Раничка на шийката на матката *Б*

  • 398 618
  • 1 127
# 1 050
здравейте момичета !аз съм за конизация и ви моля да ми кажете ако не е през първите няколко чисти дни дали има някакво зна4ение.моята гинеколожка каза 4е не пре4и,по-важ Praynigно било да мине цикъла,но аз ли4но съм много притеснена и объркана Praynig

И на мен ми казаха, че не е задължително веднага след цикъл да ми бъде извършена операцията. Не се притеснявай. Отивай да ти направят операцията и да ти се маха от главата. Колкото по-скоро, толкова по-добре за психическото ти здраве.
Стискам ти палци и кураж.  love001  love001
Виж целия пост
# 1 051
здравейте момичета !аз съм за конизация и ви моля да ми кажете ако не е през първите няколко чисти дни дали има някакво зна4ение.моята гинеколожка каза 4е не пре4и,по-важ Praynigно било да мине цикъла,но аз ли4но съм много притеснена и объркана Praynig

По принцип има значение, защото първите дни след менструация матката е по-малко кръвоснабдена.
Не е лесно да се чака, знам  Weary ...
Виж целия пост
# 1 052
здравейте момичета !аз съм за конизация и ви моля да ми кажете ако не е през първите няколко чисти дни дали има някакво зна4ение.моята гинеколожка каза 4е не пре4и,по-важ Praynigно било да мине цикъла,но аз ли4но съм много притеснена и объркана Praynig
И аз знам че не е фатално ако не успееш точно в първите чисти дни. Когато чакаш седмици да се освободи легло и си от провинцията не е лесно да съвпадне всичко. Не се преитеснявай, аз като бях едно момиче го конизираха няколко дни преди да му дойде. Проблема е че ще съвпаднат кървенията и няма да знаеш колко и от кое кърви.
Стискам ти пакци!
Виж целия пост
# 1 053
Мерси момичета за куража който ми давате.Когато мине всичко  ще пиша.Докато мине всичко това  се побърках направо ,но гледам да мисля позитивно. Hug
Виж целия пост
# 1 054
Мерси момичета за куража който ми давате.Когато мине всичко  ще пиша.Докато мине всичко това  се побърках направо ,но гледам да мисля позитивно. Hug

Не се притеснявай и на мен ми казаха, че трябва след менструация,но ми я насрочиха за 10 дни след това,просто няма свободни легла.И аз чакам за конизация ,но сама си давам кураж,защото иначе имам чувството ,че се побърквам. На теб кой ще ти прави конизацията и кога?
Виж целия пост
# 1 055
Когато чакаш седмици да се освободи легло и си от провинцията не е лесно да съвпадне всичко.
Сори за офф-а, но в провинцията също има кадърни лекари и не е задължително да се чака да се освободи легло в столицата.
Един от най-добрите в областта работи в Плевен, например.

Виж целия пост
# 1 056
Здравейте, мили момичета. Отново ви моля за помощ. Аз рядко пиша тук, но и аз съм с раничка, която ми изгориха преди 1 месец. След горенето имах воднисто течение, което още на втората седмица премина в кърваво и накрая ми дойде и цикъла и не разбрах кога е спряло. Снощи правих секс и тази сутрин видях, че съм прокървила. На вас случвало ли ви се е такова нещо след изгорена раничка? Май вече не трябва да имам такива проблеми, но сякаш нищо не се е променило. Уж спазих препоръката на гинеколога ми 1 месец да нямам сексуални контакти, но се притеснявам, че нещо не е наред с тази раничка.
Виж целия пост
# 1 057
Здравей Kalin4e,
и моята раничка я гориха преди месец. Това което ми обясниха, е че първоначалното кървене е от падането на коричката, която се е образувала след изгарянето, след като тя падне мястото остава доста нежно и новата кожа е много тъничка /като на външна рана от изгорено/ и трябва различно време за да мястото да заздравее напълно. Т.е. ако при теб по-бавно се възстановява тази кожа и е по-тъничка все още, е нормално кървенето, защото можело да се засегне капилярче. Страшното кървене ми обясниха, че е от порядъка на няколко нощни превръзки за 2 часа.
Май не го обясних много ясно, но в общи линии ако не е силно е нормално, поне така ми казаха на мен.
Бързо възстановяване и стискам палци за добри резултати при контролата!
Виж целия пост
# 1 058
Когато чакаш седмици да се освободи легло и си от провинцията не е лесно да съвпадне всичко.
Сори за офф-а, но в провинцията също има кадърни лекари и не е задължително да се чака да се освободи легло в столицата.
Един от най-добрите в областта работи в Плевен, например.

Напълно си права, за Горчев също много се чака освен ако не минеш през частната му клиника срещу много голямо заплащане разбира се.
Виж целия пост
# 1 059
alpha_beta, преди моята операция бях проверявала за "Св. Марина" и останах с впечатление, че и там работят с Касата. Но нямам представа колко се чака, за да минеш по пътеките. Иначе - на частно - сигурно те оперират веднага  newsm78
Виж целия пост
# 1 060
Май не го обясних много ясно, но в общи линии ако не е силно е нормално, поне така ми казаха на мен.
Бързо възстановяване и стискам палци за добри резултати при контролата!

Liol, благодаря ти много за отговора. Общо взето, това което си написала и на мен ми го обясни моята гинеколожка, така че ще се опитам да бъда спокойна. Мен ме притесни кървенето след секса, но то спря и се надявам да не се появява повече.
Желая и на теб всичко да е наред при контролния преглед и дано вече да нямаме никакви проблеми!!!
Виж целия пост
# 1 061
Здравейте!
Виждам,че много от вас имат същия проблем като мен.
Раничка..................
Отидох миналата седмица на профилактичен преглед-без някакви сериозни оплаквания.
И д-ра ми откри малка раничка,взе ми биопсия и цитонна мазка.Вчера ходих да си взема резултата и не е много добър- 2 към 3а група,а в биопсията се говори за метапластични клетки,цервикален епител...нищо неразбрах.Но се притесних,защото майка ми я оперираха преди 1 година от карцином на маточната шийка.
Д-р Славчев( моят гинеколог) ми каза че трябва да си направя LETZ .Незнам какво е точно това!Някой може ли да ми каже  Crossing Arms
Искам да ви питам,аз не съм раждала и дали може да се отрази  на едно бъдещо забременяване.И дали сексуалните контакти са забранени?
Вчера забравих да питам,толкова се бях притеснила.........  Sad
А,и съм на 23 години......
Мерси много!
Виж целия пост
# 1 062
Здравейте!
Виждам,че много от вас имат същия проблем като мен.
Раничка..................
Отидох миналата седмица на профилактичен преглед-без някакви сериозни оплаквания.
И д-ра ми откри малка раничка,взе ми биопсия и цитонна мазка.Вчера ходих да си взема резултата и не е много добър- 2 към 3а група,а в биопсията се говори за метапластични клетки,цервикален епител...нищо неразбрах.Но се притесних,защото майка ми я оперираха преди 1 година от карцином на маточната шийка.
Д-р Славчев( моят гинеколог) ми каза че трябва да си направя LETZ .Незнам какво е точно това!Някой може ли да ми каже  Crossing Arms
Искам да ви питам,аз не съм раждала и дали може да се отрази  на едно бъдещо забременяване.И дали сексуалните контакти са забранени?
Вчера забравих да питам,толкова се бях притеснила.........  Sad
А,и съм на 23 години......
Мерси много!

LETZ -това е електрическа примка,вид конизация,но много щадяща.На мен ми правиха юли месец,не страшно,не боли след операцията.
Виж целия пост
# 1 063
мерси много за информацията Wink
Виж целия пост
# 1 064
мерси много за информацията Wink
Ако те интересува нещо по-конкретно питай. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия