Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за учителки в 138-о и 93-то училище в София?
Какви са мненията за НСОУ „Св. София“?
Какви са ползите от адресната регистрация при записване в училище?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за учителки в 138-о и 93-то училище в София?
-
Какви са мненията за НСОУ „Св. София“?
НСОУ „Св. София“ е частно училище, което предлага едносменно обучение от 8:20 до 17 часа за ученици от 1-ви до 4-ти клас. Програмата е ангажираща, а учителите са описани като добронамерени и грижовни. Някои родители обаче изразяват опасения относно академичното представяне и смятат, че училището е отдалечено.
-
Какви са ползите от адресната регистрация при записване в училище?
-
Какви са мненията за училище 143 в София?
-
Какво е мнението за 199-то училище в София?

миналата пак този набор са записвали
.
направо полудях
.
Покажи й умностите като образователните игри
Ако има конкурсен изпит, се надявам да е по-лесно. Щото не ни е много-много в района. Ще ми се да я запиша в основно училище, а не в гимназия.