе си за това почетно
новините при мен са : посещение при доки в сряда на термина - резултат всичко е ОК, съвет на доки - един хубав секс, е не на същата вечер а на сладващата изпълнен, щом лекар го е предписал няма да се пънем я, макар че милото много много не щеше, ама зора беше да се почне .........  luvbed и ефекта - никакъв освен кефа, доки каза чуваме се пак в петък - е чухме се и понеже няма момата желание да излезе, той каза в понеделник раничко 7.30 с багажчето в болничката да си пуснем система ........... сега вече се спекох,  #Crazy #Crazy #Crazy как ли ще мине цялата процедура ..........
ако има мама минала по този път моля за пълна и подробна информация, че ще ме хванат дяволите от пъзел  smile3506 smile3515 smile3514

да си сложа още една линийка та да се вижда от далече какви ги вършим
Виж целия пост
# 107
Лили,

аз ходих в нашата църква в квартала вчера (света троица) и питах отеца за чистата молитва. Нищо не се носи-само се купуват свещи от там като се отиде. При нас ще е петък и партито ще е в събота.
Иначе при мен казаха, че вътрешно утробната инфекция е предизвикала пукането на мехура. Ноооо аз не съм убедена, че мах такава инфекция....а 3 дена подред преди раждането направих чудеса в трамбоването по магазини и мнооого се измарях-ама много...знам ли все тая вече.
Мами дайте съвет за добра кетъринг (и не скъпа) фирма за погачата, че не ми се занимава-нямам време по скоро. Аз намерих някаква Жаси и другото е да проверя 100 грама сладки, че ги харесвам. Ако нещо се сещате-дайте линк или тел.
Виж целия пост
# 108
Момичета, то наистина май останахме по-малко неродилите. Аз като чета постовете се улавям, че няма с какво да се включа, защото повечето пишат за проблеми след раждането или със суетенето около бебенцата. И ги разбирам напълно, защото това им на дневен ред и живота сега. А ние дебеланките само се тюхкаме, защо не сме родили досега. Цялата тази работа ми напомня на "тримата от НЛО", ако си ги спомняте. Всеки си говори нещо, което само него си го интересува и вълнува, но са всички заедно щом става въпрос за сладка приказка, ракийка и салатка. Та и ние така, тук във форума.

Малеее, аз се отплеснах и съм забравила да честитя рожденния ден на Теди.
Да си жива и здрава и много щастлива! 

Честито и на новите майчета с бебенца!     
Виж целия пост
# 109
Здравейте,
Аз ходих до Метро и си взех от промоцията на Хъджис, та освен 2-ката си взех и два пакета от 3 размер.
Бебо е кротък, сега спинка, коликите са поносими, със Саб Симплекс ги оправяме засега и дано е така.
renyto спокойно, аз и двата пъти раждах с предизвикване - няма нищо страшно, започват си контракции и си тръгва раждането.
mimi22 ние явно живеем наблизо, и аз мисля да ходя в парка Света троица на разходки като се пооправи времето  Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Къде ли е Сладурка? newsm78 
Виж целия пост
# 111
що такова затишие тука бе мами  newsm12 къде стееееееееее да не са тръгнали към родилно неродилите
Виж целия пост
# 112
Къде ли е Сладурка? newsm78 
по график сега застъпвам,през деня се включвам по обяд,цял ден съм тук,вечер поне след 22.30 щото мъжо не скланя по-ранко Mr. Green
renyto-абе моме,ние чакаме щъркелови вести,бива ли тъй да зачезваш? И така е като не си водим календари-сега шаш и паника,аз за следващата бременност ще си водя стриктно(ако не се откажа д аима още едно дяволче де).А ако искаш да те успокоя,в понеделник и аз съм на линия-само,че в 8 сутринта...и по същата процедура като теб,дай тел на ЛС да си пишем окуражителни смс-и,щото колкото и да ни успокоява Jutoo предизвикано раждане Sick
SAILY2 -права си мила,едните говорим за тумбаци,другите за колики,да се надяваме,че скоро всички вече ще обменяме опит-ама нали сме на една "трапеза" и по леко минава всичко PeaceАз и контракции още нямам за тая вечер,само ми тежи корема от преяждане,че одеве готвих,чистих,простирах,месих... ooooh!в тая възка-изкарах си яда на една питка,ама стана за чудо,даже я снимах в готварския,как да не се похваля с такова произведение Blush
Виж целия пост
# 113
Оооо я като видна клюкарка да ида да видя за какво иде реч в Готварския Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Оооо я като видна клюкарка да ида да видя за какво иде реч в Готварския Mr. Green
става на въпрос за прословутата "болярска питка",отчетох се в "кой,какво....",е снимката можеше и по-хубава да стане Blush
Виж целия пост
# 115
Ами Jutto аз вече направих доста разходки там..айде като се затопли...кога ли ще е..среща там...
Виж целия пост
# 116
sladurka имаш лично  Simple Smile
тука съм аз, няма да предавам четата я, а бе и това ще стане, ама що пък цялата дружинка да не сме на един ден  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 117
sladurka имаш лично  Simple Smile
тука съм аз, няма да предавам четата я, а бе и това ще стане, ама що пък цялата дружинка да не сме на един ден  newsm78 newsm78 newsm78
представяш ли си и Катеринка и тя в длъжност секретар на комисията и тя в понеделник hahaha
Катеринке-съгласна ли си? newsm47 тя сигурно спи вече Mr. Green
Виж целия пост
# 118
тъй и тъй ще си пиша сама,амипоне да дам едни хубави линкове към кърмаческия относно проблемите на мамите с бебоци,сигурна съм,че всяка е влзиала в тоя форум,но вс епка може да са ви от полза,аз досега четох,че никви ви няма тука и е скука Joy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14649
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76874.0
Виж целия пост
# 119
явно е че неродилите сме доста по-неактивни напоследък, ама то тая нерва дето ни е обзела до какво друго може да доведе  Rolling Eyes
бях чувала, че девойките се "залежават", ама то взе че се оказа истина  Thinking
дано скоро да можем да си говорим по общи бебешки теми ...

ако някой има път към тина киркова на 19-ти, аз съм там, освен ако беба не реши по-рано да тръгне  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия