Норвежки супер мами 17- вече в Коледно настроение!!!

  • 18 899
  • 296
# 120
Здравейте момичета, привет от България   bouquet
с малко закъснение Честита Коледа и Весело Посрещане на Новата Година  cheers


Пътуването ни мина добре и поради мъглата кацнахме в Бургас, което ни устройваше идеално.
Много красиво са украсили Бургас за коледа и няма как да не се усети коледното настроение.

Поздрави и прегръдки от мен на всички



Виж целия пост
# 121
Ехооо и от мен.

Сватя, не се навивай много за чата, както каза Винцето, наистина е голяма тъпня. По- добре, да си направим наш чат в Скайп си мисля аз. Казвайте ако сте съгласни, така ще спамим на воля, че и винени партита може да си заформяме.
Аз само да кажа, че до 13 февруари, няма да съм много активна, защото мъжо излиза в папа пермишъон и ме ревнува от компа  Crazy

Абе, днес работи ли пощата. Някой да знае дали тая опция за проследяване на колети към posten.no важи само за пакети пратени от Норвегия, или и моите колетчета мили, мога да проследя. Голямо чакане му изчаках, ама нищо не идва. Tired Развалила ми се е луканката и суджуците значи  Close

р327 еххх, уреди се ти, ще празнуваш на родна трапеза, какво по- хубаво о ттова. Наздраве и да си изкарате незабравимо.

Момичета, помогнете ми моля, като си споделите новогодишните менюта  Praynig
Виж целия пост
# 122
Какво правите, момичета. Никой днес да се вясне, сама със себе си приказвам  Naughty
Айде здраве да е. Наздраве, пийвам си биричка, малката спи, мъжо ми изневерява с плейстешъна, а аз се чудя какви да ги къдря  newsm78
Виж целия пост
# 123
Между другото на нова година сме на българска кухня с БГ напитки и суджуци. Марйо, бобченка и сие могат да почват да завиждат  Wink
Виж целия пост
# 124
Без да те допрочета до края, само като видях "българска куня" и позеленях, ама благородно. Laughing
Виж целия пост
# 125
Ха, добър ви ден...
Аз съм сърдита все още и няма да се разписвам много тук. Crossing Arms
Но от солидарност към двете ми дружки влизам за малко. Hug
Виж целия пост
# 126
Ха, добър ви ден...
Аз съм сърдита все още и няма да се разписвам много тук. Crossing Arms
Но от солидарност към двете ми дружки влизам за малко. Hug
добьр да е миличка Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 127
А аз по молба на някои потрИбители си върнах стария аватар... Crazy
Виж целия пост
# 128
ОООО Винце, мерси, мерси, така по те възприемам с тоя аватар.
Пак уби рибата със "събота е"  hahaha, ей така обичам да мипочва деня, със смях.
Аз едва гледам, сега надигам мъчително глава, това кафе значи, много бавно става Tired
Като ме хвана един вампиризъм и мен, цяла нощ неможах да мигна и да ви разкажа ко стана:

Вчера купихме за моята кокона в къщи( визирам мъжо), боя за коса, от бял да се направи още по- бял. ooooh! Дето се вика Снежин Белчев. Та омесихме химията в шишенцето, три пъти го мацотих и се ми до постигане на заветния резултат. Сега си имам снежна топка в леглото  Laughing. Та, то от неговата перушина, не отиде много боя, останалото го оставихме за друг път.
Към 4 часа, аз тамън вече се отнасям като чувам в просъница как нещо изтрещява някъде в къщи и силно. Ръчкам моята кокона и му казвам: "Иди провери, да не е влязъл някой да краде"  ooooh! hahaha
Той стана и не се върна бая време, аз заспях. Връща се и ме буди- боята, хора, експлоадирала, намерил шишето чак на другия край на банята в тоалетната чиния се гмурнало, а банята ни е доста голяма  #Crazy. Всичко било мати маскара, та чистил 40 минути.
После каза, че от сега нататък аз ще ставам да проверявам за крадци, щото с моята коса- рошава, съм била по- страшна от него  Laughing Crazy

А сега ми кажете как да спи човек.

Сватя, как е ръката.
Ркб почиваш ли най- сетне и ти да се усетиш човек.

Кафенцето е готово, ухааа
Виж целия пост
# 129
А аз по молба на някои потрИбители си върнах стария аватар... Crazy
ха тька ть иСкам baby Heart Eyes Laughing
Нали дарлинг... Heart Eyes на Бобче и на Аничка им липсваше тоз мой аватар...па и аз си го харесвах... Rolling Eyes Макар че по едно време  ми се "привиждаше" че е  малко пИрверзен...ама явно не е   Mr. GreenJoy
Виж целия пост
# 130
Поздрави за празниците! Кой е сайта на българската общност в Норге? И наздрави. Айди.  Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Happy housewife....Наздрави... Hug Hug Hug Аз лично не знам ниакъв сайт на българската общност в Норге... newsm78 За си харесвам само това  форумче и никъде другаде не искам да ходя...  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 132
Поздрави за празниците! Кой е сайта на българската общност в Норге? И наздрави. Айди.  Simple Smile

www.bgnor.org   Мисля така беше  newsm78
 
Виж целия пост
# 133
Ха, добър ви ден...
Аз съм сърдита все още и няма да се разписвам много тук. Crossing Arms
Но от солидарност към двете ми дружки влизам за малко. Hug

Що си сърдита аз пък не разбрах?
Виж целия пост
# 134
здравейте,

минавам за малко, за да ви пожелая весело посрещане на нова година довечера!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия