В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 27 749
  • 696
# 105
Роси, щом си 156 см, почти е ОК целта ти, макар, че 46 кг са си на долната граница на здравословното тегло.  Peace Убеди се сама: http://www.daotslabnemzaedno.com/Content.php?PageID=175&lang=1&wsID=11
Вики, аз мисля, че си си много добре и с тези килограми.  Peace Не си прави експерименти със здравето и то точно в тази възраст! После много ще съжаляваш. Вещи ти е дала добър съвет. Послушай я. И на този етап се откажи от всякакви по-драстични режими и диети от ограничаването на тестяното и сладкото.
Ванити, честито намаление!  Hug Това е голяма победа за теб! Браво!  smile3501 Какви алергии те мъчат и теб, мила?
Хриси, браво!  smile3501 За кръвното - да, възможно е да е от режима. Увеличи солта и не надвишавай 1,5 л. вода на ден.  Peace
Шуменки,  Hug Страхотни сте - истински дюканки - усмихнати, лъчезарни, чаровни, прекрасни!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 106
Мериан добре си дошла когато решиш Hugше се радваме да се запознаем  bouquet
А и всички останали ,който има път към Шумен ,да свирка Grinning
Виж целия пост
# 107
Надявам се дамите, които диетуват да са наясно с явлението кетоза и в ПЗ дните да ядат достатъчно зеленчук. В млечните тоже има въглехидрат, но ако сте ги ограничили и не ядете достатъчно зеленчуци, тоест дълго време сте под 20гр въглехидрат дневно, рискувате със здравето. Исках да кажа, че не е препоръчително да се консумират само протеини. То не, че съм забелязала някой така да практикува, но се сетих и рекох да спиша тази информация.


Още съвети от http://www.bb-team.org/articles/904
...Друг неприятен момент е ниското съдържание на мазнини в режима, което може да доведе до някои кожни изменения – поява на лющене, гъбички и др. При жените ниско масления режим не бива да се практикува за повече от 6 седмици без прекъсване, тъй като може да доведе до трайни проблеми с овулацията. Такива проблеми лесно могат да бъдат избегнати с нощен и сутрешен прием на незаменими полиненаситени омега-3 и омега-6-мастни киселини.
Тоест, можете да  употреблявате рибено масло, качествено, като Ескимо 3 например, по 1гр дневно.
Виж целия пост
# 108
исках да кажа, че при мен се появиха кожните проблеми, които небесна споменава!
А какво значи да не се практикува повече от 6 седмици?
Виж целия пост
# 109
Sun,
мерси за отговорите!Аз готвя нормално солено,но незнам дали не е и от водата.Нямам представа колко изпивам на ден,но понякога имам чувството,че ще се удавя,пиейки..... Whistling
Лека нощ момичета
Отивам да си легна по-навреме,че бебока като се събуди в 1 часа,и после на всеки 30мин отново е буден Rolling Eyes
Виж целия пост
# 110
Здравейте!

Честити свалени на всички свалили! Аз запецнах на -4.5 кг и точка.. Днес ми е 13ти ден и упорито си стоя на този резултат. Остава ми да се надявам да тръгна, все пак, отново надоло...
Небесна, сигурно ли е, че може рибно масло с Дюкан. Иначе това, което си постнала касае силно бебеправещите Дюканки и ако не пречи рибното на режима аз още от утре ще започна да пия.
Виж целия пост
# 111
На всяка страничка все нови и нови попълнения!Колко хубаво!Добре дошли на всички и успех с режима,разковничето е в постоянството Naughty Hug
Да дам и аз отчета за днес,станало ми е такъв навик,че не мога да си легна без да се отчета Crazy
Закуска:300гр кисело мляко+ 3с.л.трици
Обяд:1/2 скумрия на тиган+салата от 2 печени чушки и един домат
Следобедна закуска:към 150мл прясно мляко,1 варено яйце и мааалко пуешко филе
Вечеря:250гр пилешки дробчета запечни с кисела краставичка,лук и гъбки
Вода-над 4л
около 250мл кола лайт
Да кажа и аз по повод калориите-аз лично не ги пресмятам,но пиша ориентировачно количествата на яденето за да се знае все пак какво количество съм погълнала GrinningХапвам си винаги когато съм гладна и докъто се наям,но ми се е случвало без да съм гладна да хапна малко,наприер в междинните хранения - свиква се.Старая се да си хапвам пък било то и малко поне 4 пъти на ден Peace
За всички на балкончето  newsm51
Виж целия пост
# 112
Sun , аз мога да се "похваля" с Атопичен дерматит и Медикаментозна алергия  Sad
Виж целия пост
# 113
Небьосна красавица Днес търсех количеството въглехидрати в краставицата и попаднах на същата статия. Thinking Thinking Thinking
Толкоз мас има по мене 4е няма опастност да започна да се лющя от сухота Joy Joy Joy
Ама сакън  Crazy Crazy.От сега съм взела мерки / когато съм на ПЗ дни ливам по една чаена л. зехтин в салатките/
Ей сега ще ме линчуват  ooooh! ето признах си без бой.
Добре дошли на новите момичета . Hug Не взимайте пример от мен ,моля .
На  Шумен   bouquet
Виж целия пост
# 114
Роkси  Hug и аз съм така даже и да не ми се хапва си налагам да ям даже по 5 път на ден
Ей шуменки-страхотни сте   bouquet
Ау, Даренка  #2gunfire
Виж целия пост
# 115
Сън благодаря ти много за информацията!Може и да си права !Нека сваля до 48 пък после ще видим. newsm78
Виж целия пост
# 116
Ванити, аз проявявам алергия към някои антибиотици (не знам дали това е медикаментозна алергия, но вероятно да), изключително чувствителна кожа имам - от голяма част от бялата козметика на пазара се изривам, както и от кола-маски, било то и най-хипоалергенните. А сега за капак и тази алергия дето развих към животинския белтък (хранителна ли е псевдоалергия ли е, не знам вече, ама в чудо се видях  ooooh!).
Роси,  thumbsup Здравето е най-важно! А съм сигурна, че и на 48 кг ще изглеждаш прекрасно.  Peace
Виж целия пост
# 117
Мамс не..... не ......недей ще се поправя обещавам  Joy Joy Joy Joy
Ванити верно ли .Това от диети ли си го докара.Аз на младини само гастрит успях ......ти доста си се постарала
Виж целия пост
# 118
даренка , не не, аз алергиите си ги имам от дете....При мен се боя, че са наследствени  Sad. Пък и с тоз Нефтозавод  Rolling Eyes .... Докато живеех в Сливен нямах ни алергия, ни дявол. И няма начин да са от диети защото тази диета ми е първата  Peace
Виж целия пост
# 119
Ей, не можах да си легна спокойно значи. Знаех си, че трябва да погледна за последно в темата и да видя момичетата от Шумен. Естествено, ПРЕКРАСНИ Дюканки.  Hug Много сте лъчезарни, с очевидно хубава кожа, блестящи очи и някаква скромност забелязвам....  Wink
Тез момичета анонимни що не се покажат и тук в темата?

Vaniti Fair, браво на теб. Поздравявам те от сърце - страхотно е да прескочиш тая важна бариера. Оттук вече само надолу, твърдо към целта!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия