Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 525
[
Авана в Билла има всичко необходимо, от обезмасленото мляко, захарина и месата. Аз доста често от там пазарувам. Има извара, екскуиза и т.н.
Ходя един път в седмицата напазарувам си и после хич не ме е грижа какво има в квартала.

Много ти благодаря, а какво е "екскуиза"  Embarassed

Авана-добре дошла и на теб, вчера пропуснах да те поздравя!


 Hug
аз вчера като ти видях аватара в отчетната тема на септемвриичета и направо  Shocked - изглеждаш супер Браво
Като гледам тези снимки и сте ми голяма мотивация


Авана, радвам се, че те виждам тук

                                                              

Вещи благодаря ти. Премина ли стреса от вчера? Приси как е?
Ами дано да успея и да се задържа по-дълго, защото от 01.01 спрях цигарите и сега само за ядене мисля. За 20 дни качих 4 кг и ако продължа в същия дух щях да си ги направа 100 без пролем

Днес като за първи ден удържах и не ми се вижда трудно само дето ми се хапва кисело млекце ама нямам ниско маслено и може и да съгреша с едно което си взех за всеки случай - 1 % - много ли е страшно  newsm78


Виж целия пост
# 526
Ели,честит юбилей!
Мишле,Ванче,Десивал,да са ви живи и здрави половинките!                                                           Сънче,Михаела,страхотни сте!                  Майка Зайка,Сузи,Клеми,Катяджин,Мирахрис,Христина,Бъни,Сисисча,Лоли,Паскалева,Муцка,User 1   честити намаления!  bouquet  bouquet  bouquetДжини,поздравявам те с постигането на целта!Цвети, Hug Hug Hug                     Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Виж целия пост
# 527
Здравейте момичета,

Не съм писала от доста време. Вчера имах много тежък сертификационен изпит и трябваше да се концентрирам върху подготовката за  него. Сега чакам резултати   Praynig

Иначе съм си съвсем режимна. Днес имах намаление от 0.5кг., след като малко задържах заради МЦ.

Ели, честити рожден ден! Да си жива, здрава, много обичана и все така чаровна smile3510
Виж целия пост
# 528
Авана, ето тук :
http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%9f%d1%80%d0%be … %82%d0%b8/page/3/
ще видиш какво е Екскуизата/крема сирене с ниско съдържание на мазнини/, както и повечето от основните продукти, дето употребяваме! Grinning
Бъги, Браво! Peace
Перличка Hug
Виж целия пост
# 529
А, Перличка, ми на мен що няма честито? Само Сънчето ме забелязва значи.  Cry
Виж целия пост
# 530
Време за кафе,а никой не почерпи NaughtyХайдебързо си вземете и сладко си го пинете! newsm51   love001
Виж целия пост
# 531
Перличка, много късно туй кафе! Thinking
Ако сега метна едно.....така и ще си осъмна..Ооооох ooooh!, старост-нерадост! Joy
Виж целия пост
# 532
Виж целия пост
# 533
Дорииии, и на тебе Честито! Ама ша ти се караме на тебе с това празнично увеличение Partyмного бре
Бачи, много си готина! Hug
И аз днес имам голямо намаление - цели 100 грама Heart Eyes
Виж целия пост
# 534
Бачи, много ти е секси тоалета.
Виж целия пост
# 535
А, Перличка, ми на мен що няма честито? Само Сънчето ме забелязва значи.  Cry
Дори,слънце, четох уж,ама е било през редовете.За награда ще ти подаря                                   Мишле,че аз няма да вися сама тука довечера? smile3503 newsm62Цвети,ти си си на черпняк. GrinningБачи,много ти е хубава калинката! smile3525
Виж целия пост
# 536
Dorchester напред в темата видях,че си купила книгата на Дюки,Откаде,че аз я търся от доста време?
Виж целия пост
# 537
Книгата на Пиер Дюкан е има на книжната борса зад Полиграфията
Виж целия пост
# 538
Благодаря ти nush
Виж целия пост
# 539
И в книжарница Пингвините на Козирката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия