Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 129
  • 715
# 150
Да се запиша в темата, че ми е много трудно да ви следя иначе.

Аз продължавам с вас на режима, но ще изчакам до понеделник, когато съм решила да се премеря и тогава, в зависимост от резултата, ще реша дали да помоля Вещи да ме включи в списъка на първа страница (че ме е страх да не се проваля и да бера срамотията пред вас  Embarassed )

Чета, че обсъждате сиренето на Маджаров, ама не разбирам, защо не е препоръчително, нали е от "олекотените"?  newsm78

Зазу, честита годишнина, да се обичате все повече и повече   bouquet
Виж целия пост
# 151
Зазу, Честита годишнина! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!

Бубе smile3501, сигурна съм, че ще удържиш изцяло! А за повода да ги откажеш- абсолютно съм съгласна, че като дават родителите такъв пример, не могат да изискват от децата да не пушат!
ROSI_4ka welcome  и успех!
Pilito, браво на теб!  Hands Clap
Виж целия пост
# 152
Зазу, честита годишнина, нека любовта и разбирателството да царуват винаги в дома и семейството ви  bouquet
Виж целия пост
# 153
Я, и аз да се похваля, че след като забременях отказах цигарите и още не съм ги почвала! Не смея да се заричам, но все пак скоро ще стане година и половина и си е живо постижение за мен! А, иначе и аз съм от досадните бивши пушачи.
Приятелките ми казват, че кожата ми се е поосвежила, след като ги спрях - това към тези, които нямат стимул да ги откажат гадовете...
Бубе, браво и на теб. Дано да успееш да ги откажеш завинаги!
Виж целия пост
# 154
Зазу,честита годишнина,да се обичате много и да сте много щастливи HugА за отношението,мъжа ми напоследък ме гледа много шашнато,даже снощи каза,че съм се променила толкова много,че като че съм станала по-дребна Joy
Abrakadabra,това на аватара ми е крайна цел,благодаря ти  Heart Eyes и това на снимката,дето е дала mbm-Maria Дано всички станем такива и лятото да се фръцкаме с къси полички  Blush
Бубе, Hug Поздравления за цигарите,миличка,с тежки задачи си се нагърбила,и диета и цигари,ти си нашия герой  newsm51
Я аз да питам,в по-старите темички се обсъждаше тиквата,хапвате ли в смесените дни,че нещо съм на вълна тиква,със захарин,канела,сладкишче с извара и трици...айде спирам,че ако не може... Blush
marini,и аз ги спрях като забременях и после покрай детето някакси не им дойде ред да ги почна,може би ако не работех в къщи покрай колеги и приятели щях пак да почна,ама...така по-добре  Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Честито на празнуващите!  Gift 1dating


И едно голямо БРАВО  на Буба! smile3501
Виж целия пост
# 156
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
Мирахрис, Лаис Simple Smile)) Видях, че ще се видим  Joy


MAMS Simple Smile) ХУБАВ ПРАЗНИК И МНОГО ЛЮБОВ ТИ ЖЕЛАЯ

Виж целия пост
# 157
Привет момичета.newsm51
Честит Рожден Ден Мамс, пожелавам ти много здраве, късмет и много усмивки. newsm59
Зазу, честита годишнина. Бъдете много щастливи и влюбени още дълги години. 1dating
Бубе, браво на теб. Честити 20 дни без цигарен дим. Иска се много воля, а ти доказа  , че я притежаваш.  love001
Цвети, аз съм върла пушачка  Embarassed, толкова упорита, че децата ми ненавиждат цигарите. Joy
Честито на всички свалили и кураж на задържащите.  bouquet
Росичка, добре дошла и успех!
Бачи, как си?  Hug
Мише, Кри , Деатка, Драма,Вещи    love001Hug
Хубав ден на всички с много минусчета.  bouquet
Виж целия пост
# 158
Момичета,поздрави на всички отказали цигарите! Hug Hug  bouquetБлагодарение на тях и аз съм тук ,но пък срещнах вас. Hug Hug HugЗазу, честита годишнина.Да празнувате:                                                       Мамс,да си жива,здрава и много обичана!
Виж целия пост
# 159
Здравейте, момичета-  bouquet
Имам отвратителен ден, направо ми идва да скачам от някой мост- Tired
Ама това е друга тема...
Честита годишнина на Зазу-  bouquet
Честит рожден ден на Мамс-  bouquet
Браво на
Виж целия пост
# 160
Бачи, Фоли, Перле, Ралче, благодаря Ви много сте мили и правите празника ми незабравим  Hug
Виж целия пост
# 161
Били,браво,хайде в трета  thumbsup
Сега до понеделник ще карам ПЗ, че Кри беше казала, че в трета се минава след ПЗ.Да не взема да сгафя нещо.И после, през новата седмица, си подхващам трета фаза с моето разпределение, което одобрихте-повечето, де.  bouquet
Зазу, да!Още по-желана съм физически.В духовен план-не.И честита годишнина!  bouquet
Мамс, честит РД!Бъди здрава и щастлива!  bouquet
Бубе, поздравления за упоритостта!Никога да не ти се прииска да се върнеш към предишния си навик!И аз съм бивш пушач/от март 2004г./-от досадните, разбира се!Сея съвети и където не ги искат... bowuu
Благодаря за съпричастието ви в радостта ми! Hug
 
Виж целия пост
# 162
Днес ми е 4 -ти ден на ударния режим. Продължавам да не прегрешавам с нищо от непозволените храни. Смятам да го направя 7 или 10 дни, зависи колко ще успея да издържа. Изкушенията около мен са големи. Понеже казах на съпруга си , че поне първата седмица от режима няма да готвя, за да не се подлагам на изкушения, той се уби да носи в къщи хиляда вкусотии, които да си хапва вечер. Май ще му кажа да си идва вечерял, че да не ми размахва някакви нережимни неща из къщи.
Хайде, стискайте ми палци.
Мерки и теглилки ще дам в края на ударния период , че да е на един път.
Виж целия пост
# 163
Ралче, това за моста дори не си го помисляй, аз оня ден едва не паднах с колата в един канал и се радвам, че ми се размина.  Praynig
Виж целия пост
# 164
Момичета, имам въпрос към софиянки, който не е по темата, за което моля да ме извините!

Някоя от вас ходи ли на народни танци? Ако да, къде, кога, доволна ли е?
Може да ми отговаряте и на лични, за да не оспамваме темата с моето желание за подскачане.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия