Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за зелева супа като диета?
Какви са мненията за диетата на Дюкан?
Какви са мненията за диети за наддаване на тегло?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за зелева супа като диета?
Мненията за зелева супа като диета са различни. Някои хора съобщават, че е помогнало при загуба на тегло и са доволни от резултатите. Въпреки това, има и изразени опасения относно потенциалните отрицателни последици, особено при кърмене на малки деца. Освен това беше отбелязано, че диетата може да бъде изтощителна за кърмачките, но не е проблематична, ако се поддържа разнообразна диета.
-
Какви са мненията за диетата на Дюкан?
-
Какви са мненията за диети за наддаване на тегло?
Участниците споделят различни преживявания и стратегии за наддаване на тегло. Една от участничките споделя, че е успяла да наддаде след спиране на пушенето и увеличаване на консумацията на сладкиши и кондензирано мляко. Също така имаше желание за съвети относно храни, които биха помогнали за наддаване на тегло.
-
Какви са мненията за ваксините за децата?
-
Какви са мненията за живота в Испания?

Много се радвам,защото вече си имаме батко Крис на 2год.6мес.С нетърпение очакваме новия член на семейството!Но малко ме е страх,защото тук имам много проблеми с лекарите и се принудих да ходя на частни прегледи.Казаха ми,че ако нещо не ми харесва да си отивам в България да раждам.Имало много българи,които се оплаквали,че в България е било много лошо.Докато има българи да говорят лоши неща за родината си,ще се държат така с нас.Няма значение колко е лошо,ние сме преди всичко българи.Заради такива българи ме питат дали имаме телевизори в България,в какви къщи живеем и т.н.питаха ме защо не съм черна!!!!!!!!!!!!Ох,спирам!
.Az sam nqmala problemi ,tuk sa mnogo priatni wsi4kite i winagi ti obqsnqvat vsi4ko.Ot moqta pediatarka sam dovolna stra6no mnogo golqmo vnimanie i vinagi xubavi lekarstva mu izpisva.A v Bg bxme v bolnicata platix 500 lv za6toto nqma6e EGN malkiq i nikakvo vnimanie
.Trqbva6e da i buta6 v mantata da se po4erpi nqkoi lev,4e da ti govori na vizitaciqta. Оф незнамс тези телефони сега 6те видим другите ние сме на Водафон 3 години,но н6то с фактурите имали проблеми.С тези проблеми ние трябва да пла6таме.Ние сме на Аутономо три линии и си гожорим без пари по между си,и сега 6те баде така.И тук сам 4увала оплакания от Мовистар,но може да прекратим договара ако не ни харесва.А наи-много говория моя за6тото е сврзано сас работата му,на мен му казах а ми сложи лимит 25 евро.Ами това е целувки и лека
.Приатен уикенд



Както и да е, очарована съм от всички вас тук във форума, че откликнахте на безбройните ми въпроси, възхитена съм и от жеста на тези хора. тук в бг се носят митове за българите в чужбина как за кратко време се превръщат в злобни егоисти, аз се сблъсках точно с обратното и като се замисля повечето хора тук в бг са станали злобни, завиждащи и много примирени с беднотията, мизерията, ... с всичко 
,а за всяко едно има ...
,оба4е.....нали ни е бьлгарска 4ерта и сега само тях тьрся.
,има какво да си кажеШ с тях,или за какво да ги попитаШ,ей аз си казах 4е сьм яла бани4ки
,оба4е трябва да застанеШ на опаШката
.Ааа, да не забравя да кажа ,4е уж си намерих работа която ми харесва ,но оЩе правя екстри като сервитиор когато ме повикат
,за това ме яд ,не ме е срам.Оба4е после мога да си купя на детето каквото поиска.
това сас Брат Пит.Астои и Мими добре е Хектор расте,играе,папка.По4на ве4е да ме тарси с всеки изминал ден става много сладак.Сега оправяме малко сополи ,но тои е на мама уна4ето нали е като Хектор.Сега се сабуди днеска спа 4 4аса и незнам как 6те заспи после.Асто хубаво за сре6атта но аз след нова година 6те ходя до Ел4е при моя позната и евентоално да се видя сас Габи.Целувки и лека ве4ер
особедно тук няма баби,лели.Товаа за без га6тите е лаф на моя