Страхотна диета за Страхотни тела! - 7

  • 13 608
  • 310
# 75
Добро утро!
Минавам само да се отчета, че деня ми приключи режимно - с пилешко филенце на скара - 150 гр. и зелева салата (огромна купа), само хапнах 2 парченца (малки) кашкавал, че не съм яла отдавна и страшно ми се ядеше.

Така ще продължаваме докато ни стане начина на живот!
МЕРСИ ЗА ПОДКРЕПАТА!

При нас е много студено, може би най-студения ден тази зима!
Желая ви ведро, слънчево настроение, добро самочувствие и много минуси! Hug Hug
Виж целия пост
# 76
Ха, здравейте, СтрахотниHug

Как сте днес? Никой не се е отчитал...

 
Осъзнах, че  наблягам на белтъчините неволно. Просто това ми се яде. Странното е, че нямам голям апетит. Това за мен е абсолютно необичайно. hahaha

Мисля да направя една голяма пауза до Нова година от Страхотната и да си хапвам разделно.
От Новата година - нов старт!

Ще наминавам оттук. Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 77
Стам, и аз сега не съм на страхотната диета, но наминавам от тук, защото ми е приятно, а и горе долу спазвам часовете на хранене и вида хранене.
След Нова година и именните дни (аз празнувам на Богоявление) може да се съберем пак в групичка, за да сме заедно!
Виж целия пост
# 78
Здравейте , страшотни мацки !
От сътринта чак сега имам възможност да се включа , за да се отчета!
Вера съм била 98% стриктна само вечерта си гризнах /тайничко newsm78/ няколко солетки Embarassed
Но въпреки това тази сутрин съм доволна -0,5 кг. Laughing Не че е кой знае колко , ама по-добре от хич!
А иначе и аз май утре вечерта ще се размина със Страхотната диета защото съм на банкет с колежките bigdance2 261uu Drunk , но до вечерта ще се придържам стриктно към режима , а след това съм се записала да лунувам 3 дни  , но следунната пак съм с вас .... до празниците!
Но и аз ще се навъртам защото ми е приятно с вас! newsm51 
Виж целия пост
# 79
Ето това мойто вече се казва абсолютно несериозна работа. Само 2 часа след като ви писах , че ще спазвам стриктно до утре вечерта се издъних - самозамених си плода и чая с мюсли с кисело мляко и пуканки , че и едно парченце ама от по-големите кашкавал /направо гала следобедна закуска/:oops: Embarassed Embarassed
Та май още днес може да ме броите дисквалифицирана. Cry
Но все пак не съм се отказала - ще я карам някак си близко до режима , но май тези празници не ми действат много мотивиращо.
Ще взема малко да поскачам  animal085 за да не се чувствам толкова гузна и виновна. Само дано не взема да пропадна при съседите от долния етаж newsm62
Виж целия пост
# 80
Ще взема малко да поскачам  animal085 за да не се чувствам толкова гузна и виновна. Само дано не взема да пропадна при съседите от долния етаж newsm62

 moresmilelideto   Hug ако аз се разскачам 100% съседите ще си помислят ,че има земетресение.Като нищо ще избягат на вън да се спасяват. Joy
Аз днес цял ден кръстосвам София,обикалях пазара на Красно село 2 часа търсейки един магазин(много харесах якето на една приятелка ),уж ми обясни къде е ,но не можах да го намеря smile3516.После търсих елха ,украса....и ей сега преди малко се прибрах,скапана и премръзнала,умряла от глад.И като седнах и опустоших почти половин пиле , доста добра доза салата "Снежанка" и един бабан  newsm09 Нищо не става от мене Weary.

StaM,b_ivanova  Hug

Утре пак по режима smile3521
Хубава вечер ви желая newsm51
 
Виж целия пост
# 81
Да се отчета - вчера и днес застой, че даже и малко съм качила  Sad това ме демотивира леко, пък и като чета как си прегрешавате... да взема и аз ли да пробвам  Rolling Eyes Mr. Green но провлема е, че ако почна.... не ми се мисли  hahaha
Днес бях на спорт и преди малко не издържах и си хапнах една филийка с лютеничка  Embarassed просто озверях докъто преспивах малката /един час и нещо и се изнервих/. Това дали се смята за мнооого голямо отклонение или съвсеееем мъничко newsm78

Има ли някой на режима все пак или само наминавате? Няма ли някой с който да се надъхваме, че ако кантара продължава така - ще взема да се откажа, пък и не ми се мисли на Коледа колко ще омета...
Виж целия пост
# 82
Добро утро  , мацки страхотни! Днес аз черпя закуска и кафе!

Да се отчета - вчера и днес застой, че даже и малко съм качила  Sad това ме демотивира леко, пък и като чета как си прегрешавате... да взема и аз ли да пробвам  Rolling Eyes Mr. Green но проблема е, че ако почна.... не ми се мисли  hahaha

Има ли някой на режима все пак или само наминавате? Няма ли някой с който да се надъхваме, че ако кантара продължава така - ще взема да се откажа, пък и не ми се мисли на Коледа колко ще омета...
Не се отказвай вчерашното ми прегрешение не остана ненаказано - това мизерно свалено половин килце дето вчера му се радвах се е завърнало  newsm45. А днес като знам че вечерта ще бъда на угоение направо мисля чак в понеделник или вторник да се кача на кантара , за да не се отчаям и демотивирам!
Но пък не мисля да се отказвам - дори и да има малко плюс и повечко похапване по празниците - пак ще се поддържаме и надъхваме, защото това ни е силата.Нали така? Ако не сме 100% режимни нека да е поне 50-60% newsm78 . А пък след празниците пак с пълна пара към мечтаните килограми. А за тези , които държат фронта и не са се отпуснали предпразнично smile3501 Вашите успехи са мотивация за нас! Лек и успешен диетичен ден на всички! newsm10
Виж целия пост
# 83
Добро утро wavey
Да почерпя пък аз по едно чайче.
Заповядайте
GerDa Ако си стриктна с диетата ,а задържаш кг значи или задържаш вода или не си посещавала скоро smile3550.Не се отказвай!Не гледай от нас прегрешилите! smile3538
lideto мерси за почерпката HugКъде ще те угояват smile3508?Дръж се с тебе сме thumbsup
Аз отивам да лея пот newsm39

Прекрасен и режимен ден ви желая  love001
Виж целия пост
# 84
Здравейте,
аз режимна, с малко отклонение
снощи хапнах по-голямо парче от пилето на грил и то с кожата....
Но само това.
Днес в 8 1/2 активия
10 ч. плод мандарина - май прекалих с количеството - изядох 6, но са толкова вкусни! Embarassed
Днес пропуснах  за първи път от 27.09.2007 г. коремните си преси - 60, защото се успах малко  Embarassed
Ще се опитам да компенсирам довечера, но вечер трудно се организирам, а сутрин просто ставам по-рано!
Виж целия пост
# 85
lideto70  много хубава тази салатка ммм Hug Няма да се отказвам, разбира се, просто това задържане наистина е малко дразнещо. Все пак за 5 дена 2,2кг може би не е зле.

GerDa Ако си стриктна с диетата ,а задържаш кг значи или задържаш вода или не си посещавала скоро smile3550.Не се отказвай!Не гледай от нас прегрешилите! smile3538
Ами май и двете причини, сега си правя ленено семе дано помогне  Praynig че ми е едно подуто...

b_ivanova тази кожичка как я сънувам хрупкава и препечена   Blush
Виж целия пост
# 86
Здравейте, страхотни сладурки!

Аз  вчера бя режимна до вечерта , но вечерта бях на банкет и ..... EmbarassedЗатова днес направо съм скрила кантара и не го и поглеждам newsm12, защото не искам да се отчайвам. Днес съм пак по режима , но съм решила да направя 3 дни лунна диета и не знам след това нашата си диета да я продължа откъдето съм стигнала или да я почвам отначало?
 Hug Hug Hugна всички и да се похвалите с минус!
Виж целия пост
# 87
Здравейте!
Приемате ли нови в групичката?
Много ми харесаха диетите, защото звучат разумно и реших да опитам. Изкарах една седмица от Диета №1 и съм много доволна. Резултатът е минус 2.5, но аз имам да свалям доста. Спазвам стриктно всичко като единствено добавям малко смлени орехови ядки към тараторчето. Въпреки това резултат има  Grinning.
Записвам се в темата и се надявам да има и други сериозни момичета тук за подкрепа. Имам голяма нужда!
Виж целия пост
# 88
Добро утро bowuu

caffeine добре дошла Hug,аз не съм от най -сериозните Embarassed ,но иначе подкрепата от мен я имаш Flutter.Успех ти желая.
Събота и неделя бях по режима,чак да не повярва човек Whistling.Дано до Коледа успея да сваля някое килце.
Прекрасен ден на всички желая newsm51  love001

Виж целия пост
# 89
Добро утро и от мен!
Добре дошли на новодошлите! Подкрепата е най-силното ни оръжие!!!!
АЗ бях режимна в събота и неделя!
Желая ви до края на годината празнично настроение, много подаръци и желано "телосложение"!!!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия