Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 969
  • 299
# 180
И на мен много ми допадна режимът ви момичета  Hug . Включвам се и аз от утре, защото днес си купих една много хубава пола, която нямах възможност да пробвам - все пак беше размер xl - е да, обаче като се прибрах и я пробвах останах многооооо неприятно изненадана. Не ми стана  Embarassed .
Та така. Неусетно съм натрупала няколкото излишни килца, които бях свалила лятото.
Започвам пак заедно с вас. Дано се справя  Praynig .
Виж целия пост
# 181
Добре дошла Mama Galka  welcome Ако имаш въпроси питай  Peace
Виж целия пост
# 182
Здравейте на всички отслабващи
Аз от 2 седмици съм на този режим ,но не знаех за него.
Е ям само веднъж на ден(13-14ч) и знам че не е хубаво,
но просто не ми се яде.Иначе си хапвам от време на време някоя вафла,
плод или нещо друго ,но гледам  да е  до към 16-17 часа.
Мога да се похваля че за този период съм свалила 3 кг. newsm44 newsm44 newsm44, но пък имам да свалям още около 15кг.Така че съм с вас, но не мога да се включвам толкова често .Така че да скоро  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 183
jenq20, лошото е, че аз по цял ден съм на работа и имам ограничен брой неща, които мога да ям, като повечето са тестени изделия Tired Не мога да си носа от вкъщи манджички и салатки Crazy
Виж целия пост
# 184
*milenna*   не се притеснвай.. аз съм свидетел на това как моята добра приятелка си ядеше абсолютно всичко и въпреки това отслабна с 15 килограма за 3-4 месеца. Идеята е че каквото си изял до 4 часа, съвсем споконо може да се изгори с движението през деня     bouquet  успех ти жеая. А ти до каде го докара с минусчетата newsm78
nushi_in   ти си нашата годост Hug .. и се доказва, че този режим дава ефект. Да казваш как се развиват нещата при теб. С теб сме  newsm74
Виж целия пост
# 185
Няма минусчета вече newsm45 Седя си на едно място и вече мисля да се отказвам Tired
Виж целия пост
# 186
 PeaceЩе разваля дисциплината ви -ама аз гладна не мога да заспивам Naughty-азверявам-губя контрол и към 12ч стой та гледай Mr. Green
На обратния режим мога да изкарам вечно т.е. сок и кафе до 16 часа-ама после Wink
Виж целия пост
# 187
Няма минусчета вече newsm45 Седя си на едно място и вече мисля да се отказвам Tired
Cry е то винаги има период на задържане ... простос е тряба постоянство
Виж целия пост
# 188
Няма минусчета вече newsm45 Седя си на едно място и вече мисля да се отказвам Tired
Cry е то винаги има период на задържане ... простос е тряба постоянство
ми нали съм постоянна, ще изчакам до другата седмица
Виж целия пост
# 189
Здравеите!Днеска ми е парви ден 6те видя до ве4ерта Wink.А по4нах режима на 90 дни 6те давам резултати Peace.
Виж целия пост
# 190
ROZI24   Hug май само с теб останахме... не знам защо се отказаха , но моите познати и роднини казват, че съм отслабнала  newsm44 щом си личи ... няма отказване Simple Smile днес за обяд си направих оризче с морковки , чушки , царвичка и маслинки  абе вкусотиика ...  newsm22 Само дето някакъв тъп вирус ме е хванал  ooooh!
Виж целия пост
# 191
jenq20 Аааааааааааа, моляяя, моля  Naughty
и аз съм тук Wink !!!!!!

Признавам си , че всеки ден надничам тук. Но не винаги
имам възможност да драсна някой ред.
Иначе аз утре правя 2 седмици.
Ако съдя по канатара тази вечер .......
значи ще съм  - 1 кг.
т.е. за две седмици режим до 16 часа , съм свалила
общо 3 кг., което е направо чудесно Hug
 Hug Peace
Уточнавам , че имаше и 2 дни в които наруших храненето. Embarassed
ROZI24 привет на теб и на всички нови попълнения,които не
успях да поздравя!
Успех! И скоро с желаните резултати!
*milenna*   не ти разрешаваме да се отказваш Naughty #Cussing out Naughty
Аз определено мисля, че от тук натам минусите в килограмите ще се отразяват малко по-бавно, но пък резултата ще бъде траен.
Трябва да ти каже, че аз също нямам много избор какво да ям през деня( на работа съм до 17.30ч.) Confused Wink
Като варианта е или да си купя нещо тестено, или да се храня с
останалият персонал на фирмата , като предлагат нещо готвено.
Салати много рядко ни сервират. Така,че остават единствено продовете, които успявам да хапна (и то вече не всеки ден , понеже
работата ми се увеличи  Sad ).

Аз определено се чувствам много по-добре от преди .
На мен също ми казват че ми личи , особено в "коремчето" Grinning
  bouquet
Виж целия пост
# 192
desi-r тоа е чудесно ... и аз имах малки прегрешения ... като преди малко..хапнах оризче със зеленчуци, защото днес имах изпит и почти не бях яла ...  Embarassed но  Naughty от утре съм стриктна .. Все пак до лятото остават 4 месеца ... това е достатъчно време, за да свалим едно 5 килца , а това не е малко Е няма да се разсърдя и на повече  Laughing
Виж целия пост
# 193
desi-r браво в са6тия дух Peace.Аз днеска хапнах салатка и арени яца и едно млекце малко.Нали днеска ми е белта4ен ден на другия режим Wink,Утре 6те е бобец Wink.Абе то неможе без прегре6ения Embarassed,но трябва да са по-малко и 6те има ефект.Малко ми е глдано сега но 6те издаржа Grinning.Писна ми да сам слон.
Виж целия пост
# 194
Ей момичета не ме отписвайте и аз съм тук  Mr. Green.За сега нямам още минуси но не се отчайвам и продължавам  Wink вярно е че и аз имам малки прегрешения  Embarassed но няма как имаме цялото време на света да отслабваме  Hug.И мен като ме видят приятели ми казават че съм отслабнала пък и по старите ми дрехи си преценявам щом започнаха по-малко да ми стават  Laughing и това много ме мотивира.Успех на всички и повече минусчета тази седмица  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия