Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 150
Деничка, следи си известно време кръвното тогава. И ако наистина го поддържаш ниско, не ограничавай солта.  Peace

Благодаря !  bouquet
Виж целия пост
# 151
Спринг, много малко си яла до сега. Трябва да си направиш поне 5 хранения за деня. От разрешените храни можеш да ядеш колкото си искаш, само гледай млечните да не превишават общо 1 кг на ден. Освен това, щом нямаш трици, не ги замествай с овесени ядки - те са ЗАБРАНЕНИ! Peace
Виж целия пост
# 152
spring, да започнем с това: А ти кърмиш ли? Wink
Виж целия пост
# 153
spring - да може да си хапваш колкото си искаш Peace Аз съм изяждало по цяло пиле за  ден, а сега го хапвам за 2-3 дни Laughing

Честито на празнуващите! - не успях да прочета точно имената!
Виж целия пост
# 154
момичета благодаря ви/Ох малкия не ме оставя да пиша.Аз ударния го направих 7на 5 и сега мисля зеленчуците да ги карам 3 дни а протеините 5 .Искам да сваля още 5 кила
Виж целия пост
# 155
Добър ден на всички отслабващи! newsm51

marini,честити 9месеца на детенцето ти - да ти е живо и здраво  bouquet  

Джуфка,Честит Рожден Ден newsm59

Честито на всички с нови минусчета.

Добре дишли на всички нови!

Аз днес съм втори ден П и вече съм - още 1кг. ,тоект общо -5 кг. от началото! newsm44
Виж целия пост
# 156
Елена82, честито намаление!  Hug
Виж целия пост
# 157
Sun Благодаря  Hug бърза като винаги ,никого не пропускаш!  bouquet
Виж целия пост
# 158
Браво на клюкарката, изглежда страхотноооо. Да сподели каква последователност е карала П и ПЗ, моля!
Виж целия пост
# 159
 Здравейте, момичета  Hug Благодаря за пожеланията  Simple Smile
 
 ЧРД на Джуфка и от мен, много щастие и късмет   bouquet

 Днес кантара нищо не показа  Sad  ама аз май искам чудеса  newsm78

 Честити минуси на всички  newsm10

 Аз ще отивам да се приготвям за партито, че синът ми поканил 10 деца( що ядене ще падне  Laughing )
Виж целия пост
# 160
почваааааааам
нямам кантар, но ще се измеря горе, долу и по средата  Crazy и ще следя
 купих си купища разрешена храна, овесени трици, клиева сол ( ooooh! на която пише NaCl  ooooh! ) и някакъв подсладител - сугриин
почвам точно сега  Mr. Green
Виж целия пост
# 161
Goody Почвай смело,пожелавам ти успех! Hug
Виж целия пост
# 162
Клюкарката,браво, за 15 дни много добър резултат!
Аз хапнах месото от две пилешки бутчета /от големите!/, сега пия диетична Кола и след това ще пийна и едно кафе!
Дайте идея за П вечеря.  Rolling Eyes Да не е яйца, че вече кодкудякам. Много ми ядат телешки кюфтенца, но няма да имам време до Халите да отида, да ми смелят месо, готова не ползвам. Кажете какво ще готвите довечера? newsm78
Виж целия пост
# 163
Goody, успех!  Hug И пиши редовно да те следим изкъсо.  Mr. Green
Klemy, виж в рецептите - има голямо разнообразие и според продуктите, с които разполагаш си спретни нещо набързо. Аз, например, много обичам пилешките дробчета с мляко, розмарин и чесън на фурна - стават за 1/2 час и са много вкусни.  Peace
Виж целия пост
# 164
Здравейте, милички! Hug
Напоследък нямам много време за нет и форума, но мисленно съм постоянно с вас Hug
Този форум си е голяма краста и води до абсолютно пристрастяване Naughty
Иначе редовно попрехвърлям какво сте писали, но като не мога да следя нон-стоп какво се случва предпочитам да не пиша много, защото като се включа...вие пак сте ферманствали ooooh!
Аз съм режимна, от днес съм на П, дано кантара мръдне надолу, че тези дни, докато бях на ПЗ и той упорито катереше нагоре Tired
Опитвам се да увеличавам яденето, но често като не съм гладна и не се сещам да предъвча нещо.
Иначе сега обядвах стабилно- около 250г пушено пуешко филе, 100 г извара Мероне, 400мл зален чай.
За следобедна закуска имам степче череша с Културно кисело мляко.
Вечерята ще ми е пилешки пържолки на скара Peace

Надявам се утре да се похваля с минусче Praynig

Какво става със срещата в събота, 02/02/08? newsm78 Голяма ли банда се заформяме?Някой прави ли списъче? Wink

Хубав ден, мили момичета!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия