Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 165
Има тема за танците, мисля че беше в "Красива мама", погледни там.
Виж целия пост
# 166
Зазу, честито, мила - много обич и радост в дома ви!

Бубето,дай-боже да се хвалиш всеки месец с това постижение Hug

Кати, това сирене е олекотено, но за съжаление е прекалено мазно за нас, за да го ядем спокойно - ядем и пием мляко с 0.1%масленост, а сиренето и кашкавала - от 1.5%, а като имаш в предвид, че от 3л. пр.мл. се получават около 700гр. сирене/ домашно/и като прибавиш и сухото вещество с неговата масленост...отяде ли ти се вече Joy

Ралче, и аз така днес - казвай къде е моста, че да си правим компания - на мен ми е ниско 8 етаж... smile3503
Вещи,извинявай, не прочетох "новите отговори" преди да публикувам doh
Виж целия пост
# 167
Даже и постинга не мога да си пусна като хората- Tired
Исках да кажа браво на всички, които са успели да спрат цигарите, аз не съм от тях, не че пуша като комин, ама сутрин с кафето паля цигара- Tired
Браво и на свалилите-  bouquet
Хубае ден на всички и дано наистина вашия ден да е по-добър от моя-  bouquet
Виж целия пост
# 168
Ралче не така! Я виж да не си си облякла някоя дреха наобратно!
Как се наядох, чак ми стана тежко - телешко варено и кисело мляко с канела и подсладител, страшно вкусно мммм!
Виж целия пост
# 169

Я аз да питам,в по-старите темички се обсъждаше тиквата,хапвате ли в смесените дни,че нещо съм на вълна тиква,със захарин,канела,сладкишче с извара и трици...айде спирам,че ако не може... Blush


Да, и аз се интересувам за тиквата, ама ме досрамя да попитам  Rolling Eyes Тя нали се води по принцип зеленчук, въпреки че аз си обичкам на фурна с яйца и прясно мляко. Дали е разрешено (естествено с подладител, не със захар)?

Боби1973 , мерси за обеснението... Не се бях замисляла за това... А кокло е разрешеното количество на ден тогава?  Embarassed
Виж целия пост
# 170
Присила, стискаме ти палци, ще успееш.  bouquet
Ралче  Hug няма да се предаваш, животът е хубав и изпълнен с преживявания, лошите ги подминавай с усмивка, а на хубавите обърни повече внимание.  bouquet
Виж целия пост
# 171
редакция
Виж целия пост
# 172
Абракадабра, ето темата за танците, в нашия подфорум е, извинявай, ако съм те объркала   
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252188.0
Виж целия пост
# 173
Тиквата е разрешена, но в по-малки количества, защото съдържа много въглехидрати.
Виж целия пост
# 174
MAMS, ЧРД! Желая ти здраве и късмет във всичко! smile3525
Зазу, честита годишнина! smile3525 Да се обичате и разбирате и след 30 години!
Цвети, честити 5 месеца и поздравления за постигнатото! Изглеждаш чудесно! newsm18
Честито на всички с минусчета!    bouquet
marini, голяма глупост е да спреш да пушиш по време на бременността и кърменето за повече от година и след това да пропушиш отново. Аз, естествено, я  направих  bowuu
муцка, благодаря ти, мила, но аз пак не разбрах с какво е най-добре да се замени това suisse 0%. Иначе гледах, че малките опаковки са към 60 г. Айде бе, момичета, дайте идея   Praynig Monde? Сбъдваща мечти? Ще ви кажа рецепта за хубав сладкиш Wink Laughing
Забравих за киселото мляко- аз не бих го ограничавала, дори и да свалям по-бавно, както и свалям по-бавно, де. Заради калция...остеопорозата...повишения прием на белтъци, повечето несъдържащи калций и т.н. и дъра-бъра...

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 11 нови отговора  Shocked Crazy
Виж целия пост
# 175
Джини, изглеждаш страхотно   bouquet
Виж целия пост
# 176
Кати, момичетата хапват в 3 фаза, а ние ядем извара, купувам мн. рядко сиренето - за около месец го изяждам, но за близо 5 месеца да съм си купила 2-3 пъти.И за тиквата - аз ядох преди време и тогава дебатирахме, но не помня да я одобриха момичетата.Опрях се на супата, която приготвя Дюкан, но си я опекох - не забелязах поражение, ако искаш порови се в гугъл и чети.

Ако наистина правим писмо до Дюкан , трябва да го питаме Peace за тиквата, защото в книгата няма достатъчно инфо
Виж целия пост
# 177
Джини, супер си! Hug Hug Hug Браво на теб!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 178
Оу, Джини изглеждаш идеално .
Виж целия пост
# 179
Джини, страхотен резултат!
Момичета, с тези снимки ме мотивирате още повече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия