Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 966
  • 299
# 210
Здравейте момичета!
Приемате ли нови попълнения?
Доста ме зарибихте. Моя позната беше споделяла преди време, че точно по този начин е свалила доста килограми, но аз малко се усъмних. Сега разбирам, че е доста ефективен.
От днес започвам и аз! Peace
Виж целия пост
# 211
Любопитна тема, сега ще върна и малко назад за да ви изчета изцяло. Предварително се извинявам ако задам вече коментирани въпроси, но знаете че е така с новаците  Embarassed
Да питам след 16 - 17 часа може ли да се приемат течности - чай с мед, айран или супа да речем. Лошото е че при активно работещите като нас - вечерята е в 20, а понякога и в 21 часа. Така че ще се наложи драстично да променя режима си. Аз нямам много за сваляне - едни досадни - 2-3 килограма, но са се запънали  Crossing Arms Crossing Arms и понеже не искам да си стресирам организма и да се лишавам вашето режимче ми се вижда подходящо.
Виж целия пост
# 212
разбира се че може- супа (пасирана) сокове , чай с мед .. вода   bouquet
Виж целия пост
# 213
Виждам , че имаме нови попълнения - здравейте!

Но иначе много от редовните са се позагубили- къде сте,
защо така не давате отчети ?!?! newsm78 Naughty

Както ви казах имах две вечери прегрешения-
Но резултата е следният:
Трите килограма които съм свалила са си все още
-3 кг.
 Hug
Иначе аз започнах с този режим на 15 януари.
И въпреки ,че имам общо три вечери в които съм яла
съм с три килограма по-лека. Laughing
От днес пак съм стриктна и чакам още по-добри резултати,
твърдо съм решила да не допускам повече такива прегрешения!
 Naughty Mr. Green
Айде, утре като влеза да сте се отчели всички, че иначе стимула
на всички ни ще намалеее - хахааааа Mr. Green Heart Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 214
Почвам и аз със вас..Ще го комбинирам и с 90 дневната диета и се надявам да има ефект!
Ще дам отчет след няколко дни! Надявам се да няма те нищо против , че се гмурнах така при вас, но според мен това един разумен и здравословен начин за отслабване!
Успех, на всички и давайте отчети за свалени кг, за да има повече стимул!
Виж целия пост
# 215
Аз съм решила да не се тегля известно времезащот съм  в чакаща на гости от Червен бряг  Laughing , но да ви се похаля днес си слобжих една прилепнала блузка и за моя изненада корема ми не изкачаше от дънките както преди ... трябва да има 1-2 килограма минус ноо след 1 сед ще се тегля  Naughty
Виж целия пост
# 216
Признавам си , че всеки ден надничам тук,
но не винаги имам възможност да драсна някой ред.
Иначе вчера направих 3 седмици и ако съдя по кантара съм - 1кг.
Не мога да повярвам като се има в предвид че имам няколко прегрешения Embarassed,
е не са големи ,но все пак са си прегрешения.
Та значи за 3 седмици съм свалила точно 4 кг. newsm44
Не знам дали ми личи ,но се чувствам много добре.

Привет на всички нови попълнения,който не успях да поздравя.
Успех! И скоро да се похвалите с желаните резултати! 
 bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 217
Момичета днес имах изпит и да си призная миналите дни хич не внимавах какво хапвам и кога  #Puppy dog Но въпреки това не съм качила нито грам  Mr. Green и свалените 6 килца са трайни  Laughing Laughing А и всички ми казват че наистина съм отслабнала ... само да  си мина и последния изпит - психиатрия  bash Тази логопедия ще ми вземе здравенцето ей  censored
Виж целия пост
# 218
Привет на всички!
Вече ви казах ,че и аз не бях стриктна през изминалите
три седмици.
Но днес сутринта като се премерих не можах да повярвам на
очите си  Shocked Shocked #Crazy
кантара показваше , че съм свалила още половин килограм.
Значи за три седмици съм
-3,5 кг.

Това е направо фантастично. Hug

Сега съм решила да не се меря през тази седмица (т.е. чак до другият вторник). И се надявам да имам минус поне на още идин килограм. Wink


jenq20 поздравления за успешно свалените килограми
и за взетите изпити.
Наистина логопедията не е лесна специалност.Имам приятелка, която завърши логопедия и знам какво е .
  bouquet
Виж целия пост
# 219
Здравейте  всички
Поздравления на jenq20 за успешния изпит и
успех на предстоящия изпит.Поздрави и  за свалените кила .
Поздрави и на теб desi-r за килцата.
Голям стимул сте ми,особено днес когато цял ден си мисля
само за ядене,а не съм гладна.Направо ще полудея.

Момичета препоръчайте ми някое стягащо кремче от
което разбира се сте доволни,че моето нещо не ми харесва.
Интересува ме някое за корем,е може и да е за цялото тяло.
Благодаря ви .  bouquet Hug


Виж целия пост
# 220
desi-r Наистина не е от най-лесните специалности , но много си я обичам и се радвам, че ще работя с деца   newsm06 Малко се рразсеях с режима , но от вчера отново съм с вас  Hug
nushi_in   Hug аз не ползам такива мазила , защото не им вярам,когато искам да се стегна просто спирам солта , много движение и много вода , може и някоя друга сауна и след това всичко е на 6 +
Виж целия пост
# 221
Здравейте момичета! Stop Помните ли ме! Thinking Не съм ви писала понеже паднах преди три седмици и не можех да ходя  Sad
Но искам да ви се похваля, че през цялото време съм си мислила за вас и съм спазвала стриктно да ям до 16:00ч  Simple Smile За съжаление не съм отслабнала много , даже много малко на фона на това което вие пишето , но пък не съм качила и това ме крепи!
Пожелавам успех на всички!    bouquet
М-у другото искам да ви попитам какво ви е мнението за 90 дневната диета  Thinking защото се чудя дали  да не ги комбинирам  двете Thinking
Виж целия пост
# 222
Така като ви чета само при мен не действа този режим Tired
Виж целия пост
# 223
днес да се отчета  Party бях стриктна Simple Smile)) хапнах си оризче със зеленчукова супичка без сладки работи , без хляб Laughing доволна съм  Crazy успех на всички и кажете при вас как върви   bouquet
Виж целия пост
# 224
jenq20 браво на теб - ти си нашата гордост! Grinning Peace

Аз все още си хапвам на обяд по една филийка хляб, а понякога и
сладки неща  Heart Eyes .
Опитвам се съвсем да махна сладкишите , но за сега съм на
варианта -  разредена употреба - т.е. не всеки ден Laughing!
jenq20  какъв е този час в който ни пишеш, признавай какво правиш
в тези малки часове - айдеееее Mr. Green Wink

*milenna*   АААААааа, не така  - как така не действа?!?
Ти да не би да се тъпчеш през целият ден като за последно? newsm78
Не вярвам да си на този вариант, но  вземи промени нещо за да
видиш ефекта.
Ти нали казваше , че ще минеш на плодове - как беше тогава, имаше  ли
резултати, продължаваш ли с плодовете или си на всякаква храна?!?
Айде , не се предавай - моля те , трябва да промениш нещо и съм
сигурна , че резултата няма да закъснее. Wink
January79 бързо възстановяване!
Според мен щом не си се движила,определено е могло да качиш някое
килограмче. А, щом не си , значи това е резултат от режма на хранене !
Поздравления!

Айдееее, отивам на обяд- току що ме извикаха че вече  другите се слезли на обяд.
  chef Praynig Mr. Green
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия