Част от НОЕМВРИЙКИТЕ гушкат бебчета, а другите - още галят коремчета

  • 10 981
  • 285
# 225
Лелееее супер....пълно е с бебчета днес Grinning

Честито Дита!Да расте здрава,умна и щастлива Симонка!
Виж целия пост
# 226
Здравейте момичета ! Честито на всички нови мами !    bouquet Търпение и леко раждане на чакащите !

Дойде и моето време да се похваля   Grinning Съкровището ми - Мария се роди на 11.11. , 3712 гр, 50 см. Няма такава радост  Grinning Много съм щастлива, като намеря време ще пиша повече.
Виж целия пост
# 227
Добро утро на всички  Laughing

Честити бебенца на Крисич, Ditta и Eli. Много да ви слушкат и много да ви радват.
Виж целия пост
# 228
Честити дъщерички на Крисич, Дита и Ели!
Да са живи и здрави, чаровни и засмяни!


Големи моми са се родили тези дни  Laughing
А Дита нормално ли е родила или секцио? Гледам термина й е един ден след мен.
Ох, а аз нямам никакви признаци  Sad и доктора не е съгласен още да предизвиква раждането на този етап. Вече много ме е страх да не стане много едро бебе, как ще го раждам  ooooh!
Защото по видеозон големичко върви. Ето и при Дита беше така и почти две седмици преди термин, какво едро бебе е родила...
Виж целия пост
# 229
Добро утро!
ЧЕСТИТИТИ БЕБОЦИ НА КРИСИЧ ДИТА И ЕЛИ МНОГО ДА ВИ РАДВАТ МЪНИЦИТЕ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
Ама наистина големи са ви момите как сте раждали незнам моита че са роди 3.340 видях голям зор пък за вас неискам и да мисля.
Виж целия пост
# 230
Честити рижби на Дита и на Ели!!!  Да са живи и здрави и да ви радват много ! Simple Smile

Мими...ами и на мен ми се виджа много.Понякога като я видя да се облизва и да иска още направо  #Cussing out  ми иде да се гръмна.Почвам да си мисля,че имам кръвожадна пиявичка вместо принцеса НАя  Laughing - това е недостойно за една принцеса,да яде толкова много  Laughing Ама нали казват,че кърмените бебета трябва да ги оставяш колкото искат...
Сигурно ще качи 2кг  Laughing

Абе Сладурката много липсва на фронта Simple Smile
Галакси,нека пак от време на време да идва да ти помага...нищо,че ще е на работа.Моята майчица ме остави за 3 дена напълно сама и аз изкукуригах  Rolling Eyes  Май още ми е трудно да си овладея опърничевия нрав.
Виж целия пост
# 231
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА KRISI4, DITA i ELI!!! Големи моми, голяма нещо! Все така да ви носят безкрайно щастливи мигове!!!
Катеринке, просто ще ме умориш от смях  hahaha Joy hahaha
Ох, днеска е петък, чакаме нашия тати да се върне утре или вдругиден и вече нямам търпение. И все поглеждам корема и наблюдавам всички признаци, дето ги няма де  Laughing, ама там да си седи още малко. И за наща мома казаха, че ще е голяма, да видим какво ще излезе накрая.
Абе момичета, да ви питам нещо. Онзи ден си взех последните изследвания и докторката каза супер си, ама като ги гледам вкъщи - тя утайката на кръвта ми е 56, при граница до 25 мм. Някой знае ли нещо по въпроса, да се тормозя ли с мислене или всичко е наред?
Виж целия пост
# 232
Сладури да се похваля и аз на 8.11 родих Мартин 3650гр-53см. Секциото беше за 13.11, но нашия си тръгна да излиза, въпреки това си държах на секциото, но понеже ме изненада и не си записах телефоните, за да известя тази страхотна за мен новина. Честито на всички мамита, да ви слушат много вашите бебоци, да сте живи и здрави!!!!!!!!!!!!! newsm51
Виж целия пост
# 233
Не се тревожи, caramelche!
Нормално е при бременност и утайката, и левкоцитите да са повишени  Peace
Виж целия пост
# 234
patriciaa, честит ти син! Да расте жив и здрав, да е спокоен и само радости да ви носи!
Виж целия пост
# 235
Благодаря Arabela!  Hug

ЧЕСТИТО СИНЧЕ PATRICIAA!! Винаги да те радва, да е здраво и щастливо хлапе!

Мойта мацка се разхълца  Heart Eyes толкова ми е смешен корема като подскачка така  Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
patriciaa  честио миличка! Да е жив,здрав и голям късметлия! Simple Smile

Та ...все пак секцио,така ли?
А Дита? Тя секцио или нормално?
Виж целия пост
# 237
Ей тва е, евалаааааа и новини,аз съм си легнала снощи и то виж кво сте изписали и до днес.
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА СЕМЕЙСТВАТА НА:

 1.PATRICIAA    3.DITТA
 2.KRISI4           4.ELI

Живи,здрави, бързо възстановяване и скоро в къщи да разменяме инфо за отглеждането на най-готините деца от нашата банда на мами Ноемврийки! smile3521 smile3501
Виж целия пост
# 238
Честити бебчета на Крисич, Дита, Ели и Патрисия! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

Аз сега отивам да си правя снимка на зъба, че в 13 часа съм на зъболекар. Вече нямам температура и използвам докато майка ми е вкъщи да свърша туй онуй. Ако имам време ще мина и да взема акта за раждане на бебо. Вие взехте ли ги вече? И подадохте ли за еднократната помощ?
Ей, пак с анцунг трябва да изляза - още не съм стигнала до някой магазин да си купя някоя дрешка  Sad
Виж целия пост
# 239
Ей, пак с анцунг трябва да изляза - още не съм стигнала до някой магазин да си купя някоя дрешка  Sad
   Тази сутрин точно това констатирах и съм много разочарована... Имам дънки в които влизам без проблем от преди бременността,но те са все с ниска талия и баш на раната ми търкат  Close  Писна ми от тия широки дрехи!

А ни взехме акта  за раждане.Беба има много смешно ЕГН   075031....[/b]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия