Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 165
Кри,

специално за теб,  newsm20

Ти си не само рекордьор, но и изключително полезен пример за всички други тук.

Момичета, вместо да влизаме в дребнави пререкания, по-добре е да седнем да прочетем всички мнения на KriKri и ще извлечем 100 пъти повече полза.

Когато прочетох, че тя е на косъм да се откаже от темата, направо ми се доплака.
Виж целия пост
# 166
Кри поздравявам те за 10-те месеца упоритост и 40-те преборени килограми,страшно много ти се възхищавам
всички са за теб Hug
Виж целия пост
# 167
Тиганът беше скрит за дълбок резерв-неупотребяван, купен преди 5-6 год. Ауууууу признах си! Никога не бях правила палачинки! Единица съм-сигурно е!  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Simple Smile Две сме. С тази разлика, че на мен ми го подариха - прекрасен Fisler, но аз го скрих в един кашон и го забравих. От месец съм с Дюки и едва този уикенд го извадих... още не съм правила палачинки.  Simple Smile Но си правих пържолки в него, защото ми беше студено при скарата на балкона.  Simple Smile
Виж целия пост
# 168
И сега, за да се посмеем малко, ще ви пусна снимка под надслов "Дюканка за път се стяга". Това са продуктите, с които тръгнах за Пловдив. Мъжа ми настоя да ги снимам и доста ми се подхилваше, според него съм се готвела за обсада. Е, върнах някои неща, не умрях от глад в Пловдив, но си бях подготвена. Joy



Кри, снощи поместих дюканския ти багаж в сайта Simple Smile) Не съм надписала снимките Simple Smile) И на мен ми се видя весело.
Виж целия пост
# 169

Благодаря много  bouquet
Виж целия пост
# 170
Кри, наистина успеха ти е невероятен  bouquet
Възхищавам се на волята ти Hug
Дано повече български жени са като теб Laughing
Виж целия пост
# 171
Тъй като нямам много време за да прочета всичко. / Малката не ме оставя и за секунда на спокойствие, дори и в момента се къса от рев  Naughty /
Влизам само да се запиша и аз в отбора- от вчера почнах първа "ударна " фаза. Купих си книгата , защото ми е по-лесно от там да се информирам за етапите. Ще пиша от време на време тук, защото като знам , че трябва да се "отчитам" ще ме е срам да прегрешавам. Съжалявам, но трябва да изляза от нета.
Браво на всички, които са успели в борбата с килограмите, искрено им се възхищавам.
Виж целия пост
# 172
Бачи във връзка с нашия  сайт за рецепти по режима и снимките в него има едни, които са копирани от сайта http://www.gotvetesmen.com/, там също са се ядосали доста за това копи- пейст, както се случи при нас вчера заради амбър. Ако сметнете за нужно може да изтриете снимките, които не са снимани от нас или поне да се посочи източника на информация.
С най-добри чувства  Hug Heart Eyes
Но ние така се нахвърлихме вчера срещу грешника, а то в нашата къщика също имало грешки.
Виж целия пост
# 173
И сега, за да се посмеем малко, ще ви пусна снимка под надслов "Дюканка за път се стяга". Това са продуктите, с които тръгнах за Пловдив. Мъжа ми настоя да ги снимам и доста ми се подхилваше, според него съм се готвела за обсада. Е, върнах някои неща, не умрях от глад в Пловдив, но си бях подготвена. Joy



Кри, снощи поместих дюканския ти багаж в сайта Simple Smile) Не съм надписала снимките Simple Smile) И на мен ми се видя весело.

Кри, ама и яйчица ли чак си взе, мила?  Joy Joy Joy

Присила, добре дошла и успех!   bouquet
Виж целия пост
# 174
Аз съм публикувала една от рецептите си по следния начин:

Исках за нещо да черпя и намерих разни картинки в Гугъл за "шишче". Едно от тях преставляваше шунка със сирене на шиш, запечени на скара. Приготвих в собствената ми кухня подобно шишче, но режимно. Ползвах снимката за да онагледя рецептата , понеже нямам вкъщи цифров апарат. Обаче изобщо не се сещам от какъв сайт беше туй шишче. Кво прайм ся.  newsm78
Виж целия пост
# 175
Бачи във връзка с нашия  сайт за рецепти по режима и снимките в него има едни, които са копирани от сайта http://www.gotvetesmen.com/, там също са се ядосали доста за това копи- пейст, както се случи при нас вчера заради амбър. Ако сметнете за нужно може да изтриете снимките, които не са снимани от нас или поне да се посочи източника на информация.
С най-добри чувства  Hug Heart Eyes
Но ние така се нахвърлихме вчера срещу грешника, а то в нашата къщика също имало грешки.
Тъй като става въпрос за мен-ГРЕШНИКА, съм уведомила модератор и рецептите ще бъдат напълно изтрити. Извинявам се на всички   bouquetизвинила съм се на всички страни и се надявам това да не новия спор днес CryА рецептите ще ги приогтвя тези дни, ще ги снимам и ще ги публикувам отново, а изабравих да спомена че не са само копи и пейст , а са променени според нашият режим. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 176
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,941.msg43848/topicseen.html#new
ето тук колегите се сърдят, че са използвани техни рецепти и снимки.
Дорче мила всички сме грешни. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 177
Кри, честити 10 месеца и 40 кг! Невероятна си! Няма друга като теб! Страшно много се радвам, че те познавам!

Виж целия пост
# 178
Кри,честити 10 месеца.

Все в същия дух,ти си нашата гордост. Peace
Виж целия пост
# 179
Ели мила, става въпрос и за другия ни сайт с рецептите, там има изпозвани снимки на Марияна Г, от гответе с мен, но незнам от кой са качени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия