Набор 2001 (7)

  • 16 167
  • 291
# 150
Привет   bouquet
И ние сме в чуденка.
Голяма.
Моята Галя ще бъде първокласничка тази година.
Препатихме си от кварталното училище с каката и сега ми се ще да я запиша в центъра.
Доколкото прочетох, записването вече е започнало.
Мънки - можеш ли да кажеш нещо повече за превоза на Нсоу ?
Аз си мислех за 1-во училище.
*******
AnMary  на Ломско шосе, над малката бензиностанция има няколко нови магазинчета. В едното се продава колекция на Уинкс. има прилични раници с колелца.
Виж целия пост
# 151
Знаток,
преди имаше автобусчета ,за тези които желаят
Детето го взимат от вас и го връщат  след като училището свърши.Сега как е-не мога да ти кажа, колко струва-също
Виж в сайта има телефони и питай Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Задължително.
Вижда ми се добър вариант.
В събота ще идваш ли? Да те разпитам подробно  Mr. Green
Виж целия пост
# 153
Задължително.
Вижда ми се добър вариант.
В събота ще идваш ли? Да те разпитам подробно  Mr. Green
За момент реших, че съм объркала темата  hahaha hahaha hahaha
 Мънко, ако идваш се приготви за разпит  Joy Joy
Виж целия пост
# 154
Знаток коя е тази малка бензиностанция? Шел?
Виж целия пост
# 155
Знаток--не Mr. Green

на спа ще ходиме-- Flutter Flutter

иначе питай
аз се обаждах и ми казаха -април месец започва записването Peace
Виж целия пост
# 156
момичета влизам да ви се пооплача.Оказа се че в детската градина дето е КРИС тази година пак ще записват деца за септември  набор2005 #2gunfire #2gunfire #Cussing outминалата пак този набор са записвали #Crazy #Crazy #CrazyНезнам ако не я приемат какво ще правя ще стане много голяма ако ми я земат др година 3г и 8м.Заради някакви си 28 дни ме подлудяват.Утре ще ида до директорката и ако трябва ще стигна до общината #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out smile3511 smile3515 smile3516 smile3514 smile3511 newsm61 smile3515 smile3511 newsm61 smile3514 newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 157
Здравейте Мами,
моля препоръчайте ми госпожа за 105-то или 138-мо училище.Дайте и други отзиви от тези училища - моляяяя - помоооооощ-на кръстопът съм.
Виж целия пост
# 158
Здравейте скъпи мами,
докато стоя и си чепа тук стигнах до заключение, че никак не Ви е лесно в София ние тук "на село" май сме си подобри.Имаме си малко училища, та нямаме за какво да се чудим newsm78.
А относно компютъра вчера го наказах моят хубостник да не играе 1 ден, а той ми вика "МНОГО МИ ПУКА" smile3533 направо полудях smile3515 не знам само вато влезне в пубертета какво ще го правя newsm12.
Виж целия пост
# 159
а ние се колабаем между 31во и 129то училище  newsm78
Виж целия пост
# 160
Честит рожден ден,Тари Тасартир!Да си жива и здрава и истински щастлива,обичана и обичаща!
Виж целия пост
# 161
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ НА ТРИЛИЯН(за вчера) И НА ТАРИ  ТАСАРТИР!

момичета влизам да ви се пооплача.Оказа се че в детската градина дето е КРИС тази година пак ще записват деца за септември  набор2005 #2gunfire #2gunfire #Cussing outминалата пак този набор са записвали #Crazy #Crazy #CrazyНезнам ако не я приемат какво ще правя ще стане много голяма ако ми я земат др година 3г и 8м.Заради някакви си 28 дни ме подлудяват.Утре ще ида до директорката и ако трябва ще стигна до общината #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out smile3511 smile3515 smile3516 smile3514 smile3511 newsm61 smile3515 smile3511 newsm61 smile3514 newsm45 newsm45 newsm45

Ами от тази година нали ще е през нета и с-мата ще ги класира, така че от градината ви едва ли зависи за тази година. Чудно ми е, че миналата година са записвали същия набор при положение, че те тази година стават на 3г  newsm78 Иначе Танти нямаше 2.6г, като я изместиха от яслата в 1гр.
Виж целия пост
# 162
Сега с това записване през нета, няма вече директорката да има право да реши да ти я вземе по-рано. Системата автоматично ще ти я прати в яслена група, ако е ОДЗ, или ще ти я елеминира, ако е ЦДГ. Това е положението. ooooh!
Виж целия пост
# 163
Trillian, най-добри, макар и малко позакъснели, пожелания и от мен!


хич нямам намерение да и показвам игри и разни глупости на компютъра. като почне да й трябва за училище, тогава ще седи пред него.

Не й показвай глупостите тогава  Wink  Покажи й умностите като образователните игри Simple Smile
За какво друго си мислиш, че ще й трябва в училище? Да се уви да програмира? Или точно за образователни игри  newsm78
Виж целия пост
# 164
Мънки интересува ме транспорта и нивото. Малко нескромно, но децата ми са умни и искам да са подходящо натоварени  Blush Ако има конкурсен изпит, се надявам да е по-лесно. Щото не ни е много-много в района. Ще ми се да я запиша в основно училище, а не в гимназия.
********
Ан Мари - точно до Шел има една малка бензиностанцийка. А до нея- в посока "пазарчето" - няколко мънички магазинчета.
*********
Честит празник на рожденичките!   bouquet   bouquet    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия