Диета с ябълков оцет

  • 103 311
  • 360
# 300
a tochno iabalkov li tribwa, ne moze li kakaw da e ocet
Виж целия пост
# 301
a tochno iabalkov li tribwa, ne moze li kakaw da e ocet

Ябълков трябва.
Виж целия пост
# 302
и аз да се запиша.От днес започвам да пия оцет/дано се похваля с резултати./
Виж целия пост
# 303
zapis
Виж целия пост
# 304
днес си купих ябълков оцет и почвам пак борбата!само да попитам,понеже досега съм взимала на капсули,по 1 супена лъжица два пъти на ден ли се взимаше,разтворена в гореща вода и мед?
Виж целия пост
# 305
Пиехме го 2 супени лъжици оцет с една супена лъжица мед,в топла вода.1 път на ден-сутрин на гладно.
Виж целия пост
# 306
ок,мерси за бързия отговор,само веднъж на ден newsm78?
Виж целия пост
# 307
ок,мерси за бързия отговор,само веднъж на ден newsm78?

Да,само веднъж и то сутрин на гладно.Не трябва да си яла нищо преди това,дори и не трябва да си пила кафета и т.н.Всичко може след оцета.Успех.
При мене резултати нямаше.
Виж целия пост
# 308
ок,мерси за бързия отговор,само веднъж на ден newsm78?

Да,само веднъж и то сутрин на гладно.Не трябва да си яла нищо преди това,дори и не трябва да си пила кафета и т.н.Всичко може след оцета.Успех.
При мене резултати нямаше.
А, колко време го пи?
Виж целия пост
# 309
Аз го пих към два месеца и накрая спрях,защото нямаше никакъв,ама никакъв резултат.Може би трябваше да съм по-упорита,ама 2 месеца и нищо,ме обезкуражиха.
Виж целия пост
# 310
Аз го пих към два месеца и накрая спрях,защото нямаше никакъв,ама никакъв резултат.Може би трябваше да съм по-упорита,ама 2 месеца и нищо,ме обезкуражиха.
Аз точно затова питах, защото авторката на старата тема беше казала, че ефекта идва след втория месец. Мисля, че е трябвало да продължиш...все пак си издържала времето без ефект.
Виж целия пост
# 311
Здравейте!Досега съм била свидетел само на оздравителния ефект на оцетчето.Майка ми лекува страшен ревматизъм с него.От една година го пие и в момента е по-пъргава и от мен(преди това едва вървеше).Та мисълта ми беше, за отслабването...Някой може ли да каже наистина отслабнал ли е с него, за какво време, колко килца.Много ще се радвам да разбера, защото започнах да го пия днес сутринта.
Виж целия пост
# 312
здравейте, аз пробвах няколко пъти, но ми става лошо и гадно на стомаха, и спрях, случвало ли ви се е, а иначе през деня обичам и мога да пийна, но сутрин не понасям
Виж целия пост
# 313
здравейте, аз пробвах няколко пъти, но ми става лошо и гадно на стомаха, и спрях, случвало ли ви се е, а иначе през деня обичам и мога да пийна, но сутрин не понасям

Не на всеки понася когато е на гладно  Sick,дори в една от статиите в началото го пише  Sad
Виж целия пост
# 314
Здравейте, аз май по-късно се включих тук, поради причината от недоверието към така приложената схема. Но, от два месеца и десет дни имам поне 5 килограма свалени и то точно коремчето и другите хубави около него
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия