Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 548
  • 448
# 330
Но за утеха ние пък си имаме Тривитаминол   newsm44
И те си имат, само че беше под друго име Wink
Виж целия пост
# 331
ПРивет мацки!
аз не правя вече маската...е може би веднъж месечно като се сетя, защото ми опада от нея косата. Но за почти едната година в която я правих установих много бърз растеж. Само да КАЖА ЕДИН ИЗВОД КОЙТО НАПРАВИХ за себе си..па белким съм в услуга с него на мадамите със СУХИ КОСИ...МОМИЧЕТА!! със сухи коси СЛАГАЙТЕ МАС в маската, иначе доста съхне косата. И още нещо към подстригващите се ..НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ДА ПОЛЗВАТ коафьорите бръснач за филиране това просто ми унищожи косата..и до ден днешен не мога да я възстановя. Всеки косъм е с различна дължина. Ако не я изправя  с преса стои суха, връхчетата на косметата" бодат" при докосване..\ако мога така да се изразя\-Няма я гладкостта на равната коса
НИКАКЪВ ФИЛАЖ вече  Crossing Arms\уж за обем\ дрън дрУн #Cussing out
Виж целия пост
# 332
ПРивет мацки!
аз не правя вече маската...е може би веднъж месечно като се сетя, защото ми опада от нея косата. Но за почти едната година в която я правих установих много бърз растеж. Само да КАЖА ЕДИН ИЗВОД КОЙТО НАПРАВИХ за себе си..па белким съм в услуга с него на мадамите със СУХИ КОСИ...МОМИЧЕТА!! със сухи коси СЛАГАЙТЕ МАС в маската, иначе доста съхне косата. И още нещо към подстригващите се ..НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ДА ПОЛЗВАТ коафьорите бръснач за филиране това просто ми унищожи косата..и до ден днешен не мога да я възстановя. Всеки косъм е с различна дължина. Ако не я изправя  с преса стои суха, връхчетата на косметата" бодат" при докосване..\ако мога така да се изразя\-Няма я гладкостта на равната коса
НИКАКЪВ ФИЛАЖ вече  Crossing Arms\уж за обем\ дрън дрУн #Cussing out

Е как така от нея???  Shocked
Виж целия пост
# 333
Ох, ще се побъркам, незнам какво да правя.  ooooh!
Никакви рязания. Прави си прически, вземи си от онези метални диадеми със зъбчета - правилно сложени създават много обем, мачкай косата си с ръце, докато съхне, отново за обем. Никакво рязане. Оформяне да, но не и драматични скъсявания!
Аз също ползвам такава диадемка и наистина придава обем на прическата Peace
И за косопада има оправия - спокойно  Hug  Hug
Аз тея дни трябва доста да чета за контролно, но пък сега си стоя намазана с маска  4470 сложих в нея:
2 суп.лъж. тривитаминол
1-2 суп.лъж. кисело мляко
1 суп.лъж. ракия
бадемово масло
1-2 суп.лъж. мед

Дано ефекта е добър  newsm19 отивам се мятам върху учебниците  smile3529
На всички прегръдки и на бъдещата булка   bouquet
п.п. карил, как така веднъж в месеца при положение че трайността на тривитаминола е 28 дни- не ми се връзва нещо  newsm78
Виж целия пост
# 334
Моята коса е филирана и мога да твърдя, че си има и обем и блясък. И не ми бодат връхчетата. Flutter

Какво чувам, сватба , а? Party
Виж целия пост
# 335
Кaril, аз не мисля,че косата пада от тази маска Naughty На мен също след първата интервенция с маската много почна да ми пада косата, ама го отдавам на сезона, пък и нали трябва да расте косата. Сега е добре,дори повече от добре.
Аз защо не мога да придам леки къдрици на косата си? Rolling Eyes Как да го направя.
Благодаря ви за пожеланията, още е рано,но не можах да се стърпя и да ви го кажа. Party
Виж целия пост
# 336
Честито на бъдещата булка!!!  txtloves
Аз също се сдобих с кокосово масло и в момента съм намазана с него в корените, а в краищата сложих масло от пшеничен зародиш. Вече съм така 30 минутки. Да стоя ли още или да се мия вече?  newsm78

 newsm45 Да се оплача и аз, само че не от фризьор, а от доктор. Днес бях на лекар, защото не се чувствах много добре и доктора каза, че имам пневмония.  Sick Сега ще стоя една седмица вкъщи и ще пазя леглото. Хубавото е, че може да имам време за повечко маски, ако съм по-добре, разбира се...
Виж целия пост
# 337
dessy_g  дано оздравееш по-бързо   bouquet  Hug  Hug
Виж целия пост
# 338
ani_4ka, пробвай със пяна за коса. Може пък да се оформят някакви къдрици. Не съм запозната със косата ти, дали въобще има някаква чупливост по нея, но пробвай. Намачкай я хубаво със пяна. На мен в друга тема ми похвалиха някакъв течен фиксатор за къдрици. Тук във Шумен не можах да го открия обаче. То тук, какво ли мога да открия ...  Twisted Evil
dessy_g Желая ти бързо оздравяване!   bouquet
Виж целия пост
# 339
Здравейте момичета!

Отдавна не съм писала във форума, но ето ме пак Sad. Косата ми е отвратителна, не знам вече какво да я правя. Косъма ми е ужасно тънък нямам никакъв обем. По-рано ми капеше косата (тя още си капе де) и си мислех,че е заради сезона обаче вече не знам. Бяха ми казали да използвам мед и зехтин, преди да я измия да си сложа маската и да постоя с нея около 1 час и след това да се измия. В началото наистина имаше добър ефект, косата ми беше мека и имаше малко повече обем, но след 5-ия, 6-ия път просто спря да действа, този ефект вече го  няма. Аз все още я правя де, даже като изсъхне слагам и хининова вода, но няма никакъв резултат. Виждам,че много се хвалите от тривитаминола, но за съжаление аз няма откъде да си го купя,защото не съм в България, а тука (Великобритания) едва ли го има.
Моля ви предложете ми нещо,кажете какво да правя,защото направо не мога да си я гледам косата така.  Плз дайте някакъв съвет  Cry
Виж целия пост
# 340
     А защо и там не потърсиш също ветеринарна клиника, може и да имат Тривитаминол под друго име (както Зизи каза за Франция), виж състава и по него сравнявай! Flutter
Виж целия пост
# 341
Аз съм си правила маска с рициново масло, витамин А, ампула прогестерон, коняк /ром/.
 А можеш просто да си правиш маската, но без тривитаминола..... Heart Eyes
Виж целия пост
# 342
Или да се закупат витамините А,Д3 и Е поотделно от аптека. Flutter
Виж целия пост
# 343
Търси деавит-той съдържа вит а и д
но за е само на капсули го знам...
разликата е че тривитаминола е много по силен от към витамините.
оф аз се измих на бързо и стоях общо час и половина.
че ся се чудим... канени сме на един рожден ден ама аз имам да уча  Crazy  Crazy  Crazy
Виж целия пост
# 344
Момичета,може ли да ми кажете,при обливане на косата с хума,вода и оцет,какво трябва да е съотношението newsm78
Тъй като напоследък прекалих с маските,ми се иска само да облея косата си преди шампоана,например,ако изобщо трябва да има шампоан след това де newsm78
Мерси,предварително  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия