гр. София - Овча купел

  • 35 740
  • 296
# 255
Мами, здравейте аз също съм от ОК 1 и съм нова в квартала. Бременна съм в 8 м.,надявам се да ме въведете в нещата в квартала. Сега съм на тема педиатър,ако имате някакви препоръки да ми споделите.......много ще се радвам.
Виж целия пост
# 256
Мами, здравейте аз също съм от ОК 1 и съм нова в квартала. Бременна съм в 8 м.,надявам се да ме въведете в нещата в квартала. Сега съм на тема педиатър,ако имате някакви препоръки да ми споделите.......много ще се радвам.
Педиатър не мога да ти препоръчам, защото от нашия не съм изключително доволна, но ако нещо друго ти трябва, питай. Ще помагаме с каквото можем  lalalala
кога ти е термина?
Виж целия пост
# 257
Термина ми е 27.11, но другата седмица мисля да планувам секцио за 15-16.11.
Виж целия пост
# 258
Добре дошла selza Hug

В кой блок си, и аз съм от ОК 1, в 405-и блок съм

Нашата педиатърка е в 403-и блок, доволна съм,казва се Обретенова Wink
Виж целия пост
# 259
Здравейте всички! Да се запиша и аз. До две седмици ще станем съкварталци. Имам двама синове на 2,5 и 10 години. И ние ще търсим нов педиатър, тъй като досега сме живяли в центъра и старото джи пи ще ми стане доста далече. Ние ще сме в 612 бл.
Виж целия пост
# 260
Здравейте всички! Да се запиша и аз. До две седмици ще станем съкварталци. Имам двама синове на 2,5 и 10 години. И ние ще търсим нов педиатър, тъй като досега сме живяли в центъра и старото джи пи ще ми стане доста далече. Ние ще сме в 612 бл.

Mimi75
Виж целия пост
# 261
Аз съм точно до НБУ, за другите блокове съм още неориентирана,знам само каде е пазерчето-до което още не съм ходила.Бях чувала добри отзиви за д-р Хлебаркова...?
Виж целия пост
# 262
В коя поликлиника е д-р. Хлебарова? Някъде бях чела за нея. Дайте отзиви за нея.
Виж целия пост
# 263
Аз съм точно до НБУ,

Хa!!! Ние сме на 10 мин. от НБУ, но често ходим до там, имаме много приятели в НБУ, може да се видим някой път!!! Wink
Виж целия пост
# 264
Хайде и аз в кюпа в близост до НБУ Simple Smile 
Радвам се че т емичката става малко по-активна Peace
 Аз да си при Peaceная, онзи ден гледах вторачено едно детенце с майка си, и докато мислих откъде ми е познато... Thinking си тр Thinkingгнахме.Е малко късно но се сетих- - Данимакс...привет Grinning
Виж целия пост
# 265
Аз да си при Peaceная, онзи ден гледах вторачено едно детенце с майка си, и докато мислих откъде ми е познато... Thinking си тр Thinkingгнахме.Е малко късно но се сетих- - Данимакс...привет Grinning

Възможно е, ходихме на ваксина в 403ти блок оня ден сутринта  Laughing ако става въпрос за там, обади се другия път като ни познаеш
Виж целия пост
# 266
Mimi75 - Хлебаркова е някаде в ОК, но не знам каде е точно, имам и само някакав gsm, но още не сам звъняла на него.
Bulechka, Velmar - Щом сме си наблизко ще се видим да поклюкарстваме smile3508
Виж целия пост
# 267
ДАни, малко да оспамя.... Blushама- да уточним за по-сигурно ,4е да не налитна на коя друга мама  чието дете има прилика с твоето Joy Беше с розово-син анцунг newsm78
Останалите- очаквам предложение за среща Grinning
Виж целия пост
# 268
ДАни, малко да оспамя.... Blushама- да уточним за по-сигурно ,4е да не налитна на коя друга мама  чието дете има прилика с твоето Joy Беше с розово-син анцунг newsm78
май не сме били ние   Laughing
Виж целия пост
# 269
ДАни, малко да оспамя.... Blushама- да уточним за по-сигурно ,4е да не налитна на коя друга мама  чието дете има прилика с твоето Joy Беше с розово-сиВ анцунг newsm78
май не сме били ние   Laughing
Rolling Eyes
Бях готова да се обзаложа.... Crazy .В изкуствения парк  сутринта беше случката..
Уф- както  Confusedи да е .Добре че не се сетих  за приликата  на момента,че кой знае как щеше да ме гледа жената Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия