Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 315
DramaQween , продължаваме с теб да сваляме успоредно  Hug, аз дори леко отдалечих целта, вече мисля че мога:)
Точно щях да пиша същото като теб, момичета много голямо значение има от какво тегло започвате, аз съм свалила 18кг за 3 месеца и нещо, но стартирах от почти 100, радвайте се, че сте започнали навреме.   bouquet

Лека нощ и приятни сънища на всички  Hug
Виж целия пост
# 316
Съгласна съм Баци , но нали знаеш око ненаситно:)Аз приемам успехите на всички тук като личен стимул и им се радвам от сърце,въпреки,че не ви познавам лично Hug
Виж целия пост
# 317
Вещи,искренно съжалявам за случилото се.Дано да ви няма нищо и най -вече детенце да е спокойно. Hug Hug
Виж целия пост
# 318
И аз започнах от твоите килограми, но след седмият ударен не съм свалила абсолютно нищо, даже качих. (Правих 10 ударни дни.) И вече започвам да се отчайвам. И все повече ми се яде храната, чието наименование е забранено да споменаваме и се притеснявам да не прегреша. Това ми се прияжда като съм депресирана. Лошо, лошо!
А-а-а, такива да ги нямаме  Naughty  Ти нали не мислиш, че аз всеки ден съм сваляла по килце. Аз също правих 10 ударни, свалих 5 кг.за първите 5 дни, а за останалите 5 свалих само още едно. После за две-три седмици свалях по килограм на всеки 5 дни, а сега се разредиха нещата доста. Но нали знаеш - при всеки е различно. Ще те излъжа, ако ти кажа, че не съм прегрешавала, но си го позволих само около Коледа и още ме е яд, защото можех да съм свалила още поне 3 килограма сигурно. Не се изкушавай - ще съжаляваш. Воля и търпение  Hug
Пепери, ама така се бях затъжила за теб, защото като гледах твоите резултати ги сравнявах с моите и все си мислех "А, значи съм на верния път". Радвам се, че продължаваш и много се радвам на резултата ти  Hug Продължавай в същия дух - имам да те догонвам малко  Grinning
Виж целия пост
# 319
Да Кри така пише,но аптекарката беше супер неучтива и само дето не ме удари,че търся парафин и затова предпочетох да попитам и вас:)
Виж целия пост
# 320
И аз започнах от твоите килограми, но след седмият ударен не съм свалила абсолютно нищо, даже качих. (Правих 10 ударни дни.) И вече започвам да се отчайвам. И все повече ми се яде храната, чието наименование е забранено да споменаваме и се притеснявам да не прегреша. Това ми се прияжда като съм депресирана. Лошо, лошо!
А-а-а, такива да ги нямаме  Naughty  Ти нали не мислиш, че аз всеки ден съм сваляла по килце. Аз също правих 10 ударни, свалих 5 кг.за първите 5 дни, а за останалите 5 свалих само още едно. После за две-три седмици свалях по килограм на всеки 5 дни, а сега се разредиха нещата доста. Но нали знаеш - при всеки е различно. Ще те излъжа, ако ти кажа, че не съм прегрешавала, но си го позволих само около Коледа и още ме е яд, защото можех да съм свалила още поне 3 килограма сигурно. Не се изкушавай - ще съжаляваш. Воля и търпение  Hug
Пепери, ама така се бях затъжила за теб, защото като гледах твоите резултати ги сравнявах с моите и все си мислех "А, значи съм на верния път". Радвам се, че продължаваш и много се радвам на резултата ти  Hug Продължавай в същия дух - имам да те догонвам малко  Grinning


ааа, аз не съм прегрешавала
и не се изкушавам
направо си е нужда при мен
лекарство
Виж целия пост
# 321
Joy Joy Joy Бац  Wink
Все пак ние сме една трошица смъкващи по този режим. Само днес привлякох за нашата кауза още еднамадама. Също и открих мъж, който е смъкнал 15 килца преди нова година, но призна, че по празнициет качил 3 Simple Smile))
Съсредоточете се върху себеси. Извайте се и хоп в албумчето за стимул на други хора изпаднали в беда и отчаяние.
Виж целия пост
# 322
Благодарско Кри за коментара. За сега продължавам да се надявам, че заради цикъла не свалям, но от утре почвам с "млякото до 16"

Лека нощ от мен и много резултати утре.
Виж целия пост
# 323
Цитат
Сънсет, добро ти е менюто. Ти какво реши да правиш - 4/3 или 5/5? И двете са добри, пробвай ги и ше си решиш.

Ами всъщност правя 3/4 или 4/3 като от понеделник до сряда ям зеленчуци, защото когато са ми позволени събота и неделя, имам много свободно време и злоупотребявам.Решила съм да не дърпам дявола за опашката и протеинствам през почивката, да не си тормозя волята излишно.

Мен друго ме тормози, както споделих и вчера, свалям през първите два П дни (чт и пт) и оттам нататък нищо.Това са ми наблюденията вече трети път и питането ми беше дали мога да си надробя още повече седмицата..3Пз/ 2 П / после пак зеленчукови..въобще да ги разбъркам най-нагло  Joy..Ще видим какво ще каже кантара след първите два П, които предстоят, т.е. събота сутрин...

Аз вчера взех парафин от аптека Ремедиум на цена 0.72 лв.
И оная аптекарка беше  Sick Явно е обща черта.
Виж целия пост
# 324
Моят албум преди-сега може да се ползва за стимул от хора,които се опитват, но не напълняват Joy
Виж целия пост
# 325
Благодаря ти за подкрепата, Кри! Аз съм впечатлена от твоите снимки "преди и сега" !!! Голяма воля имаш !!!
Виж целия пост
# 326
На първо време не гледай другите лентички. Зад всяка от тях се крие индивидуална история.
newsm10

Ябълке, не си поставяй цели от рода на 5 кг за 10 дни и подобни. Кажи си, че ще бъдеш на режима,  докато отслабнеш. Търпение и постоянство!!!
Сънсет, разбъркай ги както ти е удобно. Само че 3 ПЗ, 2П и после пак 2ПЗ става фактически 2П, 5 ПЗ. Peace Така също става, но ще сваляш по-бавно. Ако искаш, пробвай 2/2 newsm78
Виж целия пост
# 327
Благодаря Кри  Grinning ще се съобразя с препоръките ти.
Течностите са ми добре - 2-3 литра на ден вода, зелен или билков чай, също така по две кафета и ако ми се прияде сладичко си пийвам кола лайт.
В края на годината, когато за първи път започнах режима на Дюкан бях 74кг., отслабнах 4, целта ми е 60 кг.
Много съм амбицирана и вашите снимки са ми голям стимул.
Виж целия пост
# 328
Кри, благодаря ти, за мен е много голямо удоволствие и чест да получа комплимент от теб!  bouquet
Лори, имай още малко търпение, ти за 2 месеца имаш свалени 9 кг, което не е повод за отчаяние, напротив, много добър резултат Two Hearts
Виж целия пост
# 329
На първо време не гледай другите лентички. Зад всяка от тях се крие индивидуална история.
newsm10

Ябълке, не си поставяй цели от рода на 5 кг за 10 дни и подобни. Кажи си, че ще бъдеш на режима,  докато отслабнеш. Търпение и постоянство!!!
Сънсет, разбъркай ги както ти е удобно. Само че 3 ПЗ, 2П и после пак 2ПЗ става фактически 2П, 5 ПЗ. Peace Така също става, но ще сваляш по-бавно. Ако искаш, пробвай 2/2 newsm78

шапка ти свалям просто  smile3525

също и на сън  smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия