Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 60
LIMON4E в неделя от колко часа е театъра,знаеш ли подробности.
Виж целия пост
# 61
Не съм Лимонче, но от 11 ч. е представлението. Peace

Аз се отказах да водя Яна. Оказа се, че в градината им ще изнасят същото предствление.
Виж целия пост
# 62
оооо SORY Кари,но гледах,че преди това Лимонче е писала,затова се обърнах към нея.Благодаря за инфото Hug
Виж целия пост
# 63
И ние ще ходим в неделя на театър. А подаръка му е пастели и тетрадка. Че играчки вече имаме цяла стая и само като си помисля още колко ще получи по Коледа и лошо ми става. Дидо трябва на мен да ми подари апартамент че да има къде да ги складирам вече.  Laughing А и Ивко в момента е на вълна рисуване и само да види нещо за писане и му блесват очичките.

Ани току що ти гледах снимките и ми се струва,че днес те видях...да си купувала днес 2блузки от един магазин...  Laughing

купих и не само, после още доста места обиколих че се сетих че имам да купувам още подаръци за дечица, станах като един Дядо Коледа. Блузките да не би да ги взех от теб!? Аз от там често си пазаря, но обикновено е една друга жена там.
Виж целия пост
# 64
Хайде на късметите: http://www.is-vn.bg/iosite/koleda/kysmeti.html
Виж целия пост
# 65
Да Ани  аз бях там,а преди това имах продавачка.Вече аз си работя.Значи вече сме се виждали... Grinning
Виж целия пост
# 66
Ани това с късметите е много готино-БРАВО Hug
Виж целия пост
# 67
 Ани, много интересни късмети  Laughing

Aз ще водя малката в неделя на театър. Дядо Коледа там ще и подари ютия, защото това и е желанието. Взела съм и дъска за гладене, но нея ще  я сложа под елхата с другите по- големи подаръци.
Виж целия пост
# 68
Скъпи съфорумки,

макар още да е малко раничко, искам да ви пожелая красиви и спокойни Коледни празници и весело посрещане на Новата Година!
Живи, здрави до година, до година, до амина! Joy

ние тръгваме днес за Хасково към роднините, а Нова Година ще посрещаме в Севлиево!
Чакам после с нетърпение да разказвате, как са минали празниците!

А до тогава - дерзайте!  bouquet
Виж целия пост
# 69
Празника в градината на Яна мина и се оказа, че обявения театъра е бил сменен с фокусник. Crossing Arms Тъй, че и ние в неделя сме в дружината за кукления театър. Peace Колко ще се съберем?

Виж целия пост
# 70
Момичета, бихте ли ми дали идея от къде мога да си поръчам продукти на  Nuova Struttura. Питах тук във аптеката във близост до нас, но не можаха да ми дадат никаква информация. Ако вие знаете - помагайте!  Flutter Мога и от нета да си поръчам, но не ми трябва такова голямо количество, а и качеството не знам дали ще е на ниво...

Или продукти на Те също ме устройват!  Simple Smile
Виж целия пост
# 71
Ние ще артисаме от театъра,защото ще съм на работа.Решихме да извикаме Дядо Коледа вкъщи на 24.12.,за да им подари подаръците.
Виж целия пост
# 72
За театъра сме аз, Дари и Кари. Други ще идват ли да се уговорим? Искате ли да се чакаме в 10.50ч пред Театъра?
Виж целия пост
# 73
Момичета, бихте ли ми дали идея от къде мога да си поръчам продукти на  Nuova Struttura. Питах тук във аптеката във близост до нас, но не можаха да ми дадат никаква информация. Ако вие знаете - помагайте!  Flutter Мога и от нета да си поръчам, но не ми трябва такова голямо количество, а и качеството не знам дали ще е на ниво...

Или продукти на Те също ме устройват!  Simple Smile

Провери в аптеки  "Санита" и в дрогерия "Букет".
Виж целия пост
# 74
шоши благодаря.  Днес ще ида до посочените места, дано накрая намеря каквото ми трябва!  Peace  Tired
А за театъра, ако успея до утре (нали утре е театъра?) да измисля какво да купя на Викито за подарък ще се включа и аз.  Peace 10.50 часа пред Театъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия