Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Режимът „Great Diet“ е оптимален план за здравословно хранене, предназначен да научи хората как да се хранят правилно, като същевременно им помага да отслабнат без глад. Диетата се състои от три нива, като първото ниво е въвеждащо и включва различни комбинации от храни като кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати.
-
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Диета No1 се състои от комбинации от кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати, разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No2 включва храни като чай, яйца, риба, млечни продукти, плодове и зеленчуци също разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No3 включва зеленчуци, яйца , риба , млечни продукти , плодове , тиква и други храни също разпределени в различни дни за период от 14 дни.
-
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
-
Как участниците във форума реагират по време на спазването на диета?
-
Какви са основните принципи на обсъжданата диета във форума?
за подтигнатия резултат!
на всички!
Даже бях на Коледно парти в събота /едно от многото/, имаше шведска маса - пълно с храна, а аз си сипах първо салатка, после зеленчуци на скара с пилешки шишчета....Просто това ми се ядеше. Към менюто бяло винце + минерална вода

.
, че с мандарини не може да се прекали. Когато съм на плодов ден , въобще не ги броя - ям на воля.
.Мисля ,че е по -важно да има достатъчно голям интервал между плодовете и следващото хранене.Защото тази диета е до голяма степен на принципа на разделното хранене.

спазвам стриктно всичко) не съм усетила непоносим глад и се чувствам страхотно! Чакам с нетърпение да видя ефекта и от втората седмица. Ако е толкова добър като през първата ще съм мега щастлива по празниците 

.Ти от кой град си?