Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 13 486
  • 282
# 75
Ами Жуто,то ... не е от самата кърма,а от това,че преди да легна се изцедих до дупка (както правя винаги) и като съм легнала,леко в/у едната гърда - ОК,но после тя започва да се пълни...пълни... пълни и в един момент,явно не е издържала дежестта на тялото и - о ужас. Но ще направя малко топъл компрес  Peace 
Та - мимчета,внимавайте как спите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 76
малее големи проблеми с тия цици бре  Shocked мен от сега ме болят зверски зърната  #Crazy
карат ме да съм ги масажирала ама те не се барат  #Crazy
Виж целия пост
# 77
Като ви чета какви проблеми имате заради кърменето направо ужас ама и аз искам направо немога да си намеря място от яд че неможах поне два три месеца да изкарам smile3511
Виж целия пост
# 78
Здравейте момичета!

Честити нови бебчета на всички маминки! Да са ви живи и здрави сладурчетата!

Сладурка, добре дошла Simple Smile

Аз днес излязох и ме нямаше на 2 пъти по цели 2 часа и съм много щастлива Simple Smile Голямо щастие - малко въздух да поема Simple Smile А малкия се гледаха с татко му цяла сутрин. То как се гледаха - Руси спи, а милото с бебефона отатъка слуша дали ще се разплаче и ако се разплаче, знае че трябва да даде биба. А ако се разхълца - трябва да му даде вода. Нашето тати това знае и това може да прави Simple Smile

madchen, и ние имаме 2 сакчета по 49 мл стволови клетки!!!! Което било много добре, защото обикновено извличали по 25 Simple Smile Много съм доволна, даже днес си взех протокола Simple Smile Изследванията за кръвна група още не са станали, но другата седмица ще станат - така че ако не си ходила, не бързай да ходиш да ги взимаш, за да можеш да си вземеш всичко на куп Simple Smile Само дано никога не ги използваме тези клетки и да си дадем парите на празно Simple Smile

тотонто, и аз почти си родих в леглото. Като се сетя как се бяха всички струпали около мен - а то май  това си им е практика - да и е по-удобно на родилката и (в моя случай) да не се паникьосва половин час преди да роди, че ще роди всеки момент Simple Smile

Момичета, и на мен ми намалява млякото. Т.е. то не намалява, но просто все повече не стига. И сега я караме половин ядене кърма, половин Аптамил. Малкия прояде малко повече - това защото май мааалко му помина жълтеничката (според мен де)... А сега отивам безсрамно да полегна, защото 6-те часа сън нощем и 2-та призови не ми стигат и ще си направя аз една сиестичка Simple Smile Но първо отивам да видя новите снимки в албумчето, където съм качила малко снимки и на бебе Руси Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Само да добавя- някоя мама се оплака от запек. На мен ми казаха (не знам дали е така, може да е поредната глупост), че ако АМ се разтвори и се остави 30 мин преди да се даде на бебето, не правело запек. Логиката е, че се разтваряло по-добре, а неразтвореното мляко прави запек.

Не звучи нелогично - че вчера едно майче на 2 годишно детенце ми каза "не давай НАН в никакъв случай Naughty". И като попитах "защо" отговорът беше "От НАН става голяма главата на детето! На мен така ми каза педито!"
Виж целия пост
# 80
Идеята за снимка на бебчетата ми се струва чудесна!!! Peace
Отивам да разгледам новите снимки.
m_face, мерси за информацията. И мен ме заведоха в последния момент в родилна зала и след 15 мин. родих - чиста работа. Получих контракция точно като се качих на магарето и останах седнала. Д-р Илиева като ме видя и се скара: Стига му седя на главата на това бебе Joy
Виж целия пост
# 81
Аз продължавам да съм все така с температура - 38.5 ... пих два Парацетмола днес,не знам какво да правя,но е страшен ужас.Ако не се орпавя до утре сутринта - утре на лекар!

Данче, разбирам те,че искаш! Аз също искам и въпреки проблемите се радвам,е кърмя...но вече се замислям колко точно  Rolling Eyes

Жуто ти за колко време си свали температурата?
Виж целия пост
# 82
Sladurka,не се предавай с кърменето.Боли и то не малко,да,но мисълта за това че даваш безценна храна на детето си крепи,а и болката отшумява - мажи редовно с ЛАнсинох,Авент и двете не се мият при кърмене и действат добре.А и цеди,че ще си докараш бели.
Би ли казала моля те кога е родила Ренито,че да я запиша в списъка?

Нети,честита ти дъщеричка!

За снимките съгласна съм да сложим.Само трябва да се обединим около вариант как да бъде.Срещу всяко бебе от списъка снимка ли?Аз не см кой знае какъв хакер,но ще опитам да направя нещо.

Ох Катерина ме разби с тия "бремнни лиги" и "вечно бремнната" hahaha Joy Посмях се от сърце Crazy
Виж целия пост
# 83
Аз продължавам да съм все така с температура - 38.5 ... пих два Парацетмола днес,не знам какво да правя,но е страшен ужас.Ако не се орпавя до утре сутринта - утре на лекар!

Жуто ти за колко време си свали температурата?

Ами изкарах един цял ден и на следващия ден до обяд имах, после вече бях ок. Обаче прави редовно компреси, не спирай и след хранене цеди и слагай по-често да цока беба.
Виж целия пост
# 84
Сега разгледах снимките на бебоците,направо са невероятно сладки.
А малката Сладурка е толкова хубаво и оформрно бебче с чисто личице,направо се влюбих в нея,пу,пу да не я урочасам.
Виж целия пост
# 85
Добре завърнала се Sladurka! Борбата продължава с друга сила, но ти си герой, ще се справиш  Hug
Честито на Nеti и Kremito!!!! Да са им живи и здрави бебчетата!!

да се отбележа, че и аз се помотвам още 2 в 1. Катеринка и Теди поне чакат понеделник, ми аз ко чакам и аз не знам. Накрая ще си остана сама тука с бебе в тумбата...
Виж целия пост
# 86
Аааа а мен къде ме забрави ще ти правя компания  Laughing
Виж целия пост
# 87
Жуто благодаря ти за съветите... отивам да цедя с компреси ...
Съжаявам,че съм таква лигла днес,ама тая температура ме смаза  ooooh!
Виж целия пост
# 88
Аз да се оплача,тая нощ явно съм си спала в/у едната гърда... и се събудих с адски болки в 2.30!  Вече ще спя само по гръб![/b]
ПростоАз,тия твои слова ме навеждат на тъжната мисъл,че дори и следкато родя пак няма да мога да се разкикера в любимата поза по корем да си нанкам. smile3514

Аз преди малко се върнах от запис на тонове в МД smile3516 -досадна работа.Ако не ме хванат притеснения за бебето утре ще взема да пропусна.А Василчо щеше да се изгризе ноктите от зор,горкия.Ми то до сега моя доки само ми е слушал тоновете-без запис.Пък то записването си отнема време.Сигурно апаратът им е с бавен принтер,но лежах поне 30 мин в едно отделение.Като слезнах долу да си ходим,Василчо каза,че вече чакал да се отвори вратата и да му съобщят,че има дете.Милия!!!
Виж целия пост
# 89
Не звучи нелогично - че вчера едно майче на 2 годишно детенце ми каза "не давай НАН в никакъв случай Naughty". И като попитах "защо" отговорът беше "От НАН става голяма главата на детето! На мен така ми каза педито!"

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия