Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 105
Джуфка  Hug Извинявай за пропуска, гледах по ред на писането и сигурно съм пропуснала  Embarassed
Виж целия пост
# 106
Здравейте дюканки сладуранки!!! Simple Smile
След дълго лутане и много четене на вашите постове най-накрая преди няколко дни се реших да започна този режим и........О ЧУДЕСА!!!!проработи-за 3 дни на ударната фаза-2кг newsm44
Благодаря ви че ви има защото именно вашите наставления и резултати ме окуражиха и ето че не съм сгрешила Simple Smile
Надявам се да ме приемете в редиците си и заедно да продължим да следваме целите си...а моята е 55кг,започнах от 67 на 21.01
Желая ви много усмихнат и много много ЛЕК ден Hug
Виж целия пост
# 107
Вещи благодаря за приятелската прегръдка newsm51
Виж целия пост
# 108
Ванче, благодаря ти, добре сме. Приси си е щура както винаги, явно не и е повлияло изобщо. Аз също съм добре, няма да ме е страх да карам, само като си помисля ми се доревава, ама ще ми мине  Hug
Виж целия пост
# 109
Роси-чка - добре дошла  welcome Супер резултат засега, и занапред ще е така  Peace
Виж целия пост
# 110
Мамс, честит рожден ден! Много здраве, здравословно хранене и щастие!
Кри, благодаря за съвета!

Ето и съдържанието на Cottage Cheese на Exquisa:
обезмаслено, пастьоризирано мляко, сметана, сол (0,7 %), стабилизатор Е 401, млечни кисели бактерии, сирище.
Хранителна стойност на 100 г продукт:Енергийност 97 кcal
Протеини 13,0 г
Въглехидрати 1,5 г
Мазнини 4,3 г
Произведено в Карвендел, Германия

Масленост на сухото вещество - 20 % - ето това ми омърлуши прегледа на съдържанието. Не, че съм наясно с термина "сухо вещество", ама 20 %...



И аз се питам Thinking това сухо вещество какво означава???
Виж целия пост
# 111
Благодаря ти Вещи HugТвоята подкрепа е важна за мен   bouquet
Виж целия пост
# 112
Мамс, честит рожден ден   bouquet
Цвети, честити 5 месеца.
Ние днес празнуваме с мъжа ми 5 години заедно от вълшебната вечер, в която се срещнахме  Crazy Черпя ви виртуално:

Кантарът е много благосклонен последните дни- въпреки МЦ  newsm78. Или ми се е пораздвижил метаболизмът най-накрая. Или от цялостната замяна на сиренето с изварка.
Добре дошли на всички нови момичета и успешно слабеене  Hug
Виж целия пост
# 113
Мамс, честит Рожден ден! Много щастие, късмет и любов!!!


Виж целия пост
# 114
galia:),браво,резултата ти е чудесен,пиши по-често тук  Hug
Abrakadabra,за скаридите пробвай ако си смесен ден с малко домати,чесън и босилек на тиган,разкошни са   chef
Dido4ka,сиренето на Маджаров бих те посъветвала чак в трета фаза,четете много внимателно етикетите,момичета,по-рано сме го обсъждали,не е 1.5%,а 10%масленост,нищо че е произведено от 1.5%мляко,в тази връзка Нели,относно писмото до Дюкан,много е хубаво,че си си направила труда,но в България просто няма сирене 1.5%масленост  Peace
Цвети,честити 5месеца режим HugТи си почти на финала,браво  bouquet
klemi,направи си Дюканска торта с кексче за блат и желирано кисело мляко със степче за крем,в момента ям такава, Grinning И твоя резултат е чудесен,ако продължиш все така много скоро ще постигнеш целта  Hug
Били,браво,хайде в трета  thumbsup
МАМSЧестит Рожден Ден  bdbaloni
Кри,благодаря ти ,че ми писа,  love001 ,много е приятно като те забележи някой  Hug
mbm-Maria,честито минусче и на теб  Heart Eyes
Лаис,занеси ги на професионална шивачка да ти смени чашките с по-малък размер,за съжаление те се продават на размери и няма начин да се ремонтират с шев,защото ще се съсипе хубавото бельо,наистина е страхотно,поздравления  Crazy
Вещи, Hug
Виж целия пост
# 115
Исках да питам успелите в отслабването момичета...  Embarassed
- Мъжете ви промениха ли си отношението към вас  newsm78
Виж целия пост
# 116
Волна, ти си гледала от някъде къде аз правя палачинката и си ме описала тук  Joy

  Хихихихи Joy.Дори не можах да си я опитам Crossing Arms.Излязох за малко в двора,и оставих вратата отворена.На котката явно и е харесала. ooooh!Трошица не е оставила. Mr. GreenУтре сначале. hahaha
Виж целия пост
# 117
Зазу, честита годишнина! Още дълги години щастие и вечна любов!

Виж целия пост
# 118
Зазу, честита годишнина  bouquet
Отслабването  не е само въпрос на диета ,а преди всичко проява на характер!
Мъжете определено обичат жени с характер Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Зазу честита годишнина , пожелавам ви още 100х5 години щастливи заедно.
А по въпроса за мъжете, аз още не съм омъжена, нооо приятеля ми ме заглежда по иначе... облизвайки се Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия