Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 2

  • 20 935
  • 335
# 45
Абе, хора!!
Какво стана с Фелиша Тилмън?? Сестрата на Марта Хубър?
Нали се скри в една хижа? После?  Thinking
Повече не се е показвала..  Thinking

Еми??  Crazy
Май и е време  Twisted Evil
Виж целия пост
# 46
Това тази дето си отряза пръстите ли е?
Виж целия пост
# 47
Това тази дето си отряза пръстите ли е?

 smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 48
Това тази дето си отряза пръстите ли е?
Само един си отряза,  ама с какво желание за мъст  Joy гадна физиономия има
Виж целия пост
# 49
Това тази дето си отряза пръстите ли е?
Само един си отряза,  ама с какво желание за мъст  Joy гадна физиономия има

2 пръста!  Peace
Виж целия пост
# 50
Верно???  hahaha Луда жена!!! Грешно съм видяла значи.
Аз нямам търпение за новата серия..  Crazy
Виж целия пост
# 51
Верно???  hahaha Луда жена!!! Грешно съм видяла значи.
Аз нямам търпение за новата серия..  Crazy

И аз!!!  Close
А като си помисля колко имаме да чакаме....
 doh
Виж целия пост
# 52
утре няма да има серия нали така?
Виж целия пост
# 53
утре няма да има серия нали така?

ами да
следващата серия била чак другата седмица  Shocked
Виж целия пост
# 54
А лелята на Катрин като почина нали остави една бележка под леглото, какво стана с нея? Май не са я намерили още.  Иначе и според мен Катрин е убила мъжа си. Иначе звучи нелепо да казва на дъщеря си че баща й не знае къде се намират и се крие от него а те се намират в къщата където са живяли заедно.
Лелятя, която почина, явно също е замесена, но може да няма пряка вина, а просто да знае тайната, ще разберем от бележката!
А и гейчетата още не са показали какво знаят.

И аз смятам, че Виктор е жив! Но не ги виждам по никакъв начин с Иди.
Виж целия пост
# 55
Стига с тоя Виктор. В предната тема ви пуснах линк към Уикипедия в който пише, че Виктор умира в 7ми епизод.
Не само Марта зачезна, ами и Зак и баща му.
Виж целия пост
# 56
 ShockedАма защо няма да нова серия.каже те моля явно съм пропуснала нещо Thinking
Виж целия пост
# 57
ShockedАма защо няма да нова серия.каже те моля явно съм пропуснала нещо Thinking

Ми май беше нещо свързано със стачките  Thinking
Ама не наште учителските  Joy
 bowuu
Виж целия пост
# 58
Не е заради стачките. Така си беше планувано и в сайта. Стачките тепърва ще се отразяват, защото нали казваха, че сериалите имат по около десетина епизода готови... и после незнаят какво ще правят...
Виж целия пост
# 59
Не е заради стачките. Така си беше планувано и в сайта. Стачките тепърва ще се отразяват, защото нали казваха, че сериалите имат по около десетина епизода готови... и после незнаят какво ще правят...
Ще отработват, какво  Laughing Ще работят в събота, ще си орежат и ваканциите  Laughing
И ще снимат по 2 епизода на час, без да ги преговарят  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия