Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 548
  • 448
# 285
Какво ти каре  Sick Остави ме накълцана като някаква офца,с коса дълга до края на врата и то 5 косама,,другото е късо.  newsm45 smile3505 Направо не мога да се гледам момичета.Боядисах се и боята не ми хвана,само дето има някаккъв по светъл отблясък.Само дето се изсуши малко  ooooh! Tired Това е най-гадният ден в живота ми  Sick #Crazy Толкова си искам косата  newsm45
Виж целия пост
# 286
Ананче, мила,
Виж целия пост
# 287
Предварително се извинявам за офф-а -

Прочетох ти мислите... Mr. Green
Какви спомени ме връхлитат като я чуя... Wink

А мен такава депресия ме удря с тази песен - тотално ме отрязва! А точно нея исках да я чуя от много време - звучи ми в главата, знам текста .... Ама е друго да го пусна на рипийд /)!

Какво ти каре  Sick Остави ме накълцана като някаква офца,с коса дълга до края на врата и то 5 косама,,другото е късо.  newsm45 smile3505 Направо не мога да се гледам момичета.Боядисах се и боята не ми хвана,само дето има някаккъв по светъл отблясък.Само дето се изсуши малко  ooooh! Tired Това е най-гадният ден в живота ми  Sick #Crazy Толкова си искам косата  newsm45


Миличка, недей така - тя пак ще порасне - предлагам ти да отидеш на друг фризьор и да му обясниш какво е положението (свестен фризьор имам предвид, проверен, разпитай приятелките, от кой са доволни)!

Пък за цвета ... След няколко дни може да пробваш смело друг цвят Simple Smile!

Приеми, че има и такива дни!!!

И не си заслужава да се ядосваш!

Точно днес случайно подслушах чужд разговор в автобус, който ме доведе на такива положителни мисли Simple Smile!
Виж целия пост
# 288
aaNaaNana  Hug Hug Hug Пожелавам ти да ти порасне косата много много бързо и да е здравичка и красива  Wink
Виж целия пост
# 289
Не плачи миличка, ще порасне. Ще слагаш повечко съставки за ръстеж в маската и до лятото ще имаш прекрасна косичка. Аз съм го минала това, от много къса коса (бяло русо), докато порасне дълга и да си остане моя цвят, какви ги преживях, но това е вече минало. Ако това ще те успокои малко миналата седмица и моята фризьорка ме понакълца и си поостави ръцете в/у моята косица, но преди празниците ще си отида при старата ми фризьорка. Малко скъпичко взема, но пък съм си доволна винаги.
Виж целия пост
# 290
Хехехехе, да не си от Варна и да сме били при една фризьорка newsm62
Виж целия пост
# 291
aaNaaNana, имала съм такива моменти, знам какво е, искрено ти съчувствам. Понякога, когато много ми е цъфтяла косата, е било наложително да се подрежат цъфтежите.... после като се погледна колко ми е къса и лошо ми е ставало.
В твоя случай не е точно така, но не се тревожи - бързо ще ти порасне косичката, с повечко стимуланти за растеж всичко ще се оправи. А новата косичка ще бъде супер - здрава, свежа и лъскава  Peace

Момичета, аз имам кокосово масло вкъщи и досега малко съм ползвала от него като капки в маската. Дали ако примерно вечерта преди деня за къпане си втрия от него в корените, стоя цяла нощ, а на другия ден сложа маска и отмия ще е прекалено?
Виж целия пост
# 292
Анелия, слагай кокосовото масло в маската, а след месец- два като почиваш, тогава ще се възползваш от кокосовото масло самостоятелно.  Peace
Виж целия пост
# 293
Смяташ, че ще стане много мазничко ли за косата?
Виж целия пост
# 294
Ами не, че ще стане мазничко, но сега нали правиш маската. Не мислиш ли, че косата ти ще се пренасити от толкова много продукти?
Виж целия пост
# 295
Ами знам ли?! Експериментирам да видя кое как ще се отрази... днес например преди да си сложа маската 5 мин. си масажирах скалпа с малко бадемово масло и после сложих маска и косата ми беше хубава  Rolling Eyes
Не знам с кокосовото как ще е ...
Виж целия пост
# 296
Ами....ти си знаеш. Аз просто ти давам съвети.
Аз днес сглупих ужасно много и още ме е яд. Направих си отвара от коприва и с нея си облях косата след измиването с  шампоана - косата ми е ужасна, не успях да видя ефекта от маската.  #Cussing out
Виж целия пост
# 297
Странно... чувала съм само хубави неща за копривата... жалко наистина, че така ти се е отразило.

Другия път с лайка - аз с нея си обливам косата и мирише хубаво после.  Peace
Виж целия пост
# 298
И с лайка съм пробвала -  не ми хареса.
Доволна съм само от чемшира, но мирише на урина, не ми се иска пак да ги изживея.  ooooh!
Виж целия пост
# 299
А да си напиша ли и аз моята одисея от снощи???  Close
Разтопих си меда и маста на котлона. Добре. Добавих си тривитаминола, стимуланта за коса, бадемовото масло, розовата вода. Добре. Реших да сложа малко кисело мляко, че то иначе само течности.  Close Млякото се пресече... Беше като стириопор в купичката  Twisted Evil ОК, викам си аз, хума му е майката. Сложих каолин и започнах да замесвам... Пак всичко седи на топчета, ама е и мазно, не може да мине през цедка  Mr. Green Замириса в кухнята на билков чай с лавандула  Crazy Не знам как го постигнах това... И за мое успокоение, като сложих бърбъна и сместа изведнъж придоби нормален вид на изглед - кашичка  Laughing
Сресах се (-3 косъма). Започнах нанасянето - овъртях цялата баня в маска, включително себе си! Все едно ръцете не бяха мои  Crazy (- 10 косъма Confused). След 2 часа и половина (заради сериалите и господари на ефира) отидох да се мия. (- 25 косъма), но от нещо друго канала на банята се задръсти! Излизам си аз и решавам да си сложа на лицето маска за лице, която купих от аптеката заедно с другите масла и стимуланти! Излиза от пакетчето нещо черно и гъсто като катран. Нанесох, половината хвърлих. Беше толкова черно, че след това не можех да си измия ръцете - като водоустойчива спирала. След 15 минути трябваше да "обеля" коричката! За малко не си обелих собствената кожа  #2gunfire  Така яко беше залепнало...  #Cussing out На 90% от лицето ми обаче беше станало по-дебело и не искаше да изсъхва. Реших, че трябва да ида да се измия. Половин пакет големи тампони за грим, търкане на лицето с нокти (домашната ми ноктопластика), вода, тоалетно мляко и прочее не помогнаха в продължение на половин час да измия тая гадост от лицето си! Изпадаха ми даже 2-3 нокътя от зор  Crazy
В крайна сметка след измиването кожата ми леко се позачерви около носа и викам - край, край, край... Ей ся ще ме накацат някви алергични пъпки. Щрак! Намазах с кокосово масло лицето и шията и легнах да спя.
Днес - невероятно мека и лъскава коса и хубава кожа!  Hug
А снощи след миенето на маската викам, ей ся ще пиша във форума и за моите перипетии, пиша 10 минути - компа нещо сбъгяса нета и постинга ми изчезна. А то за кво било!!! Аз съм имала какво да напиша още на следващ етап  #Cussing out

ИЗВОДЪТ: Не си слагайте китайски боклуци по лицето!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия