Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 264
  • 5 796
# 315
Такаа,сготвено е,остава питката! ooooh!

Браво  Hug най-пипкавото обаче остава  ooooh!
Виж целия пост
# 316
Аз пък си имам нов фотоапарат, т.е. имаме си Sunglasses Това ни е коледния подарък Simple Smile
Честито!Със здраве да си го ползвате!
И нашия подарък е същият! hahaha
Виж целия пост
# 317
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ СЛАДУРСКИ СПАМЪРЧЕТА   Hug

МИНАВАМ САМО ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ

ВЕСЕЛИ И ИЗПЪЛНЕНИ С ЛЮБОВ ПРАЗНИЦИ

ДО СКОРО   Heart Eyes

Виж целия пост
# 318
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ СЛАДУРСКИ СПАМЪРЧЕТА   Hug



МЕрси ШУШИ  Hug Heart Eyes

Весело изкарване и на теб, много здраве и късмет  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 319
Имам още 1 час до гостито и наплюскването  Mr. Green
Виж целия пост
# 320
...

Пък аз не съм. Готвих  bowuu
Теб нали ти казах , че ще те похваля  Hug Heart Eyes
На кой? Whistling
Те всички вече знаят колко ме бива Wink bowuu
Виж целия пост
# 321
 newsm44 Добра новина - утре ще имам гости.Сега разбрах.Голям кеф newsm68
Виж целия пост
# 322
кошмар,и аз съм с температура.
големи празници ще имаме у нас. smile3518
Виж целия пост
# 323
кошмар,и аз съм с температура.


Май ви е подкарало наред  Tired кофти работа, оправяйте се бързо  Hug
Виж целия пост
# 324
кошмар,и аз съм с температура.
големи празници ще имаме у нас. smile3518
Пали, много гадно това SadОправяйте се , а ти горе главата.Знам, че в навечерието на празник е гадно да ти се случи нещо такова,бъди силна Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 325
кошмар,и аз съм с температура.
големи празници ще имаме у нас. smile3518
ГУШ Hug
Виж целия пост
# 326
ей ме на--
Пали-горе главата Hug

не си сама!!имаш си дечица--те да са здрави и късмет да имат-това е най-важното Peace Peace

а пък,понякога е по-добре да си сам ,отколкото зле придружен!! Hug
Виж целия пост
# 327
Кац.
Паликарова  Hug  Как хитро се измъкваш от готвенето  Crazy
Бързо оздравявай  Peace
*******
Остана ми само питката. Много съм оправна  bowuu
*******
Цомбе, много хубаво пожелание  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
*******
Желая на всички дависе падне парата!!!!
Медовинке, ти трябва да сложиш 2 парички  Joy
Виж целия пост
# 328

Браво и на теб, Знатокова, весело изкарване  Hug
Виж целия пост
# 329
СКЪПИ СПАМ

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ ДОВЕЧЕРА  Hug

айде изчезвам Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия