Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 263
  • 5 796
# 300
Готованки Mr. Green
Виж целия пост
# 301

 smile3534
Виж целия пост
# 302
И тва ми било домакини! ooooh!
ССФ ли? Никви съсъфъта не сте Mr. Green
Виж целия пост
# 303
И тва ми било домакини! ooooh!


 hahaha Обадило се тва дет готви свекърва му  tooth tooth 
Я ходи се оплачи в ДИС  hahaha
Виж целия пост
# 304
----Я ходи се оплачи в ДИС  hahaha
Ще се оплача, я! Кат нищо ще се оплача Crossing Arms
И модератор ще информирам Crossing Arms
Виж целия пост
# 305
Аз пък се наспах.Завиждайте ми  smile3533
Виж целия пост
# 306
Аз пък се наспах.Завиждайте ми  smile3533

И аз поспах  smile3534
Виж целия пост
# 307
 
Аз пък се наспах.Завиждайте ми  smile3533

И аз поспах  smile3534
Пък аз не съм. Готвих  bowuu
Виж целия пост
# 308

Бравос    smile3501  червена точка от свеки  newsm53
Виж целия пост
# 309
Аз пък си имам нов фотоапарат, т.е. имаме си Sunglasses Това ни е коледния подарък Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Аз пък си имам нов фотоапарат, т.е. имаме си Sunglasses Това ни е коледния подарък Simple Smile

 newsm09  Честито, много убав, със здраве да си щракате  smile3509 photo
Виж целия пост
# 311
Ели, честито....  bouquet....ноу е як! Crazy
Виж целия пост
# 312
Аз пък си имам нов фотоапарат, т.е. имаме си Sunglasses Това ни е коледния подарък Simple Smile
Честито!Ще очакваме много хубави снимки!

Пък аз не съм. Готвих  bowuu
Теб нали ти казах , че ще те похваля  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 313
Мерси, мерси Hug
Като знам как на магия го избрахме за половин час без и идея да си имаме, че ще си купуваме нов. Сега чак се разрових в нета да видя какво аджеба сме си купили Crazy
Виж целия пост
# 314
Такаа,сготвено е,остава питката! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия