Спамо- чат темичка (31.12- 6.1` 08)- НОВОГОДИШНАТА....

  • 70 888
  • 5 710
# 3 435
Пари, и мен не ме кефат, каке.Двама сме до тук Wink

Абе как се казваш бе, младежо?Тва Пари не ме кефи нещо newsm78
Виж целия пост
# 3 436
Лунно цвете  Hug как беше днес на работа?
Благодаря,Наде,че попита!Днес излязох доста по-късно за работа и казах,че съм нямала с какво да отида  Rolling Eyes.После на обяд излязох,защото ходих да търся на голямото ми"чудо"ботуши,защото вчера съдрала ципа на старите(от преди има няма 2 месеца,а струваха 130лв) ooooh!
Виж целия пост
# 3 437
По-здрави от мъж?!?  Shocked hahaha Shocked
Нали не беше гей?  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 438
Привет на всички присъстващи  Hugи на  всички ,които ги е хванала липсата
Бомбич,мн секси аватар  Peace

Туй съм аз в цялата си прелест Mr. Green
Блузката пречи, без нея щеше да си в ЦЯЛАТА  Hug
Искаш да ми я свалиш ли Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 3 439
Ако ме сравнявате с тази - да  #Crazy
Не е тази, а спортистките  ooooh! Whistling Whistling
Wink
Виж целия пост
# 3 440
Привет на всички присъстващи  Hugи на  всички ,които ги е хванала липсата
Бомбич,мн секси аватар  Peace

Туй съм аз в цялата си прелест Mr. Green
Блузката пречи, без нея щеше да си в ЦЯЛАТА  Hug
Искаш да ми я свалиш ли Whistling Whistling Whistling
Twisted Evil Blush Twisted Evil
Виж целия пост
# 3 441
Eдинствено за Парадокса!!  smile3503
Виж целия пост
# 3 442


Абе как се казваш бе, младежо?Тва Пари не ме кефи нещо newsm78
Whistling
Виж целия пост
# 3 443
По-здрави от мъж?!?  Shocked hahaha Shocked
Нали не беше гей?  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy
Ужастни сте..  Twisted Evil
Ейсега идвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 444
Привет на всички присъстващи  Hugи на  всички ,които ги е хванала липсата
Бомбич,мн секси аватар  Peace

Туй съм аз в цялата си прелест Mr. Green
Блузката пречи, без нея щеше да си в ЦЯЛАТА  Hug
Искаш да ми я свалиш ли Whistling Whistling Whistling
Twisted Evil Blush Twisted Evil
Действай баце несе чуди ама хич!!! newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3 445


Абе как се казваш бе, младежо?Тва Пари не ме кефи нещо newsm78
Whistling
красимир пр. ми е  Laughing
smile3508
Привет на всички присъстващи  Hugи на  всички ,които ги е хванала липсата
Бомбич,мн секси аватар  Peace

Туй съм аз в цялата си прелест Mr. Green
Блузката пречи, без нея щеше да си в ЦЯЛАТА  Hug
Искаш да ми я свалиш ли Whistling Whistling Whistling
Twisted Evil Blush Twisted Evil
Действай баце несе чуди ама хич!!! newsm10 newsm10 newsm10
Аз действам после се чудя  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3 446
Обичам Красимирчовци Twisted Evil
Виж целия пост
# 3 447
Обичам Красимирчовци Twisted Evil

Сурови или готвени  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 3 448
Обичам Красимирчовци Twisted Evil

Сурови или готвени  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
обичам аз да ги обработя и сготвя Whistling
Виж целия пост
# 3 449
Обичам Красимирчовци Twisted Evil
Сурови или готвени  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия