Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 279
  • 5 796
# 5 010
Да се поФаля и аз- днес се боядисах и НАЙ-НАКРАЯ е цвета ,който исках Party
Снимка?
Искам да те видя.
Виж целия пост
# 5 011
Спокойно лилавите....Бачо си дойде  Sunglasses

Уффффффффффф най - накрая  Flutter Flutter Flutter


Айдееееееееееееее беееее---- гааааа-мммммммммм!!!!
Цилувам ви сите.
Бомбиня тъй не доде!
Ама не мое вече да се чака ! luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed
Виж целия пост
# 5 012
Обожавам лилаво..... Mr. Green
Виж целия пост
# 5 013
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha
Малеееей, ще гледам да си запазя китките розови  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 5 014
МамаЛо, ха да ти е жива и здрава беба.Много радост,много късмет,много обич да я съпътства по пътя й занапред.  bouquet  bouquet  bouquet
************
Гили,айде,че не остана време.Още час и РД-то ти избегал.

Гильоооо,кат свърши РД-то пак ли за виолетки  ще ходиш братче ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 5 015
Пухчееееееее СНИМКАААААААААА
Виж целия пост
# 5 016
ГИЛИЧООООООООО

Ч.Р.Д.
ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ, ПРАВ И КОРАВ И МНОООООГО ЩАСТЛИВ




Виж целия пост
# 5 017
Ларче, да тие здрава и късметлийка племенничката  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 5 018
Ако требва друго за протокола , ше долагам... Whistling

требва и още как  Naughtyда си взимаш Бледоликите и да плеснеш 2 свестни снимки -аре да не става като Миналия път  Naughty

Кво е станало миналият път newsm78

кво  е така пак като тебе минаха Метър  Joy та още ме е яд  ooooh!
Виж целия пост
# 5 019
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha
Малеееей, ще гледам да си запазя китките розови   Whistling Whistling

Това добре,ама пази и лактите да не станат морави Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 5 020
МамаЛо, ха да ти е жива и здрава беба.Много радост,много късмет,много обич да я съпътства по пътя й занапред.  bouquet  bouquet  bouquet
************
Гили,айде,че не остана време.Още час и РД-то ти избегал.

Гильоооо,кат свърши РД-то пак ли за виолетки  ще ходиш братче ooooh! newsm78
Не за МЕДОВИНКИ  tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 5 021
....кво  е така пак като тебе минаха Метър  Joy та още ме е яд  ooooh!
Имаше прЕмоция тогава.... Whistling
Теди, ти Фана последния момент от нея Whistling Hug
Виж целия пост
# 5 022
Мече каккъв е този прословут цвят?



Ми.....не толкова жълт. Crazy

Да се поФаля и аз- днес се боядисах и НАЙ-НАКРАЯ е цвета ,който исках Party
Снимка?
Искам да те видя.

Еееее, ся ще ме караш да се снимам сама ли?

Добре де-ей сега след малко ще пусна Grinning

Виж целия пост
# 5 023
Гили благодаря и ти да си здрав и много,много щастлив и цяла година с преливащо сърце от любов и радост да ходиш Wink,ама тази тортА да те питам нарочно ли е ЛИЛАВА? newsm78
Виж целия пост
# 5 024
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha
Малеееей, ще гледам да си запазя китките розови   Whistling Whistling

Това добре,ама пази и лактите да не станат морави Mr. Green Joy
И това добре, ама ако посинеят и колената...... Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия