Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Режимът „Great Diet“ е оптимален план за здравословно хранене, предназначен да научи хората как да се хранят правилно, като същевременно им помага да отслабнат без глад. Диетата се състои от три нива, като първото ниво е въвеждащо и включва различни комбинации от храни като кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати.
-
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Диета No1 се състои от комбинации от кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати, разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No2 включва храни като чай, яйца, риба, млечни продукти, плодове и зеленчуци също разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No3 включва зеленчуци, яйца , риба , млечни продукти , плодове , тиква и други храни също разпределени в различни дни за период от 14 дни.
-
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
-
Как участниците във форума реагират по време на спазването на диета?
-
Какви са основните принципи на обсъжданата диета във форума?


,



И аз мисля , че е по-добре едно-две "допълнения" към диетата отколкото да глътна хладилника. 
на всички и успех!
) обаче инат в излишък

/ със зеленчуци и 1-2 яйца на микровълновата без мазнина. Ух направо ми се вижда голям деликатес след тия води и чайчета 
.От днес се стягам,наистина,сериозна.Твърдо съм решена ,че пролетта ще съм друг човек.
Значи 63кг. Общо свалени 10кг.
Вчера не можах да повярвам на кантара - сочеше м/у 63 и 64 кг.Реших ,че има грешка и затова написах тук ,че стартирам от 64....Но днес пак се проверих , /нали съм Тома Неверни
!!!