Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 120
Зазу,честита ви годишнина.Бъдете винаги влюбени.

Исках да питам успелите в отслабването момичета...  Embarassed
- Мъжете ви промениха ли си отношението към вас  newsm78

Аз съм по средата на пътя,но определено отношението се промени.Въпреки,че изобщо не ми е липсвало внимание. Flutter
Виж целия пост
# 121
Здравейте и от мен!
Честит Рожден Ден на Мамс!
Жива и здрава, щастлива и много минус4ета , съ4етани с много любов от близките ти!
Днес ми е 4-ти ден на П. Сутринта кантара показва6е още -0.500гр Друго си е когато човек види резултат, пък бил той и минимален.
Имам една питанка newsm78 момичета, как се оправяте със запека? Аз така или иначе го имам този проблем, а сега още повече.
Прочетох в някои постове за котидж и крема сирене на Маджаров, които могат да се използват при П. Бихте ли ми разяснили малко пове4е, къде ги има и т.н., а и да Ви кажа честно за първи път чувам за " Котидж".
Лек ден, за сега! Grinning
Виж целия пост
# 122
Офф добре, че ВЦ-то в офиса е безплатно, че с това мойто често ходене, след тонове вода няма да ми дават заплата  Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 123
Мамс, рожден ден, бъди жива и здрава и много  щастлива и желана жена Grinning

http://www.vbox7.com/play:dadb523b
Виж целия пост
# 124
Абракадабра и аз го гледах това сирене в Билла и тъкмо да ко сложа в количката , видях в съдържанието сметаната и го оставих . Незнам дали тя е обезмаслена - все пак е сметана.
Така е. Аз за разнообразие го взех, но се влюбих в него. Сега винаги имам в хладилника и ме спасява от прегрешения.

Зазу, поздравления! Още 50 х 5 ви пожелавам!

Жедира, супер предложение! И, естествено, никога не ми е хрумвало.  Laughing Ще бъда на смесен от утре, така че, скариди, дръжте се! Все се каня да те питам, това коремче на аватара ти, има ли нещо общо с теб?

За всички, една голяма  Hug
Виж целия пост
# 125
Ели на снимката след Дюки изглеждаш като детенце, никога няма да предположа, че си майка, пък и то на две сладурки. Браво  bouquet
Виж целия пост
# 126
Ели на снимката след Дюки изглеждаш като детенце, никога няма да предположа, че си майка, пък и то на две сладурки. Браво  bouquet

Мерси за комплимента
Значи Дюки освен, че вталява и разхубавява и ПОДМЛАДЯВА, имайте го в предвид Wink
Виж целия пост
# 127
Елфа, напиши какво ядеш, за да видим какво може да препоръчаме за проблема ти.
Виж целия пост
# 128
Ели, затова тук сме все млади, и красиви, и умни,  и най-вече скромни  Flutter
Виж целия пост
# 129
Вещи нещо лошо ли се е случило,не съм разбрала...
Виж целия пост
# 130
Привет и от мен  Hug
Честит рожден ден на Мамс   bouquet Много здраве, усмивки и сбъднати мечти  Hug
Честита годишнина на Зазу   bouquet Още дълги години да сте влюбени и щастливи  Heart Eyes
Честито на всички с минусчета, Мария най-вече на теб, много го чака това килограмче  Hug
Ели, без да ми се обидиш, но на слабото ти и фино телце прическата ти ми се струва огромна  Crazy С най-топли чувства, но с по-прибрана прическа си по-готина   bouquet
Пека си аз сочно кИфте и нямам търпение да стане готово и да си го хапна  Crazy
Забравих да се похваля и аз - днес стават 20 дни, откакто не пуша  Flutter Черпя ви кой каквото си избере  cook  food010
Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 131
Бубе поздравление  bouquet, че си оставила цигарите. Аз след 15 дни ще направя 3 години без да димя. Чувствам се прекрасно, хич не ми липсват. Надявам се и ти да устискаш.
Виж целия пост
# 132
Миме, благодаря ти  Hug Хич не ми се пуши за сега, надявам се да е така и занапред  FlutterАз съм ги спирала много пъти - при бременност 2 пъти и 2 пъти ей така...след 3 години непушене бях пропушила пак, сега дано да е завинаги  Sunglasses Надявам се съчетано с режима да не кача килограми, също се надявам и да отслабна  Crazy
Виж целия пост
# 133
Бубе, честито 20 дни без цигари си е напредък. Аз никога не съм пушила през живота си и с това много се гордея, ще се радвма да съм пример и за децата ми. Laughing
Виж целия пост
# 134
Ели, една от причините да спра да пуша са именно децата  Hug Не мога да казвам на баткото да не пропушва, като аз пуша  Rolling Eyes А и на малката вече й правеше впечатление и не исках да продължава така  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия