Страхотна диета за Страхотни тела! - 7

  • 13 608
  • 310
# 90
Добро утро на всички страхотни мацки !
margooo , мерси за кафенцето , а от мен по един празничен коктейл.

caffeine , добре дошла и  smile3501 за подтигнатия резултат!
На всички издържали събота и неделя по режима smile3501
Аз в събота до вечерта бях режимна , но вечерта на банкет направо си ядох от всичко и днес със кантарчето сме скарани! А от вчера съм на лунна три дни и съм абсолютно стриктна и като приключа лунната си продължавам Нашата Страхотна диета.
 Hug Hug newsm10 на всички!
Виж целия пост
# 91
Здравейте! Hug

GerDa , аз като казах, е не съм точно по режима, имах точно това предвид, но спазвам подобен режим. Wink Даже бях на Коледно парти в събота /едно от многото/, имаше шведска маса - пълно с храна, а аз си сипах първо салатка, после зеленчуци на скара с пилешки шишчета....Просто това ми се ядеше. Към менюто бяло винце +  минерална вода Grinning
Много съм щастлива. Писала съм го и пак ще се повторя, харесва ми, че от тази диета се научих на правилно хранене. Свикнах, факт е. Peace


caffeine, добре дошла, надявам се да останеш доволна! Peace

lideto70 , възхищавам ти се, че издържаш на лунната. Аз не мога да карам само на вода... Embarassed

b_ivanova , браво! Продължавай все така упорито! Hug

margooo   Hug

Днес цяла сутрин съм на мандарини. След малко отивам за зеленчуци с пилешко.

Страхотна седмица! Heart Eyes
Виж целия пост
# 92
Здравейте, и аз бях режимна, но по моя си режим.
И аз това забелязах, че тази диета ме научи на правилно хранене.
Вчера бях на гости, сервираха на кафенце с безалкохолно и домашна баница.
Безалкохолното изпих (не повече от 150 гр.), но баничка не взех.
Само ме притеснява да не прекалявам с количеството на плодовете
когато са ябълки е лесно - 1 в 10 и 1 в 16 ч.
Но с мандарините - колкото има толкова. Пак спазвам часа, но хапвам 6-7-или 8 мандаринки, а днес в 10 изядох 2 портокала, вярно, че по-дребни, но дали не прекалявам.
След 16 (16,30) не ям плодове.
След 19,30 не ям нищо, само минерална вода и една вечер пийнах китайски чай с 1 л. мед за проблемите   с  smile3550.
Успех!
Виж целия пост
# 93
Аз лично мисля  Thinking , че с мандарини не може да се прекали. Когато съм на плодов ден , въобще не ги броя -  ям на воля.
Нека някой друг също да каже...
И аз вечер спирам плодовете и се старая да не ям нищо след 19,00 -19,30 ч. Grinning
Виж целия пост
# 94
Браво момичета,направо сте супер.Аз си ям плодове до доста късно вечерта. Rolling Eyes
Смятам ,че не е проблем да се ядат повечко мандарини,8-10 не са много,те са толкова дребнички newsm78.Мисля ,че е по -важно да има достатъчно голям интервал между плодовете и следващото хранене.Защото тази диета е до голяма степен на принципа на разделното хранене.

Виж целия пост
# 95
Маргооооооооо, СтаМ,
благодаря за успокоението.
А иначе като интервал между храненията, аз спадвам почти стриктно часовете на страхотната диета, така че нямам нарушение - в 16 ч. мандаринки и чак в 19,30 вечеря - днес зелева салата и пил. крилца - знам, че не са диетични но не съм хапвала от толкова време, а и ще хапна малко.

Лека и диетична вечер, страхотни мацки!
Виж целия пост
# 96

По едно следобедно кафе за всички страхотни момичета!
Виж целия пост
# 97
Олелеее това следобедно кафенце как ми заприлича на течен шоколад smile3506
lideto  newsm51
Хубава вечер на всички  love001
Виж целия пост
# 98
Благодаря за подкрепата момичета! Heart Eyes
Диетата наистина е добра и действа стига да сме достатъчно мотивирани. Аз поне за 8 дни ( newsm44 спазвам стриктно всичко) не съм усетила непоносим глад и се чувствам страхотно! Чакам с нетърпение да видя ефекта и от втората седмица. Ако е толкова добър като през първата ще съм мега щастлива по празниците  Grinning
Лека вечер на всички или добро утро, тъй като май само аз пиша през ноща изглежда.
Peace
Виж целия пост
# 99
Добро утро , страхотни!
Олелеее това следобедно кафенце как ми заприлича на течен шоколад
Има шоколад в кафенцето , но е диетичен smile3503

А за закуска по един плодов летен коктейл от мен.
Пожелавам ви приятен и успешен ден! newsm10

Виж целия пост
# 100
Добро утро и от мен!
Струва ми се, че в темата цари празнично настроение!!!!!
При нас е много студено.....много, може би най-студената сутрин тази зима.
Сутринта Марти (дъщеря ми) ме попита кога ще свърши зимата. Явно и на нея и беше студено...

Пожелавам ви слънчево и ведро настроение и режимно меню!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 101
Добро утро и от мен wavey
caffeine със сигурност ефекта ще е много добър щом си стриктна.Браво thumbsup
lideto страхотен коктейл.Мерси newsm51

Сега като се сетих да ви питам.Пиете ли разни диетични сокчета и Кола лайт или разни други газирани напитки.Уж пише ,че нямат калории ама... не ми се виждат много подоящи.

b_ivanova тук също  е много студено тези дни.И моя син всеки ден ме пита кога ще ходим на морето newsm08.Ти от кой град си?

Страхотен ден ви желая Hug
Виж целия пост
# 102
Маргоооо, аз съм много близко до София - 80 км. - Етрополе.
Аз не пия нищо друго освен мин. вода, кафе, понякога чай - билков без мед и захар.
Виж целия пост
# 103
...Аз не пия нищо друго освен мин. вода, кафе, понякога чай - билков без мед и захар.

И аз. Grinning

Здравейте, момичета!
Днес сутринта закусих с 1 яйце. После мандарини. На обяд месце + печени чушки. След малко пак мандаринки. За вечеря  - нищо, т.к. ще ходя на спорт, а след спорта съм само на минерална вода. Интерпретирам, но мисля че ще има пак резултат.

 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 104
Добро утро!
Стам, сигурна съм, че с този режим ще имаш много добър резултат!
Добри резултати и ведро настроение Ви желая! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия