Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 155
Ох, ще го убия тва дете Close
Взе две купи и сега си разлива какаото в тях ooooh!



Лейдииииии, виж в Скай Сити-то.В Бонжур-а.Там може и да има Peace

Няма го.Звънях в двата магазина на "Хиполенд".Свършили са.В "Бонжур" има един цял трансформър Оптимус - 80лв.
Ще му я взема след празниците,като докарат - сега ще измислям символичен заместител.Така реших,че ще е най-добре.
А видя ли линка дето ти пратих?

 Преровила съм де що има линкове за играчки Confused ooooh!
Виж целия пост
# 4 156
Чанта Уинкс, с разни аксесоари newsm78

Козметика на Дисни newsm78
мисля, мисля newsm78
Виж целия пост
# 4 157
Аз пък търсех конструктор или строител или както там се казва, обаче за момиче.Да прави къщички, с цветенца, пейки и разни подобни.
Убих се търся без резултат.Единственото подобно е един на Лего, но  е безумно скъп.

Виж целия пост
# 4 158
Аз скъпи играчки НЕ КУПУВАМ Naughty
Моите изобщо не пазят.
Виж целия пост
# 4 159
А вариант да не е играчка?
Виж целия пост
# 4 160
Ъ? newsm78
Виж целия пост
# 4 161
Спретна ли се за купона вече, измисли ли  какво ще облечеш?
Виж целия пост
# 4 162
Спретна ли се за купона вече, измисли ли  какво ще облечеш?
Не Cry
Няма кво да ки облека Cry
А и нищо не си купих......само ботуши..... Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 163
Бягай по ботуши!


Аз и тва не мога да намеря, с моя номер  ooooh!
Виж целия пост
# 4 164
....Аз и тва не мога да намеря, с моя номер  ooooh!
Аз дъм на делавера- №40-41 винаги остават.... Whistling
Пак взех последният чифт- само той беше останал и го бяха намалили Mr. Green
Виж целия пост
# 4 165
Ти си на далавера от всякъде!
Аз търся 35 и нямам тоз късмет.Ако има нещо  е голямо в повечето случаи.
Виж целия пост
# 4 166
Ти си на далавера от всякъде!
Аз търся 35 и нямам тоз късмет.Ако има нещо  е голямо в повечето случаи.
Шти дам на Ивка миналогодишните- да ги доизносиш Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 4 167
Ти си на далавера от всякъде!
Аз търся 35 и нямам тоз късмет.Ако има нещо  е голямо в повечето случаи.
Шти дам на Ивка миналогодишните- да ги доизносиш Mr. Green Joy
Майтап, майтап, ама съм купувала от детски магазин ботуши за мен  Crazy
Виж целия пост
# 4 168
Ти си на далавера от всякъде!
Аз търся 35 и нямам тоз късмет.Ако има нещо  е голямо в повечето случаи.
Шти дам на Ивка миналогодишните- да ги доизносиш Mr. Green Joy
Майтап, майтап, ама съм купувала от детски магазин ботуши за мен  Crazy
тъкмо щях да ти дам идея от къде да пазаруваш,и ти си са сетила hahaha
Виж целия пост
# 4 169
Айде, отивам да се кипря Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия