Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 210
Абракадабра, честит 1 месец.
По повод редуването, можеш да опиташ. Не би трябвало да сваляш по-бавно, но при всеки е индивидуално. Нищо не ти пречи да опиташ една -две седмици и ако резултатът е добър, да си продължиш. Ако пък не, да се върнеш на старата схема. Успех.  bouquet
Виж целия пост
# 211
Абракадабра, след приблизително свалени 15 кг от общо 24 минах на 4П/3ПЗ и нямах проблеми. Моят съвет е да пробваш за 2-3 седмици 4П/3ПЗ и да видиш как ти се отразява. Ако сваляш по-бавно и това не те устройва няма проблем да се върнеш на 5/5.

А, Фоли  Heart Eyes е била по-бърза от мен.
Виж целия пост
# 212
Abrakadabra , зависи през кои дни сваляш. Някои свалят през ПЗ, а други през П. Така, че ти сама трябва да прецениш какво редуване е най-удачно за теб.
Виж целия пост
# 213
Фоли, много си наблюдателна!  Hug
Абракадабра, добре са те посъветвали Фоли и МишетоPeace Честит 1 месец с Дюкан и от мен!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 214
Кри, честити десет месеца. Какъв юбилей само 10месеца-40 кг. По четири килограма на месец, здравословно, съвсем по правилата.   bouquet Трябва да си много щастлива и горда от постигнатото.
Пожелавам ти  в следващите десет месеца да постигнеш още резултати, да запазиш духа си и да ни заразяваш с упоритостта си. Hug
Виж целия пост
# 215
Сън, честита звездичка. Hug

Виж целия пост
# 216
Фоли, Мише, Савова и Сън - благодаря ви за бързия съвет. Ако сте забелязали, аз много-много не се меря, та не знам точно кога свалям. Но това е поправимо - дръж се кантарче!  Simple Smile

Сън, честита звездичка и от мен!   bouquet
Виж целия пост
# 217
Ели, Зазу, MAMS, Фоли, Абракадабра, благодаря за поздравите за звездичката!  Hug С вас и с всички останали момичета тук мога още 5 пъти по толкова постове да изпиша неусетно и с най-голямо удоволствие!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
Добър ден,хубавици!Изпуснала съм толкова събития!Ми и спорове имало newsm78Кри,честити ти 10месеца с Дюкан искаше нещо за хапване. LaughingНо и без цветя не може
http://911.bg/podaracibg/pi/bi2086809.jpg
Виж целия пост
# 219
Сънче,честита ти звездичка!Пожелавам ти мила много щастие!
Виж целия пост
# 220
Това е специално за Кри от мен Laughing

За е жива и здрава и да продължава все така:hug:
Виж целия пост
# 221
Абракадабра,един месец си е дълъг период.Поздравления!
Виж целия пост
# 222
Бачи,и за тебе цветенце,за да не мислиш за болката
на дупето. newsm78 Hug Hug
Виж целия пост
# 223
Здравейте мили момичета!
От днес и аз съм с вас. Купих си книгата, изчетох я, чета и вас най-редовно.
Имам едно единствено притеснение - пия хормони и не знам дали ще има този ефект, който го има при вас.
Но, нека първо да проверя и после ще ви кажа.
Вещи, много те моля да ме включиш от днес - 63 кг съм, крайна цел 50 кг.
Виж целия пост
# 224
Абракадабра,един месец си е дълъг период.Поздравления!

Благодаря ти! На фона на Кри, моят месец е бебе.  Simple Smile

Сега ще се опитам да си напиша менюто за деня. Денят ми е П. Simple Smile
Закуска - 1 кисело мляко 0.1 % с 3 с.л. трици
Брънч - 1 ч.ч. прясно мляко с 1 таблетка подсладител, нес и канела
Обяд - 1 консерва риба тон в собствен сос
В момента - 100 г телешко филе
Вечеря - загадка, защото сме на театър и не се знае къде и кога ще се класираме, но със сигурност ще има 1 ескуиза котаж.
Течности до сега - 2 л вода и 1/2 л кока кола лайт.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия