Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 135
Честит имен ден на danibaby!!!
Бъди здрава, щастлива и обичана жена!
Весел празник!!

Виж целия пост
# 136
Дани, Честит Имен Ден  bouquet Пожелавам ти много здраве, успехи в личен и професионален план.
Виж целия пост
# 137
Много благодаря!Наздраве!!!

Виж целия пост
# 138
Наздраве ,Дани, да ти е живо и здраво името!

Дами, кажете ми, моля какво означава подаване на документи за градина. Подава се някаква молба по образец? Носят ли се някакви други документи ( сещам се за акт за раждане, например)  newsm78
Виж целия пост
# 139
Диде, най-добре да идеш на място и там да ти кажат. Peace
Но да, за нашата поне молбата беше по образец, искаха и акт за раждане.
Виж целия пост
# 140
Мерси, на теб се надявах да се включиш  Hug
Виж целия пост
# 141
Честит имен ден на всички именници днес. Да са им живи и здрави имената и само с добро да се чуват!
Виж целия пост
# 142
Честит имен ден и на всички именници днес!
Да са живи, здрави и много, много щастливи и усмихнати.  bouquet  bouquet  bouquet

Абе момичета, какво ще кажете да се видим този уикенд най-накрая? newsm78
Хайде давайте предложения къде и кога.  bouquet
Виж целия пост
# 143
Честит имен ден на Ивко на Ани!Да е здрав и да расте все такъв красавец!
Виж целия пост
# 144
Честит имен ден на всички именници. Честитя и на тези, на които именния ден е минал, тъй като оттдавна не съм се включвала в честитките.  Embarassed
Да сте живи, здрави и много щастливи!  bouquet

Диманче, доколкото помня прехвърляхме документите на Дани от яслата, направо в градината. Подавах там някаква молба по образец и мисля това  беше.  newsm78
Виж целия пост
# 145
Честит имен ден на всички именници   bouquet



Дами, кажете ми, моля какво означава подаване на документи за градина. Подава се някаква молба по образец? Носят ли се някакви други документи ( сещам се за акт за раждане, например)  newsm78

И аз също се интересувам Peace. Из другите теми чета за някакви служебни бележки от местоработата  newsm78
 А някой знае ли какъв е срока за подаване на документи т.е от кога до кога?
Виж целия пост
# 146
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! МНОГО КЪСМЕТ ДА ИМ НОСЯТ ИМЕНАТА ИМ!

Виж целия пост
# 147
  Честит имен ден на Ивко!!!
Да е жив и здрав, палав и все така чаровен!

Виж целия пост
# 148
Момичета , благодаря ви за поздравите! Ето и почерпката за именния му ден:

Давайте да правим среща тази неделя, отдавна не сме се събирали вече! Ще се забравим!
Виж целия пост
# 149
Честит Имен Ден на Ивко и от мен. Да е жив и здрав и все така да радва мама и тати с лъчезарната си усмивка   bouquet
И аз съм съгласна за срещата, тъкмо даже щях да предложа. Нямам претенции за мястото, само да не е на Чоли  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия