В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 27 748
  • 696
# 270
Цвети благодаря Hugднес ми е 3-ти ден и засега се справям,не чувствам глад нито за тестяно нито за сладко,решила съм да успея Peace
Виж целия пост
# 271
Лорче, пожелавам ти крачетата ти да станат като на сърничка - с упоритост и постоянство. И да ги снимаш и да ни ги покажеш. Успех!
Писах, писах и всичко изчезна и тамам започнах да псувам БТК-то и видях че кабелът се измъкнал....Ох, туй да си блондинка не е лесна работа, особено изкуствена....
Даниа, мерси за милите пожелания, много ми се иска да ми станат краченцата тънички, ама тъй като никога не са били, малко повечко усилия от моя страна ще трябва. Дюки съм го хванала здраво за гушата и няма да го изпусна току-така...
В момента карам вело, сложила съм лап топа на дръжките и пиша, пълно куку. Неслучайно всички познати мислят ,че съм тотално изперкала, ама напролет като заголя едно бедро, ще съм от тези, които се смеят последни....
Честито на всички момичета с минусчета!
Аз чакам снимки...
Виж целия пост
# 272
Лорче ,всеки да си мисли каквото иска, а ти си представяй пролетта, новите си тоалети и голото бедро и смело напред!
Виж целия пост
# 273
Лори давай смело с велото и режима и на пролет ефекта ще е наистина поразителен Peace
Виж целия пост
# 274
Цвети,благодаря ти мила. HugРадвам се и на 100 грама аз Flutter,като знам къде беше стрелката.... Whistling

Пък пловдивчанки сигурно вече са изпили минералната вода на кръчмата. Laughing
Виж целия пост
# 275
Пък пловдивчанки сигурно вече са изпили минералната вода на кръчмата. Laughing
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 276
Сузи, "Активия"-та има и нишесте, и захар. Не става. Peace
Фенси, напълно те подкрепям за витамините. И Дюкан препоръчва да се пият комбинирани витамини или бирена мая по време на режима.
Цвети,  Hug
Лори, краченцата ще се оформят перфектно до пролетта, убедена съм.  Hug
Виж целия пост
# 277
Мис Д къде се губиш newsm78 я бързо слизай от балкона и разказвай как я караш  bouquet
Виж целия пост
# 278
9 ден  и кантара показва -3, много съм доволна newsm44 newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 279
9 ден  и кантара показва -3, много съм доволна newsm44 newsm68 newsm44
Криси поздравления smile3525
Виж целия пост
# 280
9 ден  и кантара показва -3, много съм доволна newsm44 newsm68 newsm44
Браво, КрискаHug
Виж целия пост
# 281
Лори ,и не само крачетата ,ами и дупето. Heart EyesСъни,Фенси,аз 2 месеца пих "Витарал".Ванче,права си сигурно вече няма водичка в заведението. HugАма те, да са се запасили,като знаят ,че ще имат група. hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 282
    Благодаря Ви! smile3525
Виж целия пост
# 283
Брейй писателките как сте ?
Мойто мъж вчера беше рожденник и едни трапези едни чудеса..Аз премерно и чинно бях на пиле със Снежанка и Пепси мах...няма 5-6 , а иначе какви неща бяхме завъртели...магданозени кюфтенци, скариди с талятели, хапки с кори от сьомга  Flutter...ама аз като се набухах с целина и снежанка и вече не ми се ядеше друго  Joy Joy Joy
Пловдииив...клюкате ли , а?  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 284
deata   и мойто мъж вчера беше рожденник;) 
И аз издържах  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия