Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми на дискусия във форума?
Какви са лохиите след секцио?
Как мога да купя антибиотик в България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми на дискусия във форума?
Дискусията във форума се фокусира върху различни аспекти на майчинството, включително хранене на бебета, преживявания по време на раждане, проблеми с кърменето, излизане на разходки с деца и общи предизвикателства при грижата за новороден. Участниците обсъждат различни аспекти на майчинството, като споделят лични преживявания, проблеми и радости от отглеждането на деца. Основните теми за дискусия включват нощно кърмене, хранене с шише, колики, детско развитие и споделяне на лични преживявания и съвети. Форумът обсъжда различни аспекти на майчинството, включително раждането, грижите за новородени, избора на бебешки продукти и споделянето на лични преживявания и съвети между майките.
-
Какви са лохиите след секцио?
Лохиите след секцио могат да варират от жена на жена. Някои жени имат лохии само докато са в болницата, докато други продължават да ги имат с различна интензивност. Важно е да сте подготвени, тъй като лохиите могат да се появят отново с нова сила след спирането им. Това е индивидуално и може да варира от случай на случай.
-
Как мога да купя антибиотик в България?
-
Как да почистите запушените зърна на гърдите след кърмене?
-
Какви са изискванията за продажба на антибиотици в България?
Какво е това нейното бебе и да не иска толкова да излиза,то времето се оправи,хайде смело напред мънинко злато на мама, излизай,4е те 4акаме тук толкова лели:)
Довечера ще ви чета подробно. 
, за да ви известя по-рано.

Prosto Az, извини ме, ако греша, но ми се стори, че и Ная има червеничко на клепачетата, докторите какво ти казаха за тях? Мойта Василия има такива и по вратлето, още в болницата ме увериха, че и те ще изчезнат, ама не знам вече...притеснявам се, че е момиченце, и да не й останат така. То вярно, че медицината е доста напреднала и ще се справим и с това, както се казва, туй да ни е проблемът.
Тая нощ все пак беше по-спокойна, де, зорът се почна в 3 и половина, та до 7 и половина я разнасях из стаята като пръскачка из лозе...Не си чувствах накрая ни ръце, ни гръб, ни нищо....Горкото ми детенце, ама и горката му майка, че ми се отели вола направо, ама кво да го правя....