Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 270
Вещи, ужасно съжалявам за случилото се, искрено се надявам да сте добре и без никакви усложнения!
Почивайте си и нека лошото остане зад гърба ви! Hug
Виж целия пост
# 271
Момичета, нали знаете , че много си ви обичам всички. Преди няколко часа катастрофирах на магистралата и ме довлякоха чак сега в къщи. И Приси, и аз сме добре, само сме поуплашени и ще релаксираме с някоя анимация. Като се посвестя по-късно ще ви прочета.  Hug

Добре дошла. HugИ ние те обичаме,знаеш.  bouquetСъжалявам за случилото се на магистралата.Дано да сте добре.Починете си,поспете си и се успокойте.Щом не сте пострадали-няма страшно. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 272
Вещи , неприятно, но важното е, че с Приси сте добре.  Hug
Виж целия пост
# 273
Слизам от балкона специално да поздравя Кри,за юбилея и чудесния резултат!  bouquet
Поздравление и за Сън! Heart EyesЗаслужена звездичка за твоята отзивчивост и себераздаване!
При мен нищо ново.Стриктно спазвам режима и съм 4 ден П.
Пия парафиновото олио 1 с.л. сутрин на гладно с малко вода.Помага ми в протеиновите дни за "00".
Намерих този адрес с много отговори на Дюкан на зададени му въпроси(на френски). http://www.forums.supertoinette.com/recettes_270830.docteur_duka … os_questions.html
Не знам дали вече не е даван?
Има интересни неща!
Казва,че закъснението на МЦ не е от режима ,а от самото сваляне не много килограми.
Пише,че и при много големи загуби на килограми е възможна намалена овулация?
Препоръчва при задържане да се ходи по 20 мин. повече на ден в продължение на седмица
 и да се намалят млечните под 0.500 гр. на ден.
Казва,че режима е като каучукова стена,колкото по-силно удряш,толкова по-силно те удря стената(качваш килограми или задържаш)Това е за искащите да намалят яденето и да постигнат бързи резултати.

Виж целия пост
# 274
Вещи, Hug Днес беше такава мъка придвижването и на малки разстояния,съжалявам за това,което ви се е случило и се радвам,че се е разминало леко,   remybussi
Виж целия пост
# 275
Вещи ужасно е наистина,намен ми се случи точно преди Коледа и аз бях с детето и също много се уплашихме и двамата,дано по-бързо да се възстановите от стреса  bouquet
Виж целия пост
# 276
Малее Вещи какъв стрес сте изживяли! Дано да се оправите бързо и Приси да забрави преживяното и да спинка спокойно. Важното е че е бил малкия дявол и вие сте добре
Виж целия пост
# 277
Вещи, добре че всичко се е разминало, бързичко да се оправите Hug гушни малката от нас! Hug
Виж целия пост
# 278
Сънче  Hug дано дано! Друго си е като го чуя от някой! И честити ти 2000 поста! Представям си на колко хора си помогнала и подкрепила!   bouquet
Кри честити 10 месеца! БрЯ, че много ми сА виждат! Да н`видиш нивга веч тез кила и да сбъднеш мечтаното! Ти си стимул за всички нас!  Hug
Абракадабра честит месец! Бързо сваляне и радост в очите сутрин! /като се качваш на кантарЯ/
Вещи, много съжалявам! Сигурно сте много стресирани! Пу-пу, че е бил малкият дявол! И много гуш детенцето!  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 12 нови отговора.

Кога да чета БРЕ, а мислех да простирам! От обяд ме чака-сигурно поизсъхнаха  Joy
Виж целия пост
# 279
Били, бързо включване преди вечеря - триците трябва да са минимум 10 гр, за да действат. А допустимото количество е 3 с.л., без да се мерят. Да не са "с връх" Joy, аз гледам да са почти равни. Laughing
Пак не съм чела всичко  Embarassed ей, малко да се изтърве и няма хващане!
Благодаря за поздравите на всички  Hug Hug Hug намерили сте ми и късметлийски мечета, трогнахте ме! Апропо, мечето от срещата ми е подарък от Вещи, получих го на срещата.   bouquet
Искам още веднъж да благодаря на пловдивчанки за гостоприемството, добра раздумка стана! Много са готини и сладкодумни!  bouquet
Виж целия пост
# 280
вещиPraynig Praynig Praynig Hug Hug Hug миличките ,добре че сте се разминали с малко  Heart Eyes
кри - моите адмирации и дълбок поклон пред твоята воля  Hug
Виж целия пост
# 281
Чета ви след вечеря и.....искам на първо място да поздравя Кри  bouquet  bouquet  bouquet. Няма такава воля!!!Просто съм впечатлена от нейното търпение, упоритост и целенасоченост! БРАВО!

На второ място, искам да попитам след разразилите се спорове относно рецептите, които се публикуват, "авторските" права над снимкитевсъщност тук въобще не може да се говори за авторски права върху снимки и други материали в нет-а. Ако изобщо някой има авторски права върху нещо, той не го публикува за достъп и възможност за копиране от всички. Проблемът при определянето на авторските права е не в копиращите, а в публикуващите съответната информация. Именно те трябва да направят така, че материалите да не могат да се копират или да отбележи, че статията или снимката е защитена по закона за авторските и сродните му права да ъплоудвам ли останалата част от рецептите от списание Joy, които могат да се адаптират към нашия режим или ...... с тези измислени спорове, вече не бива да го правя? newsm78

Вещи, съжалявам, че ти се е случил такъв инцидент. Слава Богу, че двамата с Приси сте добре! Съвземай се бъpзо от стреса, че без теб не можем! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 282
Добра вечер, момичета! wavey
Вещи, радвам се, че инцидентът е минал без сериозни последствия и всичко с вас е наред  Hug
Кри, поздравления за теб - упорита, търпелива и със страхотен резултат  newsm51
Аз ви предлагам една виртуална почерпка от мен - навършвам 3 дюкански месеца   

Изпращам на всички много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и ви желая търпение и успех с режима.
Приятна вечер!
Блонди, не мога да не се намеся относно твоето питане - това, че някой е публикувал авторско произведение - снимка, рецепта, стих или каквото и да било друго, на място достъпно за копиране не означава, че кани официално всички останали да го копират безразборно. Ако ще сме законова държава, в което се надявам, ние сме длъжни да спазваме законите. Фактът, че Закон за авторските и сродните му права съществува е достатъчно красноречив! Аз например, пиша стихове и ги публикувам в нета - ако 12 годишна девойка реши да го напише в лексикона на своя приятелка - всичко е ОК, но ако същата тази девойка - двусмислено или не, представи този стих като свой, то аз определено ще потърся правата си!
Уф, много дълго стана излиянието ми, за което се извинявам!
Виж целия пост
# 283
Здравейте Дюканки сладуранки,

Чак сега успях да седна на компа, за да ви се отчета  newsm03. Днес съм -3.400  newsm44.
Тегля се само сутрин, за да се следя по едно и също време, така че резултатът  ми е от тогава.
Виждам, че още не сте ме добавили към началния списък, но тъй като съм твърде нова е разбираемо.
Приветствам всички новоприсъединили се към нас и им пожелавам нестихваща воля и испешно следване на режима.
Днес отидох до работа да видя колегите и като им разказах за диетата, те страшно много се заинтригуваха и мисля, че спечелих още няколко човека на наша страна.
В интерес на истината това си е диета за сериозни хора - като нас  newsm10. Никой не трябва да си мисли, че нещата стават с магическа пръчка - трябва постоянство. Пожелавам си го и аз за себе си.
Много се разприказвах.
Приятна вечер на всички.
Виж целия пост
# 284
Драма Куин честити 3 месеца и постигнати резултати  bouquet
Сноу-Анна smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия