В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 27 748
  • 696
# 150
Що не се претеглиш утре сутринта като се събудиш и пак да обсъдим положението?
Струва ми се, че ще има разлика. Спокойно. Утрото е по-мъдро от вечерта.
Ти нищо друго ли не яде цял ден? А вода пи ли?
Спокойно де, лягай да почиваш. УТре пиши резултатът от събуждането.

Госпожа, видях ви лентичката, вписали сте, че много ще слабеете. Трябва ви увереност, търпение и доста ядене. Въоръжавайте се! Peace
Виж целия пост
# 151
Е, на мене ми отпуснаха компютъра най- после.
Много се радвам, че бях тази вечер на срещата с толкова приятни, красиви и скромни дюканки. Прекарахме си чудесно. Лори без да иска значи е определила следващата среща кога да бъде.
Вече е толкова късна и ви казвам лека нощ.
Виж целия пост
# 152
О, Зелени човече! Искате да кажете, че Верея 0,1% е годна за употреба?
Честито, значи!
Виж целия пост
# 153
Небесна не беше само това,като се прибрах ядох доста,опатках още едно мляко и пуешко филе,после още дооооста зелева салата и печена пържолка.Ама тази вечер пих лимонадка.Аз много обичам лимонадка,до сега не бях прочела нищо за газираните напитки,а лимонадката определено е с посладител.Дано да си права мила,утре сутрин ще се меря и ако пак е плюс определено ще се почва отначало.Нямам право да се отказвам,почнало се е.
Виж целия пост
# 154
Сиси, през различното време на деня човек тежи по различен начин. Ама утре ще ти изясним някои неща. Като например, че ударната фаза е само веднъж  Crazy
Виж целия пост
# 155
Срам ме е не знаех,че е само веднъж,а тя най-много ми хареса,щото тогава си свалих4 кг. за 5 от 9-те дни които направих и от тогава..... нищо не става. ooooh!  Утре ще поговорим по този въпрос,ще си нося тетрадка да записвам.. Party
Виж целия пост
# 156
Божкее...Ще се пукна с това мляко... EmbarassedОще едно изядох.... ooooh!А вода колко пих да не ви казвам...Минават 3 литра.Дежурна ще съм по тоалет май.... newsm78
Виж целия пост
# 157
Здравейте момичета!
Преди един час влязох да си избера рецепта, че да сготвя нещо и като се зачетох, то . . .рецептите за утре май ще останат. А утре трудно-и двете бръмбърчета ще щъкат по къщата! Но ... това е то-форумската зависимост! Лепнеш ли я-нелечимо е! Предлагам да предупреждаваме новите какво ги очаква в Дюканския форум  Joy Да го имат в предвид, как да си разпределят времето. Вещи да го тури като точка отпред!  Joy
Аууууууууу, аз вече се имам все едно съм от старите/да се чете по-отдавнашните/  Wink
Благодаря на всички, които ми помагат да се справя!
Вещи, Сън, Бачи, Кри, Бубето, Цвети   Hug
След като мина моята ударна фаза резултатът е средна работа-общо -3,100 кг./5П/. Аз като започнах първите 3 дни да свалям яко и реших, че така ще е и честно казано се надявах на повече. Ама организъм-индивидуален прави си к`вот си иска!
Вещи, на цялата ти работа само въпросник ти остава да правиш! Който не види 3-4 ГОЛЕМИ ЧЕРВЕНИ БУКВИ, как ще успее дълъг въпросник да съзре? Че и да изчете!
Муцка, щом има много информация, ако нещо интАресно изскочи-да споделиш! Ще чакаме!
Fiona, много ценно е това, което си копирала от Асса. Аз уж четох старите /е не можах всички/ ама не съм го видяла. Разпечатах вече!
Много дълго стана, ама да ми простите, че много ми се пишеше, а само смогвах да чета!
Благодаря на всички ви - ДЮКеНКИ-МАНЕКЕНКИ! За вас   bouquet
Виж целия пост
# 158
Моето мнение е, че ако човек СЕРИОЗНО е обмислил какъв вид диета(режим) да започне, то той би трябвало задължително да си е набавил максимума информация, която би му дала уверението, че този режим е или не е за него.
Първата страничка на темите си е просто един синтезиран учебник по Дюкан.
Моля, нали не ви тежи поне тази страничка да прочитате?
За опцията "търсене" също някой беше казал - какво по-лесно от това???
Наистина новите са несигурни и неопитни. Аз също не съм от "старите дюканки", все още чистя грешки в режима си и, ако щете вярвайте, току-що пак си прегледах 1-ва страница, която постоянно се редактира съобразно въпросите, които се задават тук.
Мисля, че спазването на режима си е до мотивация.

И последно - имам нужда от съвет. Последните няколко дни ми се вие свят почти постоянно. Постоянно ми се яде, но и нямам апетит, затова се храня насила. Водата ми е ОК.
Пробвах с повече сол, да не би да ми е паднало кръвното - не минава.
Пробвах 1 ден с повече вода, на другия ден - с по-малко - пак тц.
Пия витамини. В момента съм на ПЗ. Ям всичко режимно.
НЯКАКВИ ИДЕИ?

Здравей Фиона,

Употребяваш ли много захарин? Аз миналата неделя си купих една опаковка от Пикадили. Реших, че следобедите вместо второ кафе ще пия нес с мляко. В понеделник си сложих една таблетка в млякото с нес и след 10-на минути ми се разтуптя много силно сърцето, забучаха ми ушите и ми се зави свят. Ужасно! Това беше единственият ми и последен опит да ползвам подсладители. Помисли дали не се чувстваш зле от подсладителите.
Виж целия пост
# 159
Прощавай ма Небесна,
ама какво ме тресна!
Забравих аз да та посоча,
във поста горен ще прескоча:
Без теб безцеветен е тоз форум,
все Идно млЕко без трици да си сторим!
И идвай по-начесто,
със смях килата падали по-лесно!
Дано преди да публикувам
мА не изправари, нЕкой от мен по-буден!


Небесна да не се обидиш, че се осмелих да тА опиша в стих, ама наистина не ме сдържа-Е нЕма таКВОЗ човек, с таКВОЗ език/клавиатура де!/  Hug
Виж целия пост
# 160
Хайде изчетох ви, с едно прекъсване за да нахраня звяра. Благодаря за съветите и за посрещането, най вече за подкрепата, това май е най важното. Аз бях решила 10 дни УФ защото трудно свалям килограми, но щом казвате започвам от утре 5/5
Да си питам за потвърждение, днес съм хапнала кофичка и половина кис мляко, много ли е ?
Разпределено по следния начин:
7.00 - половин к. мляко
обяд - две три парченца шунка - на опаковката пише мазнини до 3% , така че предполагам е ок.
на вечеря около 200гр. беше предполагам пил. месо със сос от половин к. мляко, и за десерт половин к. мляко с малко подсладител
чаша кола и вода през деня, но не знам колко

И да питам може ли плодов чай, не пише нищо на опаковката и сега се чудя(малко глупав въпрос, ще прощавате, но наистина си нямам идея дали и колко въглехидрати би могъл да съдържа)
И още нещо, спазвате ли определен час за вечерята или последното ви хапване за деня, защото моето е около 20.00ч след като бебо заспи, преди това е лудница  Crazy
хакде лека и от мен, дано утре сутрин се изнанадам приятно, пък било то и само със стотина двеста грама -
Виж целия пост
# 161
Мдс, днес се води ожесточен спор за количеството храна. И аз все още съм на мнение, че се яде неограничено, както казва според мен Дюкан. Та и на теб ще кажа, че това ядене е много малко. Може да прибавиш още едно две хапвания. И да поувеличиш обяда. Изнамери си овесени трици - има указани магазине в първия пост - Дюкан ги препоръчва по 3 лъжици на ден, полезни са за перисталтиката и от тях стават чудесни палачинки и кексове.
Виж целия пост
# 162
Сега се зарових из Гугъл за инфо по нашия режим.
За мен беше ново да науча,че Дюкан препоръчва DEVORCAL(ябълков оцет+пектин) на тези които задържат килограми.
Той казва,че това задържане на килограми е от задържане на вода и дава този медикамент за дренаж.
За ползващите френски ето адрес на негов личен сайт:http://www.regimedukan.com/
Сайта ще заработи от 8.02.2008 и ще предлага като услуга да спазвате режима под личното ръководство на д-р Дюкан.
Още не са дали цени.
Дано съм била полезна!

Има много информация и продължавам да чета.Ако намеря нещо интересно,ще пиша!


Ура! Имам ябълков оцет на таблетки и даже веднъж дваж си пийнах по една, но тъй като тук в самото начало ми обясниха, че е по-добре да не си давам парите за разни добавки, не попитах за него. Интересувах се от хром и влакна, евентуално КЛА, когато започна да спортувам. Пила съм ги в комбинация миналото лято и имах ефект, който после заличих с ядене за световно.
Виж целия пост
# 163
Ванити, браво за преминаването при двуцифрените  smile3501
Христина, прекрасен резултат  smile3501 Но за 10-те дни те съветвам да поразмислиш.
Бейби, Фиона, аз календари не ползвам, защото уж помня  Embarassed Едва ли ще си направя календар само за ПЗ и П дните, а и да си направя ще забравя къде е  Joy
Гъбке, колко килца имаш за сваляне? Преди каза, че са много, но то тук всеки смята че е много дебел и има много за сваляне, така че дай някаква цифра. И може да кажеш какво си хапваш да го обсъдим, нали знаеш как обичаме да си време носовете в менютата и да ги критикуваме  hahaha
Даренка, добре ще е да избягваш зехтина - изобщо не е режимен, но съм сигурна, че не е нужно да ти го казвам аз  Tired
Ванити, дали е Нефтозавода? Аз докато бях в Бургас редовно имах пъпки по лицето. Като дойдох в Пловдив ми изчезнаха. Сега като се връщам си ми избиват пак и тук си ми се чистят. Аз си мислех, че е от водата, но може и от НХК-то да е  #2gunfire
Венка, и моето кръвно се нормализира  Peace За разлика от Дания не е от канелата, защото аз много рядко я ползвам.  Confused
Лора, навсякъде всичко се издухва, така че споко, ще кажеш сбогом и на възглавничките, които ти пазят меко пред компютъра  Party
Зеленко, може ли да ползваш опцията  "цитат", защото е малко объркващо като копираш така и все се чудя ти ли го казваш или някой друг  newsm78 Много от рецептите са без снимки, защото първо беше направена темата с рецептите, като идеята си беше да си пускеме само рецепти, които сме правили и биха могли да помогнат на другите. По-късно вече започнаха да се снимат и да се качват снимки. Но първите рецепти са си така, а в сайта се копират и се поставят там. Затова и липсват грамажи. Някои (като мен) готвят на око и не използват теглилки  Embarassed А и не всеки има апарат и няма възможност да снима. Това не пречи да си пусне рецептата, нали.
Бъни, няма те от доста време, само това ли имаш да ни кажеш?  Thinking
Ух, нещо много се разписах среднощно, айде лека ви, ще гледам и аз до час-два да си легна.  Mr. Green


Виж целия пост
# 164
Добра нощ Дюканки Sunglasses !

 Да ви кажа че от три дни чета чета и не мога да ви насмогна, на темите, вие ако сваляте и килата толкова бързо колкото пишете ехееее Laughing Уж аха прочетох поне новата тема отидох да приспя малкия и тя се удвоила ooooh! та накрая реших да пиша преди да съм изчела иначе може да се включа догодина Mr. Green
 Аз за сега още се подготвям за Дюканския режим, разбирайте обработвам половинката (ако може и той да се включи, че да си хапваме заедно) изчислявам дни , правя си графици и мисля какво да купувам (та в понеделник да се почва) и кое кога да ям, но май ми трябва малко помощ от вас.
В момента съм 59кг и искам да стана 50, не мога да предценя колко дни да ми е ударния етап и след това на колко дни да е разделен втория. Правилно ли съм разбрала , че ако не са равни дните ПЗ/П по малко дни трябва да съм на протеини с зеленчуци и повече само на протеини (незнам защо ми изглежда по-здравословно обратното, щеми се май Embarassed )
Другото което забелязвам е че на повечето неизменно в менюто присъства кисело мляко всеки ден и то май по няколко пъти, а това на мен ми е голям проблем - не обичам кисело мляко ама хич Rolling Eyes мога ли да го заменя с повече сирене или де да знам newsm78 една две чаши айран мога да си представя ама кисело мляко , даите ми идеи плс
Дано утре като стигна до форума не сте минали 30 страници че няма да разбера скоро какво сте ми отговорили с моето темпо на четене.Хайде лека и приятна нощ на всички Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия