Набор 2001 (7)

  • 16 165
  • 291
# 165
ами като тръгне на училище, за каквото и трябва, трябва.
сега се радвам,че тя предпочита да си чете книжк, рисува или играе с играчките, вместо да виси пред компютъра пък било и за образователни игри.
Виж целия пост
# 166
Не става дума "да виси". Определено смятам, че има какво да се научи. Всяко нещо - с мярката си, разбира се.
Виж целия пост
# 167

Честит празник Тари,
много обич и щастие да те сапътстват в живота ти!!!
Всяко добро което направиш да се върща двойно и тройно при теб!!!



Иначе съм съгласна с Милена, всяко нещо с мярка е от полза. Както и всичко прекалено и крайно е минус. Но умишлено не бих спряла развититето на децата. Не е лесно да намериш златната среда, но не е невъзможно. Компютъра в днешно време е нищо съвсем нормално и естествено и колкото по-рано свикнат с него толкова по-добер за тях!
Виж целия пост
# 168
Компютъра в днешно време е нищо съвсем нормално и естествено и колкото по-рано свикнат с него толкова по-добер за тях!
  не съм съгласна, но всеки си има право на мнение, пък било то и грешно  Joy
Виж целия пост
# 169
Здравейте!!! Много благодаря за честитките по случай рождения ми ден  Hug Hug Hug Само където нямам такъв  Joy Родена съм на 9 април, явно някакво объркване е станало, но все пак ми стана много мило (е посмях се малко де  Joy) И въпреки, че нямам РД, все пак черпя, ей така, за настроение

 
Виж целия пост
# 170
 Joy  объркаха се, защото в началната страница имаше рд за Трилиън    hahaha
на мен пък ми честитиха на 01.01. , а аз имам на 04.04.
Виж целия пост
# 171
Впис в отбора.
И на мен са ми честитили рожден ден когато нямах.
Но си е приятно  Blush
Виж целия пост
# 172
Веселба да става Simple Smile Няма лошо да отнесеш известно количество добри пожелания Simple Smile
Виж целия пост
# 173
Компютъра в днешно време е нищо съвсем нормално и естествено и колкото по-рано свикнат с него толкова по-добер за тях!
  не съм съгласна, но всеки си има право на мнение, пък било то и грешно  Joy

Искаш ли (а и останалите) да поговорим по темата? Защо не си съгласна примерно, какви са ти притесненията и т.н.? Говорим за компютърно време с мярка, точно както ограничаваме и времето за ТВ и филмчета.
Виж целия пост
# 174
А относно компютъра вчера го наказах моят хубостник да не играе 1 ден
И Дияна е наказана. Снощи само обикаля и повтаря "ама не може ли поне (еди кое си) да си изиграя" Simple Smile
Виж целия пост
# 175
По темата: имаме компютър от скоро. Голямата щерка и аз сме като хипнотизирани от него. Едната не смее да стане, за да не седне другата. Малката щерка го приема както аз прахосмукачката. Сяда, играе 10 минути и става.
Виж целия пост
# 176
Компютъра в днешно време е нищо съвсем нормално и естествено и колкото по-рано свикнат с него толкова по-добер за тях!
  не съм съгласна, но всеки си има право на мнение, пък било то и грешно  Joy

Искаш ли (а и останалите) да поговорим по темата? Защо не си съгласна примерно, какви са ти притесненията и т.н.? Говорим за компютърно време с мярка, точно както ограничаваме и времето за ТВ и филмчета.
Може би можем да направим друга тема по темата  Simple Smile

Здравейте!!! Много благодаря за честитките по случай рождения ми ден  Hug Hug Hug Само където нямам такъв  Joy Родена съм на 9 април, явно някакво объркване е станало, но все пак ми стана много мило (е посмях се малко де  Joy) И въпреки, че нямам РД, все пак черпя, ей така, за настроение

Ха Трилиан излиза че сме родени на една дата!  Hug Hug Hug

Компютъра в днешно време е нищо съвсем нормално и естествено и колкото по-рано свикнат с него толкова по-добер за тях!
  не съм съгласна, но всеки си има право на мнение, пък било то и грешно  Joy

Аз съм толерантен човек и това е моето верую - всеки има право на мнение, не обичам да се подигравам и не обичам да ми се подиграват обаче!
Като всяко нещо за което се говори винаги има и така и иначе мислещи, нека уважаваме позициите си и се опитаме да извлечем положителното от тях. Нали за това сме тук?!
Виж целия пост
# 177
Компютъра в днешно време е нищо съвсем нормално и естествено и колкото по-рано свикнат с него толкова по-добер за тях!
  не съм съгласна, но всеки си има право на мнение, пък било то и грешно  Joy

Искаш ли (а и останалите) да поговорим по темата? Защо не си съгласна примерно, какви са ти притесненията и т.н.? Говорим за компютърно време с мярка, точно както ограничаваме и времето за ТВ и филмчета.
сложно е за обяснение. не искам да се ди пред компа хем заради вредата върху очите, хем че мисля,ч е същите образователни игри може да ги игаре и в книжки. има много хубави и подходящи такива. ползва компа само за филмчета и не ми се налага да налагам наказания и ограничения. просто й е показано от нас, че с книжки , играчки и тем подобни може да се забавлява съвсем добре. а и лятото сме навън буквално по цял ден, та съвсем пък няма време за компютри.  или най-просто казано- на този етап виждам повече вреда отколко полза от компютъра.
Виж целия пост
# 178
Сега с това записване през нета, няма вече директорката да има право да реши да ти я вземе по-рано. Системата автоматично ще ти я прати в яслена група, ако е ОДЗ, или ще ти я елеминира, ако е ЦДГ. Това е положението. ooooh!
Това е истината за съжаление.Преди малко се върнах от там.Понеже г радината която е крис е ЦДГ трябва да има навършени 3 г тоест през2009г.Директорката ми каза да подам в ОДЗ пък ако я земат после ще е по лесно да я прехвърля .Това е положението вече махат в нашата детска 1А група.До сега бяха 5 групи(1А:1:2;3:4)Сега са от 1 до 4Това е момичета а в района ни има 3 ясли в който 2 от тях няма шанснаправо ми се реве.Не мога да си позволя още 1 година да сме си в къщи newsm17 newsm45 newsm17 newsm45 smile3518 newsm61 smile3515
Виж целия пост
# 179
Ние сме навън не само през лятото, а и през зимата. Всяка неделя са на ски от 8 до 15 часа. Всеки ден са поне по час навън и това е закон божи. Извеждала съм ги дори и на -10, когато в градинката е нямало никой друг освен нас. Поради специфичните проблеми с дисциплината и възприятията на малкия ми син всеки ден се занимавам с книжки / Моливко и други образователни книжки/. Консултирала съм се с офталмолог, тъй като той носи и очила за четене и гледане, включително и на компютъра. И той както каза Знаток за нейното мъниче сяда и до 20 минути е станал, защото се отегчава каквото и да прави.
За мен всяко умение е ценно и е от полза за развитието на детето. Не става дума да го оставиш пред ПС-то за 4-5 часа. Говоря за умерено редуване на занятията и на развиването на различни умения - боравене с мишката, копиране, запазване, търсене на сайт и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия