ПЛЕВЕН - предвалентинска

  • 11 314
  • 299
# 105
За мен четввъртък е по-удобен, в петък може да не съм в Плевен. Също така петък вечер е по-натоварено в пицариите, а лично предпочитам да е по-малко запушено...
Някой да е фен на д-р Хаус? Търся си 4ти сезон.
Виж целия пост
# 106
Деси,в Арената ги има и 4-те сезона Wink.
Аз тази нощ си свалих Арабела доста серийки и Емил от Льонеберя. GrinningВърнах се назад във времето.
Аа,не помня дали казвах,но в Аксел нет има едни страхотни детски песнички-и бълг,и руски-Чебурашка,крокодила Гена..много сладки.
Виж целия пост
# 107
Едва ли има по-злоядо дете от моето.
На почти 5 години е, а тежи около 13 кг. Confused

Валенце, откъде свали Емил от Льонеберя? От Арената ли?
Виж целия пост
# 108
Тц,от Акселнет,в момента е в топ10 и се сваля бързичко Wink.12 серии са.Сутринта гледах как си захлупи супника на главата Laughing.
Виж целия пост
# 109
А, мерси ти. Hug
Сега ще пусна да го точа и аз.
Виж целия пост
# 110
bmanolova  Добре дошла ! Много ми се иска да се запозная с всички, но таткото много пътува и почти винаги съм сама с малката ,свободното ми време е докато е на градина.
Виж целия пост
# 111
На почти 5 години е, а тежи около 13 кг. Confused

  Колкото Димитър  Shocked

Леле, този грип няма равен на себе си. Не си спомням да съм боледувала така. Сетих се как Тес беше обяснила за нейната настинка по НГ - и аз така, само се примъквам за малко до компютъра, до тоалетната и пак лягам. Тази температура ме смачква. И имам мускулна треска от кашлицата, носа ми е разранен от хремата...абе жалка картинка съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 112
Ей,днеска много гаден вятър духа.Не сме излизали никъде.
За колко време сваляте от този Акселнет? Изисква ли се нещо по-специално за регистрация като покана или нещо такова?
Виж целия пост
# 113
Дикси,има ли кой да се грижи за тебе? Отмениха ли вече епидемията? Кога ще си ходи тоя грип  ooooh!
Виж целия пост
# 114
За Аксел нет-по-бавничко става отколкото в Арената,но според мен има по-добри филми,специално детски.Не изисква нищо,освен регистрация.Зависи ти и от нета.Аз примерно за около 2-3часа свалям филм от топ10.Днес свалих Пчеличката Мая и Мими страшно я хареса.
Дикси,ако знаеш как добре те разбирам Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 115
Валенце,дай точния адрес на този сайт плс.
Виж целия пост
# 116
Дикси, хайде оздравявай вече! Май отдавна те мъчи този грип, време му е да те пуска.
Дали от утре ще отменят грипната епидемия? Интересувам се, че ни е крайно време да отидем на консултация.
Валенце, благородно ти завиждам и чакам с нетърпение малкия да порасне и заедно да си гледаме любимите ми филмчета.
Виж целия пост
# 117
Мацки,чухте ли за двама полицаи от Плевен,дето се самоубили?
Днес видях мнхого хора с  цветя по центъра и ето за какво било Sad
Виж целия пост
# 118
Да, прочетох в нета за тях. Ще гледам новините, сигурно там ще дадат подробности.
Виж целия пост
# 119
Валенце,дай точния адрес на този сайт плс.
На аксела ли?Ето виж дали се отваря:
http://axelbg.net/index.php
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия