Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 255

Добро да е Маре   Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Мерси,Лео! Hug
Пекна слънчице тук и снега се топи вече,за моя радост. newsm44
Виж целия пост
# 257

Пекна слънчице тук и снега се топи вече,за моя радост. newsm44

При нас няма слънце  Laughing Ще се лъзгаме още  Mr. Green

 Thinking Трябва да ходя да купя нещо за госпожата  ooooh!
Утре ни е тържеството  ooooh!
Виж целия пост
# 258

Добро и на тел Вивке  Hug  Heart Eyes
 Пропуснахте май  Rolling Eyes  Hug
Виж целия пост
# 259

Добро и на тел Вивке  Hug  Heart Eyes
 Пропуснахте май  Rolling Eyes  Hug

и мен ме пропусна пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 260

Пекна слънчице тук и снега се топи вече,за моя радост. newsm44

При нас няма слънце  Laughing Ще се лъзгаме още  Mr. Green

 Thinking Трябва да ходя да купя нещо за госпожата  ooooh!
Утре ни е тържеството  ooooh!
Аз купих на госпожите по едно сувенирче и на личната докторка.Тъкмо сега им прикрепям по една мини-картичка и ги надписвам. Grinning
Виж целия пост
# 261
и мен ме пропусна пък  Crossing Arms

 newsm51  Простете, господжа  Hug
Виж целия пост
# 262
Ко прайте вееее. 14 сатараници нацвъкали...Цвъкалки такивиз. Тоооо без малко контрол да ви остави чиляк...
Виж целия пост
# 263
и мен ме пропусна пък  Crossing Arms

 newsm51  Простете, господжа  Hug

ами добре  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 264
запис    newsm53
Виж целия пост
# 265

Върни се назад да си прочетеш честитките   bouquet


Ко прайте вееее. 14 сатараници нацвъкали...Цвъкалки такивиз. Тоооо без малко контрол да ви остави чиляк...

бързи, смели ,сръчни сме  Party Party Party
Виж целия пост
# 266
Здравейте уморени герои Hug.
Като гледам що нещо сте изписали, не сте толкова уморени Wink.
Виж целия пост
# 267
здравейте на Шуши и алекс   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 268
здравейте на Шуши и алекс   bouquet  bouquet  bouquet
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Днес е денят на Свети пророк Данаил.
Има ли сред нас именици?
Виж целия пост
# 269
Ко прайте вееее. 14 сатараници нацвъкали...Цвъкалки такивиз. Тоооо без малко контрол да ви остави чиляк...


МОРСКата здрасти
видях в една тема една торта----ти си я правила ,нали???
Страхотно изглежда!!!Поздравления  bouquet



здрасти на останалите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия