Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 271
  • 5 796
# 330
Мерси Лео!
Сега се образовам за питката. Все става малка с твърда кора  Sad
Някоя хитринка?
***
Алекс ( ако е тук) Успяхме със слънчогледа. Не го оставих да втаса. Излязохмеи не го опекохме. После го допекохме и прегорихме. И се изяде  Joy
*****
ЕлиТ, честито ти фото!
*******
Маймун, Весело и на теб  Hug
Виж целия пост
# 331

Виж целия пост
# 332
много веселие
много усмивки,
по-малко плюскане
и повечко пийване Hug
ако преди половин година
някой ми беше казал ,
че ще се обяснявам  в любов,
на една шепа полудели,
щях да му кажа ,че ми говори фантасмагории Thinking
обичам ви всичките
Виж целия пост
# 333

 lovekiss
Виж целия пост
# 334
ако преди половин година
някой ми беше казал ,
че ще се обяснявам  в любов,
на една шепа полудели,
щях да му кажа ,че ми говори фантасмагории Thinking
обичам ви всичките



 newsm47  love001 newsm51 newsm48
Виж целия пост
# 335
И аз те обичам  Heart Eyes
(луда работа)  Joy
********
Ти си си, кво надничаш?
Виж целия пост
# 336


Весело посрещане на дядо Коледа!

В коледната нощ стават чудеса - пожелайте си нещо!

http://www.vbox7.com/play:f6f73479
Виж целия пост
# 337

Виж целия пост
# 338
Добър вечер!Хич няма да ви чета!Доживях...!Два дни почивка.
Баси щастието.Случва ми се за пръв път от 08.08.Не мога да
повярвам,че утре ще стана и няма да отида на работа.
Айде,няма ли да бъднувяме?Аз чакам греяната ракийка и се
почвам. Mr. Green
Виж целия пост
# 339

Айде,няма ли да бъднувяме?Аз чакам греяната ракийка и се
почвам. Mr. Green

Излитам след малко  Mr. Green
Весело ти изкарване и приятна почивка  Hug
Виж целия пост
# 340

Айде,няма ли да бъднувяме?Аз чакам греяната ракийка и се
почвам. Mr. Green

 Hug Hug Hug
 ето ракия ама си я сгрей сама, че съм малко далечко Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Вече и камината е запалена....... Crazy
Виж целия пост
# 342
Вече и камината е запалена....... Crazy
Ей, ама как дразниш само......
Виж целия пост
# 343
Приятно ви забъдняване на всички и весело посрещане
на Коледа!Дано всички подаръци,за които сте мечтали
ви бъдат донесени!
Най-вероятно довечера по-късничко ще съм тук,за да
ви честитя отново.Нали утре ще спя до мнооого късно! Heart Eyes
Виж целия пост
# 344
Руске, това покана ли беше?
Аз ще донеса сърмичките  Crazy
***********
Тути, греяна ракия ли се пие днес?
***********
Пък моята щерка си изяде сурвачката  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия