Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 968
  • 299
# 195
Аз реших да мина на плодове. От този режим, не че нямам резултат, ами и почнах да качвам Tired веднага след едно прегрешение Embarassed Това означава, че някога като почва да ям вечер ще почна да дебелея Crazy Минавам за няколко дена на плодове да смъкна някой и друг килограм Peace
Виж целия пост
# 196
Не би трябало да се пълнее  Naughty идеята е да се измести ечерята няколко часа по-рано ..ноо като всеки режим , когато не се прави правилно след приключването се пълнее  Rolling Eyes все пак успех с плодовете .. но една прителка заради тези плодови диети получи колит  ooooh!
Виж целия пост
# 197
Здравейте мами   bouquet аз съм спазвала тзи режим преди 2 години и за 4 месеца бях свалила 15 килограма  Peace ноо  юли месец загубих близък човек .. и вследстие на стреса понапълнях дето се вика ... осиних се  Animal Pig  сега отново съм го започнала.. не съм се  теглила още .. с вас съм   mrstraetz
Виж целия пост
# 198
Rosince добре до6ла Hug.Аз се 4уствам добре днеска малко сагре6их,но продалжавам Peace,Ве4е сам с едно кило по4ти назад.Много ми с хапва ,но като се свикне няма проблем Peace
Виж целия пост
# 199
Да наистина зора е докато минат първите 2 седмици. След това организмът ти свика. Аз, откакто спазвах този режим, вечее не мога да ям вечер. Дори и 2 картофчета да хапна после не не мога да спя. Затова ако искам да ям вечер си хапвам кисело мляко е стига да не сам на този режим  Laughing
Виж целия пост
# 200
Rosince Вярно е,че се свиква с по-ранно ядене.
Но например днес, аз ядох последно в 15.00часа , после нямах
възможност да "унищожа" дори една ябълка.
Та  сега вече съм си гладна и то доста. Sad
Но, ще изтрая до утре сутрин. Sick
Лошото е , че сега ще постоя по-докъсно , та май вместо да работя , ще си мисля повече за ядене. Laughing  chef Laughing
*milenna* ти мина ли на плодове?
jenq20 надявам се преди да са минали 4 месеца да мога да влизам в дрешките си. Wink

Аз иначе вече усилено вървя към сваляне на 4 (четвъртият) килограм и при това сега ми е трета седмица от началото. Peace
Днес на работата панталона ми падаше Shocked
Чак към обяд се усетих , че постоянно си го повдигам и като загрях
каква е причината за това ми стана много приятно.
 Hug Whistling Grinning
Ох, толкова от мен , че трябва работя !
  bouquet
Виж целия пост
# 201
desi-r   продължаай в същия дух   bouquet Аз не виждам смисъл да подлагам тялото си на шокови диети като плодовите или само на пост и молитва  Naughty. Така тяото се стресира и започвада си складира за черни дни  Laughing по -добре е да сеяде разумно в малки количества и на често ...но до най-късно 6 следобяд. Милена надявам се да не си се отказала, защото има период на задържане, ако него го няма свалените килца пак ще се ърнат, организма няма ъзможност да свикне с новия рутъм на ядене.
Успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 202
 Hug момичетааа днес се теглих и съм минус едно килоооо  newsm44 твърдо съм с този режим  Peace
Виж целия пост
# 203
Вчера бях не само на плодове, ами сутринта банан, после на обяд 2 палачинки и после пак 1-2 банана и това беше Peace Стана така, че бях на зъболекар и после нямах възможност да ям, а пък и не бях гладна, та последния банан беше в 16.00 Peace Сутринта имаше понижение в теглото Peace Явно трябва да ям по-малко Tired Гледам да си лягам рано рано, че да не огладнявам
Виж целия пост
# 204
Момичета, през деня всичко ли мога да си ям? И до 17.00, може ли или трябва да е до 16.00?А вечер може ли кислео мляко, плод или салата или нищо не се разрешава вечер?
Виж целия пост
# 205
Здравейте,
 от 1 седмица ям до 17 ч, някои път и до 18, след това може и к. мляко да хапна, плодове. Еми не знам дали е от това, но мога да се похваля че смакнах около 2 кг. Според мен не трябва да има драстичност при подобен режим, пък и в началото постепенно трябва да се премине на ядене до 16 ч. за д се адаптира организъма. Това е от мен, ще ви пшиша за понататъшни резултати Simple Smile
Успех на всички 
Виж целия пост
# 206
Момичета, през деня всичко ли мога да си ям? И до 17.00, може ли или трябва да е до 16.00?А вечер може ли кислео мляко, плод или салата или нищо не се разрешава вечер?
Може всичко ,но така резултата ще е по-бавен. Иначе си е въпрос на избор ако искаш може и до 17 зависи как се чустваш по-добре :  bouquet
Виж целия пост
# 207
Ставаше дума за това , че ако не можеш веднага , трябва постепенно да минеш в този режим иначе после си хапваш до 16ч, но аз още не мога защото кърмя и постепенното сваляне ме устройва.
Виж целия пост
# 208
 Peace много е хубав този режим ... и когато е комбиниран с разумно и здражословно ядене , без сладко и хляб , газирано ... повече плодове ... стажат чудеса   bouquet
Виж целия пост
# 209
Здравейте!
Напредвате ли , чувствате ли се по-добре от режима? Whistling

Аз , малкоооо се поизложих Embarassed Sick Embarassed
Ядох и снощи и днес в 19часа.
Уж не много , ама си е ядене .
Честно да ви кажа изобщо нес е чувствах добре нито вечерта,
нито на сутринта! Naughty ooooh!

От утре отново съм на 100% за този режим. Peace
Утре сутрин като се премеря, ще ви докладвам за резултата в килограмите, т.е. дали ще има качване или на същото ниво ще съм.
 newsm78
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия